Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Nl 25 3b pot oop, v.flop raise

  1. #11
    Fanatikus tag Munenori avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Én a floppot nem betelném. Az ő esetleges megadó range-ét is szépen eltalálta, fold eq itt szerintem semmi, ha meg betelünk benne van, hogy raisel és akkor be kell tenni, azt meg, ha nem muszáj nem erőltetném..
    Szóval részemről check/call, turn-ön pedig, ha nem esik fold. Vagy ez nagyon weak?
    " I put some text over a nebula.
    Bitches love text over nebulas. "

  2. #12
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    így simán jó a 3bet, főleg cbet statok miatt, kb dinamika függő, szinte any2-val lehet
    ez a board telibe kapta, de ennyi EQ-val nyilván cbet, és be is kell pakolni, itt is flippeltél volna kb, rengeteg deadmoneyval, bár ez a raise/call range alja lehet kb
    nem véletlen kértem a statokat 30%open ellen valóban vállalhatóbb!!

    Elég indok a polarizált 3 betre, hogy eddig 4-ből 3x dobott cbetre?<<------ viszont nem zavar minket hogy kicsi a minta? én post erre nem igazán alapoznék....

  3. #13
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    szerintem floppon berakni gamblerkedés lenne, eléggé telibekúrt ez a board minket is, nem fog itt össze-vissza raiselgetni.

    A 3bet sörrel elmegy. De csak a hatodikkal kábé.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 02. 27. 16:18

  4. #14
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem véletlen kértem a statokat 30%open ellen valóban vállalhatóbb!!

    Elég indok a polarizált 3 betre, hogy eddig 4-ből 3x dobott cbetre?<<------ viszont nem zavar minket hogy kicsi a minta? én post erre nem igazán alapoznék....
    igen ez nem túl sok infó, de 3bet potban ritkán lesz sokkal több, ahhoz 1k+ hand kell általában, de a sima cbetet is jó nézni ilyenkor, meg, hogy ő mennyyit hív 3betpotban

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem floppon berakni gamblerkedés lenne, eléggé telibekúrt ez a board minket is, nem fog itt össze-vissza raiselgetni.
    akkor hogy játszanád?
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  5. #15
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen ez nem túl sok infó, de 3bet potban ritkán lesz sokkal több, ahhoz 1k+ hand kell általában, de a sima cbetet is jó nézni ilyenkor, meg, hogy ő mennyyit hív 3betpotban



    akkor hogy játszanád?
    preflop foldolnám, ha a pre3bet helyes volt akkor kábé pont semmit nem tudunk dobatni ezen a floppon ,de ha tágabbnak vélem a range-ét (márpedig igen) akkor betfoldolnék.
    Szerintem azért nem jó berakni, mert ilyen board és ilyen size ellen sosincs FE-nk úgy vélem és nem hiszem, hogy matematikailag helyes döntés lenne berakni a vélt range-e ellen, szerintem messze nincs 40 százalékunk.

  6. #16
    Fanatikus tag Munenori avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    preflop foldolnám, ha a pre3bet helyes volt akkor kábé pont semmit nem tudunk dobatni ezen a floppon ,de ha tágabbnak vélem a range-ét (márpedig igen) akkor betfoldolnék.
    Szerintem azért nem jó berakni, mert ilyen board és ilyen size ellen sosincs FE-nk úgy vélem és nem hiszem, hogy matematikailag helyes döntés lenne berakni a vélt range-e ellen, szerintem messze nincs 40 százalékunk.
    és a flop check/call? blank turn fold? az egyáltalán nem opció szerinted?
    " I put some text over a nebula.
    Bitches love text over nebulas. "

  7. #17
    Fanatikus tag mrtmarko avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    325

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    preflop foldolnám, ha a pre3bet helyes volt akkor kábé pont semmit nem tudunk dobatni ezen a floppon ,de ha tágabbnak vélem a range-ét (márpedig igen) akkor betfoldolnék.
    Szerintem azért nem jó berakni, mert ilyen board és ilyen size ellen sosincs FE-nk úgy vélem és nem hiszem, hogy matematikailag helyes döntés lenne berakni a vélt range-e ellen, szerintem messze nincs 40 százalékunk.

    szóval ha jól értem csak akkor 3betelnéd ezzel a lappal, ha csak erős broadwayek és pár magas pár lesz a calling range-e?
    van olyan lap, amivel light3betelnél?

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Ha 3bet potban 4ből 3x dobott a cbetre, most meg ráemel flopon a cbetre, akkor nem lehet elengedni? Ezen a flopon eléggé hátul lehetsz, a turn meg nem sokat segített, van egy negyedik párod + egy gyenge FD
    My Daddy can bluff your Daddy

    "Mivel én jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren"

  9. #19
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet mrtmarko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szóval ha jól értem csak akkor 3betelnéd ezzel a lappal, ha csak erős broadwayek és pár magas pár lesz a calling range-e?
    van olyan lap, amivel light3betelnél?
    jaja főleg akkor, illetve ha tényleg nagy mintán fit or foldol singlepartikban meg 3bet partikban is.
    amennyi infót kaptunk nem 3betelnék annyira lájtan sc-kel, inkább broadway-ekkel sb-ről meg jobb párokkal illetve egyszínű Q9s szerű handekkel ha eddig sokat dobott. Aztán ha szaporodik az infó akkor szaporodhat ez a range is, illetve ha a nagyvak béna akkor lehet callolni is sb-ről több mindent.
    Charlie and mrtmarko like this.

  10. #20
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    34%-ot hozunk a legerősebb range ellen(set és sor), kb 35-40% kéne, bár sokkal jobban soha nem fogunk állni, mivel sokkal lazább range-et nem adhatunk, raise/f-olni meg valószínűleg nem fog, de szerintem ezt be lehet vállalni, de lehet tényleg enyhén -EV
    a 3bet az biztosan jó, persze postflop ügyesnek kell lenni, ez például egy iszonyat rossz megjátszás volt, és a flop cbet sem feltétlen szükséges
    Charlie likes this.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •