Oldal: 2 / 23 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (223) összesen
Like Tree243Likes

Téma: Nyerők számára láthatatlan asztalok a bwin.party termekben?

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    +1 ami a tapasztalatot illeti
    De ennyire nem lehetnek agyatlanok...
    Rövid távon plus,de ha senki nem nyer a pokeren, az hosszú távon senkinek nem üzlet.Pedig a fish a többi közt sem lesz plusszos.A regek meg 3 hét és cash out.Nagyon remélem ,hogy valami nem tudatos technikai gebasz.De még az is dúrva ha ez lehet a hatása.

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 14.
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Szerintem nagyon is tudatosan csinálják ezeket a változtatásokat,és ráadásul úgy hogy nem is tájékoztatják a játékosokat,ilyen bug nemlétezik hogy a fisheket elszeparálják a nyerő regek elől. Ráadásul nálam beütött egy nagyon durva downswing is érdekes módon zsinórban KKal AA okba futok bele,és amikor nálam van a magasabb pár pre allin az ellen beszettesedik. halkan megjegyzem nem vagyok csaláshivő,csak érdekes módon szoftverfrissités óta cumizok folyamatosan. Ha megnyitok egy asztalt és a balomra beül a fish azonnal ráül 2-3 reg, a table selectet el lehet felejteni mert egy rakás szar a lobby, tehát a downswingből is nehéz igy kikeveredni ha kevés a fish akitől pénzt lehetne nyerni. El van cseszve az egész,van egy olyan érzésem hogy a hobby sportfogadókat ,meg casinósokat védik be akik a pókerasztalokra betévednek,nehogy gyorsan áttolják a lóvét a zsebünkbe.

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 14.
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás Nyerők számára láthatatlan asztalok a bwin.party termekben?

    A bwin az ongames korszakban is hanyagolta a pókereseket, szar bónusz meg support. Csak a bwines asztalokon hemzsegő fishek és és a parádés lobby miatt érte meg játszani.Sajnos időközben rájöttek hogy ez nekik igy nem biznisz hogy levágjuk a fisheket a pókerasztalokon,igy kevesebb lóvét tudnak elverni a casinóban meg sportfogadáson.És ha a regek lelépnek a teremből és kevesebb lesz a rake,de a pénz a fisheknél marad és szépen lassan hozzájuk vándorol rake,casinó,sportfogadás, formájában.
    kiscash and Jeeeee88 like this.

  4. #14
    Fanatikus tag Bohocz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    basszus azt hittem fóbiám van.....
    nekem is feltünt, hogy kevesebb a fish de semmi bejelentés nem volt az ügyben.
    a down nálam is jelen van, ami megesik és nem is volna gond.
    ami viszont még feltünt, hogy mikor gyengébb lapjaim vannak óriási aggressziót kapok ahol már nem lehet profitábilisan folytatni. Majd egy hero call után soha többé nem találkozom a noteolt villainnal.

    azt hiszem megerősítettetek egy gyors terem váltást.

    a graf is jol mutatja, hogy besokaltak a regek.
    PartyPoker live traffic report | PokerScout

  5. #15
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Én már két hónapja nem játszom sima 6 handedet, hanem FF-et igaz sok normal regek egy része áttért ide ahogy tapasztalom viszont itt van fish bőven de még a regek is jó szarul játszanak szóval van benne money és itt nincs olyan hogy nem látok asztalokat mivel nincs fix asztal igaz nem lehet ráülni a fishre, de szerinem ez lényegtelen FF-en.
    Sziszko0313 likes this.

  6. #16
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    2+2-n is ez a téma. Én nem nagyon ismerem a közösséget ott, de elvileg megbecsült, ismert játékosok is hasonlót írnak. Na az meg nem létezik, hogy minden limiten véletlenül mindenki hasonlót tapasztalna.
    Jó lenne egy hivatalos közlemény. Gyanítom azért erre többen rákérdeztek supportnál, hogy mégis a mi a .... van.

  7. #17
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás


  8. #18
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2+2-n is ez a téma. Én nem nagyon ismerem a közösséget ott, de elvileg megbecsült, ismert játékosok is hasonlót írnak. Na az meg nem létezik, hogy minden limiten véletlenül mindenki hasonlót tapasztalna.
    Jó lenne egy hivatalos közlemény. Gyanítom azért erre többen rákérdeztek supportnál, hogy mégis a mi a .... van.
    rá is kérdeztek, de jött a sablon válasz, ők nem tudnak semmi ilyesmiről!!
    szánalmas egy banda, mindig is a bwinnek volt a leggázabb a supportja!!

  9. #19
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Ezek azért már elég durva intézkedések.
    Mi lesz így a jövő?

  10. #20
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Nekem még nem írt vissza a support. Én tartom, hogy ezzel magukkal szúrnak ki. Mert regek lelépnek. És azért az nem kevés rake kiesés lesz nekik.
    Fish meg nem fog többet játszani, mint eddig.

Oldal: 2 / 23 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •