Oldal: 75 / 175 ElsőElső ... 2565737475767785125 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 741 - 750 (1749) összesen
Like Tree207Likes

Téma: iPoker hálózat

  1. #741
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    de mostmár komolyan elmehetnek a f.szomba. Dilettáns agyhalott társaság...

  2. #742
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    2 hu-n vezettem 2:1-re mire visszatértem már hátrányba voltam és buktam is mindkettőt, és majd 2-3nap múlva visszaadják a bi-t? Hát dugják fel a seggükbe mocskos faxkalapok.
    kibaszottul elegem van az egészből ami itt folyik!!!!
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  3. #743
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Nektek volt már olyan, hogy kiülés után nem íródott jóvá az egyenleg? Nem fagyott ki, csak kiültem speed-ről, és kb. 10 perc eltelt, és legalább 2bi nem íródott jóvá. Máskor is van ilyen, de max pár perc és jóváíródik. Most meg már 10 perce semmi. Nem volt semmi fagyás közben. Egyébként mybet. Írjak a supportnek?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #744
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nektek volt már olyan, hogy kiülés után nem íródott jóvá az egyenleg? Nem fagyott ki, csak kiültem speed-ről, és kb. 10 perc eltelt, és legalább 2bi nem íródott jóvá. Máskor is van ilyen, de max pár perc és jóváíródik. Most meg már 10 perce semmi. Nem volt semmi fagyás közben. Egyébként mybet. Írjak a supportnek?
    folyamatosan ez van...
    volt olyan, hogy egyik asztal befagyott 3buyinnel, és nagyjából 5 napig ott voltam a lobbiban, ugyanazzal a stackkel, mint a fagyás pillanatában, és azt jelezte, hogy sitouton vagyok...
    a support persze nem tudott válaszolni, kereken egy hét után küldtek vmi olyasmit, h kivizsgálják, de addigra már "kiolvadtam" és visszakerült a számlára a pénz
    azóta nem küldtek új emailt, hogy sikerült az ügyemet kivizsgálni, de ez már különösebben nem érdekelt
    szóval kezdj hozzászokni, nekem ez már fél éve így megy, de most már hamarosan végleg otthagyom őket

  5. #745
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Nagyszerű! Egyébként írtam a supportnek, és pár perce jóváíródott.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #746
    Újonc Fedayn72 avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Srácok, WH-ról mennyi idő a cash out Skrillre?
    ROMA CAPVT MVNDI

  7. #747
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Éjszaka CO-ztam, reggel már a számlán volt.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  8. #748
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Éjszaka CO-ztam, reggel már a számlán volt.
    hali, küldtél nekik előtte iratokat? én is most utalok ki először, van még 1 dollár az FDből, az elvszik szerinted?

    egyébként bet365-ön nekem 1óra alatt kint volt több k eur, ez elég nagy +pont volt, csak a lakcímem igazoltam a postai levéllel, semmi írat nem kellett, viszont kb 500 dollár bónuszt nem írtak jóvá, mivel aki rakerace-el, az nem jogosult, de ez elvileg le van írva valahol, ja és a pontokért vett bónuszhoz 3hónapnyi játék kell az adott szinten(igaz minimális). Ezt csak mint info írtam.

    100 dollár akart lenni az az 1D
    Utoljára módosítva: chivasr911 által: 2013. 02. 28. 19:25
    crazy3317 likes this.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  9. #749
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Hi!

    megváltoztattam a jelszavam, viszont nem tudok belépni ,mert a login ablak nem veszi be a speciális karaktereket , csak a betűket,számokat enged wtf. forgot password, vagy új jelszó kérést se találok.
    most ilyenkor mi van? vagy ezt hogy gondolják?

  10. #750
    Idegen JackJ0hns0n avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Hely
    Gyöngyös
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Sziasztok !

    Kaptam egy lehetőset , hogy ha befizetek winner pokerre legalább 10$-t ők adnak hozzá még 15-t, követelmények nélkül.

    Szerintetek megoldható , hogy befizetek aztán meg kiutalok 25$-t ? ( elég nevetséges lenne ha igen )
    De hátha valakinek már van tapasztalata...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •