Oldal: 3 / 23 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (223) összesen
Like Tree243Likes

Téma: Nyerők számára láthatatlan asztalok a bwin.party termekben?

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Van reg aki azóta is nyer folyamatosan mint annó ongamen ? Én eddig stabil nyerő voltam, most bónuszokkal nagyjából nullán vagyok, kezdem érteni miért ...

  2. #22
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van reg aki azóta is nyer folyamatosan mint annó ongamen ? Én eddig stabil nyerő voltam, most bónuszokkal nagyjából nullán vagyok, kezdem érteni miért ...
    hát én nyerek azóta is, csak az eddigi 9,5bb/100-as eredményem visszaesett 3,8bb/100-ra február 14. óta (amikor is az a frissítés volt). nem túl nagy minta, de alapvetően teljesen máshogy kell játszani sajna, több a 3bet, light4bet, sokkal több a regharc és kevesebb az ABC játék. az a durva, hogy ezek mind feltűntek időközben, de nem gondoltam volna, hogy ez áll mögötte... :S

  3. #23
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Nyerők számára láthatatlan asztalok a bwin.party termekben?


  4. #24
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Idézet zvar19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát én nyerek azóta is, csak az eddigi 9,5bb/100-as eredményem visszaesett 3,8bb/100-ra február 14. óta (amikor is az a frissítés volt). nem túl nagy minta, de alapvetően teljesen máshogy kell játszani sajna, több a 3bet, light4bet, sokkal több a regharc és kevesebb az ABC játék. az a durva, hogy ezek mind feltűntek időközben, de nem gondoltam volna, hogy ez áll mögötte... :S
    nekem nagyon sok reg közeli barátom, ami furcsa, hogy novemberben mindenki fossá nyerte magát, december mindenkinek szolid nyerő, a január meg mindenkinek down ...

  5. #25
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 07.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Hivatalos válasz 2+2-n a Partybwin képviselőétől:

    "
    Originally Posted by Party_Rep

    Hi All,

    We are continually looking for ways to balance our poker room ecology. As we have said before, we are testing various features to make poker a more fun and entertaining game for both new and inexperienced players. Our extensive research shows that new and inexperienced players enjoy the game more and continue playing for longer if in the early stages they play with players of a similar ability, this includes, but is not limited to our welcome lounges. These players are free to play on any table they chose.

    Thanks

    Party Poker"


  6. #26
    Fanatikus tag Bohocz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    ott már 2 napja posztolják a bizonyitékokat erre küldenek egy ilyen választ....

    a videoban viszont az látszik, hogy csak fish accountal lehet látni az extra asztalokat, még egy ujan regisztrált sem ülhet oda.

  7. #27
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    kamuznak össz vissza, ezek mind szándékos lépések részükről, ha így folytatják nem sokáig maradnak a piac 2ik helyén

  8. #28
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 07.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Lehozták hírekben a player pool szegregálást 2+2-n (az azért elég vicces hogy 2napja megy a cirkusz, az Akadémia meg említést sem tesz róla):

    !!! PARTY network segregates players according to winrate !!! - Poker News - News, Views and Gossip

  9. #29
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Idézet Nero23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehozták hírekben a player pool szegregálást 2+2-n (az azért elég vicces hogy 2napja megy a cirkusz, az Akadémia meg említést sem tesz róla):

    !!! PARTY network segregates players according to winrate !!! - Poker News - News, Views and Gossip
    Teljesen tönkreteszik a regek életét.
    Én nem tudom ezek után még mi fog jönni!?

  10. #30
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kamuznak össz vissza, ezek mind szándékos lépések részükről, ha így folytatják nem sokáig maradnak a piac 2ik helyén
    sose jártak ott bwinék

    egyébként a 15én kezdett kifizetéseim még nem érkeztek meg (véletlen nem a tlejes összeget írtam be elsőre), így a maradékot a kisebbik részt azt 19én kiutalták, a másikra meg azt írták, hogy 19én kértem és tegnap is pending volt még...
    titcarFTW likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •