Oldal: 5 / 23 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (223) összesen
Like Tree243Likes

Téma: Nyerők számára láthatatlan asztalok a bwin.party termekben?

  1. #41
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    vicces lesz amikor a sok reg majd egyszerre próbálja kivenni a pénzét, a pp meg elkezd biszem baszom e-maileket irogatni, hogy maaaaaajd megkapod, váááárjáál még, és jön a pánik.
    elszabadul a POKOL.
    ekkora idióta vezetőséget mint ott én még nem láttam. Nincs ott egy szakértő minimális rálátással hogy az ilyen szegregációnak milyen következményei lesznek?
    remélem mindenki megkapja a pénzét, de örökre bezár az a fos terem.
    dr.drogba, Odyssey8 and Nero23 like this.

  2. #42
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Újabb öngyilkos húzás a Partytól. A Bwin sajnálom náluk kezdtem, de a Party soha sem volt szimpatikus az állandó spammelésük miatt, nem foguk értük sírni...

  3. #43
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    én a fúzió óta nem is játszottam ott, kliens is egy hányinger lett, meg ez a ""mentsük a fisheket"" intézkedések betették a kaput nálam

  4. #44
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Elkezdődött.. érdemes lesz az élő poker felé fordulni! Fél év múlva az lesz a hír h "megbabrálták" az RNG-t h a fishesk pénzét a rendszerbe tartsák (kapnak mondjuk +5-6%-ot sódánnál)... No Comment

  5. #45
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás

    Nekem az tetszik, hogy egyszer azt mondják, hogy nem tapasztaltak semmit, aztán meg jön, hogy védik a vesztő fisheket/ kezdőket.

    Saját magukat hazudtolják meg, és még elvárják, hogy valaki megbízzon bennük?

  6. #46
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 19.
    Hely
    Nyiregyhaza
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Én jelenleg jó ideje, kizárólag a Party-n játszom és csak megerősíteni tudom a fenti dolgokat. Nem tudom dátumhoz kötni, de nyugodtan kijelentem, hogy az utóbbi 1-2 hónapban biztosan történt valami.

    Gyakorlatilag "Reg"-nek számítok több asztalon. Hatalmas swingeket megéltem már ebben a teremben.
    Régebben jó érzés volt itt lenni. Éreztem, hogy póker folyik, nem óriási kaszinó és irreális handek.

    Ezért két dolgot szeretnék megállapítani:
    1. Gyakorlatilag 25NL, 50NL szinten (lehet, hogy lentebb és fentebb is) kizárólag hozzám hasonló állomány alkotja a játékosok kb. 60-70%-át, azaz mindig ugyanazon nevekbe botlok minden asztalon. Van akikkel én nem ülök le szívesen, vannak akik, meg hozzám nem ülnek le inkább. Az igazi fishek és sokszor vad agro játékosok, kezdők mintha eltűntek volna. Szeretek pókerezni és a kihívást is, de folyamatosan nagy tudású játékosokkal gyűrni egymás idegeit hosszú távon elég monoton és már-már elveszi a kedvem...

    Valaki segíthetne is válaszolni mondjuk arra a kérdésemre, hogy:
    A POKERSTARS ennél sokkal jobb és érdemes oda átmenni a pókert élvezni akaró vagy fish-ekre vadászó játékosnak ? A választ megköszönném....

    2. A party software nekem az utóbbi időben olyan irreális és kiakasztó handeket generál, hogy elképesztő. Helyes játékra (top párokat preflop allin az esetek nagy részében kinyír) olyan leosztások jönnek állandóan, amik nagyon gyakran turn-ön és riveren 80/0%-ból vagy 90/10%-ból tuti a lehetetlen vesztő kezet hozza össze nyerővé....
    Nem mondom, hogy általános, viszont olyan arányban van ez így, amit nem tudok elképzelni normál valószínűségszámításnál, egy random RNG pakliosztással....
    Ennek köszönhetően flushök állandóan sorokkal, fullok, fullokkal; szettek szettekkel is ütköznek.....
    Tudom, hogy ez a póker, de sokszor ez olyan szintű, hogy nyerőként sokszor már gáz, hogy így mákol az ember.... Vesztőként meg ugye "szétvet az ideg" effektus bekapcsol ezt látva....

    Hirtelen ennyi az észrevételem....

  7. #47
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Szerintem az elkülönítést ne mossuk össze az rng-vel.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  8. #48
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    128

    Alapbeállítás

    Ez az elkülönítés szembetűnő volt, észrevették. Még ha vissza is állítják, ki az, aki nyugodt szívvel játszana ott ezek után? Ki tudja, h nincs-e más változtatás, amit nem lehet ilyen gyorsan és könnyen észrevenni?
    Nem összeesküvés-elméleteket akarok gyártani, de egy ilyen húzás után bármi jöhet.

    Alapvetően az a leggusztustalanabb, h ezt csendben csinálták (semmi előzetes hír, bejelentés), majd mikor kezd kiderülni, hol tagadnak, hol hebegnek-habognak. Ezzel teljesen maguk alatt vágják a fát.
    Utoljára módosítva: Mefnut által: 2013. 03. 01. 10:40
    MrCharger426 likes this.

  9. #49
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az elkülönítést ne mossuk össze az rng-vel.
    +1 a termeknek mind1 hogy ki nyeri a flipeket, a rake-t így is - úgy is le veszik és nekik csak ez számít.

  10. #50
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Ezek után a környékükre sem megyek, nem lep meg, hiszen a bwin neve benne van a dologban, szánalom...ez tényleg diszkrimináció, fish-ként sértve érzem magam!
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

Oldal: 5 / 23 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •