Oldal: 6 / 23 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (223) összesen
Like Tree243Likes

Téma: Nyerők számára láthatatlan asztalok a bwin.party termekben?

  1. #51
    Újonc cannibalfish avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 26.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    "ha az elkülönítés miatt most távoznak is nyerő játékosok, a vesztő játékosok növekvő száma később valószínűleg visszacsábítja őket"

    ???

    baszhatjuk a növekvő számú vesztő játékosokat ha nem tudunk velük játszani
    CsabiST and TiffanyMills5925 like this.

  2. #52
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az elkülönítést ne mossuk össze az rng-vel.
    A tendenciákra próbálom felhívni a figyelmet... 1. "A pénzek 100%-os biztonságban vannak az online termekben (külön számlákon, stb..)"---> beigazolódott h nem igaz 2. "A kezdő, fish játékosok semmien segítséget nem kapnak, ez skill game, a jobb nyer!---> most már ez sem igaz 3. És akkor ide mindenk rakja be a saját véleményét... (Nekem az h az RNG-t fogják megbabrálni)

  3. #53
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Nyilván nem hinném hogy létezik, de egyébként esküszöm nem lepődnék meg már azon se ha valahol kiderülne a régi nagy alappoén hogy
    CSAL AZ RNG!
    mondjuk pont ebben a csodálatos kooperációban.

  4. #54
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet AA_Buddha eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én jelenleg jó ideje, kizárólag a Party-n játszom és csak megerősíteni tudom a fenti dolgokat. Nem tudom dátumhoz kötni, de nyugodtan kijelentem, hogy az utóbbi 1-2 hónapban biztosan történt valami.

    Gyakorlatilag "Reg"-nek számítok több asztalon. Hatalmas swingeket megéltem már ebben a teremben.
    Régebben jó érzés volt itt lenni. Éreztem, hogy póker folyik, nem óriási kaszinó és irreális handek.

    Ezért két dolgot szeretnék megállapítani:
    1. Gyakorlatilag 25NL, 50NL szinten (lehet, hogy lentebb és fentebb is) kizárólag hozzám hasonló állomány alkotja a játékosok kb. 60-70%-át, azaz mindig ugyanazon nevekbe botlok minden asztalon. Van akikkel én nem ülök le szívesen, vannak akik, meg hozzám nem ülnek le inkább. Az igazi fishek és sokszor vad agro játékosok, kezdők mintha eltűntek volna. Szeretek pókerezni és a kihívást is, de folyamatosan nagy tudású játékosokkal gyűrni egymás idegeit hosszú távon elég monoton és már-már elveszi a kedvem...

    Valaki segíthetne is válaszolni mondjuk arra a kérdésemre, hogy:
    A POKERSTARS ennél sokkal jobb és érdemes oda átmenni a pókert élvezni akaró vagy fish-ekre vadászó játékosnak ? A választ megköszönném....

    2. A party software nekem az utóbbi időben olyan irreális és kiakasztó handeket generál, hogy elképesztő. Helyes játékra (top párokat preflop allin az esetek nagy részében kinyír) olyan leosztások jönnek állandóan, amik nagyon gyakran turn-ön és riveren 80/0%-ból vagy 90/10%-ból tuti a lehetetlen vesztő kezet hozza össze nyerővé....
    Nem mondom, hogy általános, viszont olyan arányban van ez így, amit nem tudok elképzelni normál valószínűségszámításnál, egy random RNG pakliosztással....
    Ennek köszönhetően flushök állandóan sorokkal, fullok, fullokkal; szettek szettekkel is ütköznek.....
    Tudom, hogy ez a póker, de sokszor ez olyan szintű, hogy nyerőként sokszor már gáz, hogy így mákol az ember.... Vesztőként meg ugye "szétvet az ideg" effektus bekapcsol ezt látva....

    Hirtelen ennyi az észrevételem....
    OFF:A pénzed az összes terem közül a PS-on van a legnagyobb biztonságban,itt van a legtöbb asztal is,reg fish arány nyilván nem a legjobb,de 50 asztal közül könnyebb válogatni mint 6 közül.
    TiffanyMills5925 likes this.

  5. #55
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván nem hinném hogy létezik, de egyébként esküszöm nem lepődnék meg már azon se ha valahol kiderülne a régi nagy alappoén hogy
    CSAL AZ RNG!
    mondjuk pont ebben a csodálatos kooperációban.
    Én sem hiszek vagy inkább nem akarok hinni a "Csal az RNG" "mítoszba" de sajnos annyira rosszak a tendenciák h már semmin nem lepődnék meg... Tudom h egy ilyen oldalon nem túl népszerű ilyen dolgokról beszélni, hamar a kitiltás sorsára juthatok de olyan dolgokat tapasztaltam, láttam az elmúlt 1-2évben h az vmi hihetetlen. Teljesen ki vagyunk szolgáltatva a termeknek/hálózatoknak. Pár példa: Az ipoker olyat megcsinált h a nagy versenysorozatának több versenyét is megállította mert overlayes volt és 1-másfél óra múlva indította újra... A party megcsinált olyat h nem írta jóvá a számlán a versenyeredményeket (főleg sokasztalos regeknél, akik ugye nem veszik észre csak tolják a sessiönt 15-20 versenyt)... Igazándiból csak azt akarom ezzel mondani teljesen ki vagyunk szolgáltatva!!!
    L.T. and Nero23 like this.

  6. #56
    Tag Pablitofelezer avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 17.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    pokerstarszek sirva rohognek az asztal alatt full keszen, hogy mennyire epic faceup bal**** muvot leptek bwinek, aztkivanom hogy a csod legyen a sorsuk ,szanalmas majmok
    Charlie and tylerhungary like this.

  7. #57
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szokolya
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    eddig se kedveltem a bwin-t, na de ezek után

  8. #58
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet ZoliHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elkezdődött.. érdemes lesz az élő poker felé fordulni! Fél év múlva az lesz a hír h "megbabrálták" az RNG-t h a fishesk pénzét a rendszerbe tartsák (kapnak mondjuk +5-6%-ot sódánnál)... No Comment
    Engem ne keverj bele lecci...

  9. #59
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet cannibalfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "ha az elkülönítés miatt most távoznak is nyerő játékosok, a vesztő játékosok növekvő száma később valószínűleg visszacsábítja őket"

    ???

    baszhatjuk a növekvő számú vesztő játékosokat ha nem tudunk velük játszani
    Azért ha gyengül a játékosállomány, a most vesztő játékosok közül is lesznek, akik elkezdenek nyerni, illetve kérdéses, hogy ezeket az asztalokat végérvényesen fenntartják-e. Kiderül.

  10. #60
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Illetve félreértés ne essék, ez szerintem is öngól. Főként a kommunikáció hiánya miatt. Ezzel elvesztik a bizalmat, amit nagyon nehéz lesz visszaszerezni. Pedig a terem iránti bizalom nagyon fontos, főként olyan botrányok után, mint például az FTP-ügy volt.

Oldal: 6 / 23 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •