Oldal: 7 / 23 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (223) összesen
Like Tree243Likes

Téma: Nyerők számára láthatatlan asztalok a bwin.party termekben?

  1. #61
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    azért ez kurvára negativ diszkrimináció csak épp a nyerő regeknek,valami rémlik még a pokerröl hogy azért jó mert mindegy hogy kivel játszol ugyanannyi esélyekkel ültök az asztalhoz,most meg mind1 a képességed csak rakelj sokat
    (más kérdés hogy valószínüleg így magukat szopatjak meg)

    számomra undorító ez a fajta hozzáállás,ilyenkor lenne jó ha még szervezettebb formák és szabályok alapján müködne az egész rendszer...
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  2. #62
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1 a termeknek mind1 hogy ki nyeri a flipeket, a rake-t így is - úgy is le veszik és nekik csak ez számít.
    Nagyon nem mindegy.Ha a fish nyeri mondjuk NL50-en a flippet lesz 100$-ja amit még kétszer is fel tud tenni flippre. De ha elsőre elbukja akkor csak egyszer vesznek le rake-t.
    Odyssey8 likes this.

  3. #63
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    az a helyzet,h a starson kívül és ftp-n kívül semmilyen teremben nem szabad megbízni... stars favorit- legjobb asztalkezelő kliens, legnagyobb játékos állomány.. nem érné meg nekik ****zni ilyenekkel mint ennek az összemosott retek sitenak... egyébként én nyerő reg vagyok starson nl 5 ön és ftp-n is.. mikor újra toltam be lóvét ftpre (starson keresztül) meg is voltam lepődve milyen fos gyenge a mezőny ftp alacsony tétes asztalain.. rommá lehet őket verni .. minden nap letolok 2-4 ezer handet és tavaly október óta elvétve volt mínuszos napom, nem értem miért játszik más más oldalon... ott már magával a teremválasztással is kockáztatja a pénzét... stars és ftp foreva

  4. #64
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1 a termeknek mind1 hogy ki nyeri a flipeket, a rake-t így is - úgy is le veszik és nekik csak ez számít.
    jah csak ha nem lesznek fishek ki depozitál újra ??? HA A REGEK szétszopatják a fisheket nem lesz több depo... a teremnek ennyi erővel az a legjobb ha fish fish ellen gamel... itt ugye winrate alapján választhatunk asztalt- ez undorító ... mi lesz legközelebb ??? azonos winrate mindenkinek ? lol 1 BB-t vihet mindenki párszázezer hand után?

  5. #65
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    Remélem mindenki cashoutol már végre ebből a fos teremből, és végre eltűnik örökre ez a partypoker nevű gyalázat...
    Mit lehet szeretni benne? A mostani kinézete még 2006-ban is ultragáznak számított, komolyan nem értek senkit aki még ott játszik... Lassan tényleg csak két opciónk lesz Stars, és ÚjStars, ami mondjuk ezeket a lépéseket tekintve nem feltétlen baj.

  6. #66
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Azt elhinné nekem valaki, ha azt állítom, hogy kisebb termekben, amikor HU közben megszakad az ellenfél netkapcsolata, és sitoutra kerül, akkor direkt 88+ AQ+ lapokat kapok, ezzel is ösztönözve, hogy megvárjam az ellenfelet?
    L.T., pszibu and TiffanyMills5925 like this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  7. #67
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    http://www.pokerakademia.com/poker_b...2/reg_vs_fish/
    "És még ki tudja meddig merészkednek el..."

    Bwinnél nem most kezdődött, szinte nincs min meglepődni. Én soha nem fizetnék be egy ilyen terembe, kb. Enet szintre süllyedt, bár raketermeléshez kötött kifizetés is előremutatóbb, mert ott legalább nem veszik el a hosszú távú nyerési lehetőség reményét. Gusztustalan sunyulás ez, hányingerem van tőle, és attól félek be fog jönni ez az üzletpolitika is, és minden kisebb kaszinós/sportfogadós fishel teli terem ezen felbuzdulva ilyen irányba mozdul a tökéletes állapotra törekedve (hasonló szintű játékosok játszhatnak egymás ellen, tehát hosszú távon matematikai lehetetlenség lesz nyerni, ilyen erővel a kaszinó részlegen is pókerezhetnék a gép ellen).

    Változásokra szerintem is szükség van, mert a másik oldal scanner srcipter botjai sem nevezhető korrekt hozzáállásnak a játékhoz. Simán el tudom képzelni, hogy sok fish supportnál jelezte, hogy bizonyos regek vadásznak rá, és nem tud leülni egy asztalhoz se, hogy ők ne tűnjenek fel egyből a bal oldalán. Ilyen esetre villain bejelentésén kívül a fishnek lehetne joga tiltani valamilyen módon. És pont az ilyen fishhunter programok miatt tud a bwin jogalapot teremteni ilyen szabályok bevezetésére...
    kiscash likes this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  8. #68
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt elhinné nekem valaki, ha azt állítom, hogy kisebb termekben, amikor HU közben megszakad az ellenfél netkapcsolata, és sitoutra kerül, akkor direkt 88+ AQ+ lapokat kapok, ezzel is ösztönözve, hogy megvárjam az ellenfelet?
    amikor meg visszacsatlakozik, lemákol
    Wasp likes this.

  9. #69
    Fanatikus tag Bohocz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    Az ember azt gondolta volna, hogy a merge után hosszútávú profitban gondolkoznak, de könnyen lehet, hogy pont az ellenkezője lesz. Lehúznak aljas módszerrel és szarnak nagyot rá, hogy meddig léteznek majd. Csak a gyors profit a fontos.

  10. #70
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amikor meg visszacsatlakozik, lemákol
    Ahogy mondod
    Persze nyilván jól az emlékezetébe vési az ilyeneket az ember.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

Oldal: 7 / 23 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •