Oldal: 9 / 23 ElsőElső ... 789101119 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (223) összesen
Like Tree243Likes

Téma: Nyerők számára láthatatlan asztalok a bwin.party termekben?

  1. #81
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Nem látunk bele az egészbe, de sztem nagyon primitív szemellenzős álláspont, ha azt gondolja valaki, h ezzel vége a bwinnek. A bwin teljesen más mint a stars, vagy az ftp, azok pókertermek, itt meg ugye szerencsejátékteremről beszélünk, ahol a póker ( sztem sokadrangú) szolgáltatás.

    A menedzsment azonban rájött, h a nyerő pókerjátékosok kiszipkázzák a rendszerből a pénzt, és léptek. Sztem am az ő érdekeiket nézve helyesen. Igen, itt a fórumon ezen háborog mindenki, mert ez az itt regisztrált játékosok számára rossz hír, bevétel kieséssel jár. Ugyanakkor sztem a helyükben ugyanezt megléptem volna, ha nem jön be visszacsinálják az egészet, és a regek pedig úgyis visszajönnek, nem fognak ebből elvi kérdést csinálni.

    Az RNG csalást tudom itt hitből és a fórumszabályzat 2.2 pontja ( amit szerintem az idő, és a hírek előrehaladtával lassan törölni kéne) miatt nem hozzuk fel. Ugyanakkor ha statok alapján a játékosokat szűrni tudják, akkor valószínűleg mást is hozzájuk tudnak rendelni.
    Az meg ugye nem igaz, hogy a teremnek mind1, hogy halhoz vagy reghez kerül a pénz... Ha meg nem mind1...

    Ja és nem akartam a hangulatot fokozni, egyáltalán nem tudjuk, nem tudhatjuk, hogy működnek ezek a dolgok, csak szerintem az alapból tagadás és habzó szájjal szidalmazás naív, buta és értelmetlen dolog... Főleg az online poker múltját tekintve.

  2. #82
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Gowriel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez a modszer nem tetszik igy diszkriminacio. ha igazan csak egy korrekt fish es regek szamara kedvezo lehetoseg az lett volna toluk ha programokat tiltjak ezzel csokkent volna a regek elonye. nincs problemam a programokkal de jo lenne egy oldal ahol nem lehet hasznalni semilyen segedprogramot.
    van ilyen oldal. pl. Terminal pokeren játszhatsz így, de PKRen is nehézkes HUDot használni, monjuk vmi működik, én anélkül toltam.

    Én mindig mondtam, és továbbra is fenntartom, hogy a Partypoker HULLADÉK terem...

    Egyébként vki viccesnek tartja, hogy az online poker végéről vizionáljon, pedig kurvára nem az, az ilyen lépések, a programok fejlődése és a mezőny erősödése mellett szeretett játékunk napjai meg vannak számlálva. Sajnos.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #83
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 07.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    218

    Alapbeállítás

    ezért nem szeretem őket

  4. #84
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem látunk bele az egészbe, de sztem nagyon primitív szemellenzős álláspont, ha azt gondolja valaki, h ezzel vége a bwinnek. A bwin teljesen más mint a stars, vagy az ftp, azok pókertermek, itt meg ugye szerencsejátékteremről beszélünk, ahol a póker ( sztem sokadrangú) szolgáltatás.

    A menedzsment azonban rájött, h a nyerő pókerjátékosok kiszipkázzák a rendszerből a pénzt, és léptek. Sztem am az ő érdekeiket nézve helyesen. Igen, itt a fórumon ezen háborog mindenki, mert ez az itt regisztrált játékosok számára rossz hír, bevétel kieséssel jár. Ugyanakkor sztem a helyükben ugyanezt megléptem volna, ha nem jön be visszacsinálják az egészet, és a regek pedig úgyis visszajönnek, nem fognak ebből elvi kérdést csinálni.

    Az RNG csalást tudom itt hitből és a fórumszabályzat 2.2 pontja ( amit szerintem az idő, és a hírek előrehaladtával lassan törölni kéne) miatt nem hozzuk fel. Ugyanakkor ha statok alapján a játékosokat szűrni tudják, akkor valószínűleg mást is hozzájuk tudnak rendelni.
    Az meg ugye nem igaz, hogy a teremnek mind1, hogy halhoz vagy reghez kerül a pénz... Ha meg nem mind1...

    Ja és nem akartam a hangulatot fokozni, egyáltalán nem tudjuk, nem tudhatjuk, hogy működnek ezek a dolgok, csak szerintem az alapból tagadás és habzó szájjal szidalmazás naív, buta és értelmetlen dolog... Főleg az online poker múltját tekintve.
    Na végre valaki!!!!

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én mindig mondtam, és továbbra is fenntartom, hogy a Partypoker HULLADÉK terem...

    Egyébként vki viccesnek tartja, hogy az online poker végéről vizionáljon, pedig kurvára nem az, az ilyen lépések, a programok fejlődése és a mezőny erősödése mellett szeretett játékunk napjai meg vannak számlálva. Sajnos.
    Pont így gondolom én is!

  5. #85
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem látunk bele az egészbe, de sztem nagyon primitív szemellenzős álláspont, ha azt gondolja valaki, h ezzel vége a bwinnek. A bwin teljesen más mint a stars, vagy az ftp, azok pókertermek, itt meg ugye szerencsejátékteremről beszélünk, ahol a póker ( sztem sokadrangú) szolgáltatás.

    A menedzsment azonban rájött, h a nyerő pókerjátékosok kiszipkázzák a rendszerből a pénzt, és léptek. Sztem am az ő érdekeiket nézve helyesen. Igen, itt a fórumon ezen háborog mindenki, mert ez az itt regisztrált játékosok számára rossz hír, bevétel kieséssel jár. Ugyanakkor sztem a helyükben ugyanezt megléptem volna, ha nem jön be visszacsinálják az egészet, és a regek pedig úgyis visszajönnek, nem fognak ebből elvi kérdést csinálni.

    Az RNG csalást tudom itt hitből és a fórumszabályzat 2.2 pontja ( amit szerintem az idő, és a hírek előrehaladtával lassan törölni kéne) miatt nem hozzuk fel. Ugyanakkor ha statok alapján a játékosokat szűrni tudják, akkor valószínűleg mást is hozzájuk tudnak rendelni.
    Az meg ugye nem igaz, hogy a teremnek mind1, hogy halhoz vagy reghez kerül a pénz... Ha meg nem mind1...

    Ja és nem akartam a hangulatot fokozni, egyáltalán nem tudjuk, nem tudhatjuk, hogy működnek ezek a dolgok, csak szerintem az alapból tagadás és habzó szájjal szidalmazás naív, buta és értelmetlen dolog... Főleg az online poker múltját tekintve.
    Hát igen,ha tudna csalni a terem akkor nem kéne szeparálniuk az asztalokat,hanem csak "kicsit nyerővé" kéne tenni egy algoritmussal a nyerőket,hiszen ők hozzák a teremnek talán a legtöbb pénzt és akkor a fishek is tudnának nyerni.
    Ergo nem csal a terem.

    A póker tudásalapú játék:Ez a legjobb bizonyíték,hogy az,ha van tudáskülönbség,akkor az nyert pénzekben realizálódik.

  6. #86
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Nem lett volna ekkora cirkusz a dologból,ha előre bejelentik.Ipokeren is vannak beginner asztalok.
    Ha úgy csinálják,hogy mondjuk egy új játékos két hónapig elérheti ezeket az asztalokat,utána már nem akkor okés a dolog.
    A "csalik az rng"-hez annyit fűznék hozzá,hogy a termek nagyon sok mindenre képesek,de hogy "csalik-e"arra bizonyítékot nem nagyon fogunk kapni.
    Az is szomorú,hogy tele van az online poker botokkal,aztán egy nagyon kis hányadát nagy hírveréssel lebuktatják,a többi 99% meg szépen termeli nekik a rake-et.Nem érdekük,hogy eltűnjenek,pedig ha akrnának tudnának tenni ellenük.

  7. #87
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Én azért nem gondoltam sose, hogy az rng-be buherálnak, mert statisztikai anomáliákhoz vezetne, a világ minden tájáról rengetegen trackelik a játékot, és hamar kiszúrják, ha valami gebasz van. Szerintem előbb megy csődbe a terem, és lép le a befizetésekkel, kitilt, nem fizet ki, rakehez köti a kifizetést, ahogy történt is már jó párszor, vagy szegregálják, büntetik a nyerőket, minthogy potripperekkel árasztanák el saját termüket a kliensek az extra bevételért.

    Póker végéről semmiképp nem beszélnék, egyértelműen csak a kaszinókra és sportfogadásra szakosodott irodáknál lehet ilyen lépésekre számítani, hogy megvédjék a gamblerjeik pénzét. Ne egy nettó kifizető vigye el a sportfogadó aznapi bemákolt nyereményét, hanem forgassa csak vissza a rendszerbe.
    Ps Ftp meg más, csak pókerrel foglalkozó termek sokkal inkább a játék sport részét fejlesztik, sateliteket, versenyeket szerveznek, profi játékosokat szerződtetnek, oktatóoldalakat üzemeltetnek. Ez is bőven profitábilis vállalkozás, de közel sem annyira, mint a sportfogadás.
    Viszont emiatt a ps, ftp mezőnye erősebb, és ugyanazzal a tudással sokkal több szorgalomra van szükség ugyanazon bevétel eléréséhez. Ráadásul ott a scriptelő, scannerelő regek mellett, ha nem tartasz lépést velük, még a fisheket is elhappolják előled.
    Én inkább attól félek, hogy lassan kénytelen lesz minden játékos, aki nyerő akar lenni, megtanulni játszani és sokat grindelni bumhuntolás helyett

    (én azért annyira nem félek, hogy ez hamar bekövetkezik, még bőven nyílnak új piacok, és van még sok más sportfogadós póker oldal, akik köszönik szépen, szegregálás nélkül is elvannak)
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2013. 03. 01. 14:29
    dr.drogba, topin, kiscash and 1 others like this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  8. #88
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    "az ilyen lépések, a programok fejlődése és a mezőny erősödése mellett szeretett játékunk napjai meg vannak számlálva."

    Ezzel egyetértek, de bármikor jöhet egy boom - lásd facebook-zyngapoker, vagy egy értelmes szabályozás az USÁ-ban, és akkor megoldódnak egy időre ezek a problémák.
    Odyssey8 likes this.

  9. #89
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    Pilipócs
    Hozzászólások
    144

    Alapbeállítás

    Nekem van partys és bwines számlám is , de én sajnos nem látom a halakat.

    Wpt-re regelnék , mint új játékos akkor látnám őket? Valahol mint ha azt olvastam volna, hogy még így sem biztos ez. Valaki tudna pontos infot adni erről? Előre is köszi!

  10. #90
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet Sindu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "az ilyen lépések, a programok fejlődése és a mezőny erősödése mellett szeretett játékunk napjai meg vannak számlálva."

    Ezzel egyetértek, de bármikor jöhet egy boom - lásd facebook-zyngapoker, vagy egy értelmes szabályozás az USÁ-ban, és akkor megoldódnak egy időre ezek a problémák.

    Nevada most legalizált, előbb utóbb újra megnyílik az amerikai piac. A nevadai legalizálás érdekessége hogy a PS, FTP 5 évig nem kap majd engedélyt mivel ők az UIEGA után is szolgáltattak játékot. Ezért sem értem ezt a partys marhaságot, kivárnák hogy vissza jöjjenek az amcsik és el tudnák szipkázni az összeset kockázat nélkül, ha ez a "bad actor" függelék a többi állami szabályozásban, esetleg majd egy szövetségi törvényben is benne lenne. E helyett meglépik ezt a kockázatos lépést

Oldal: 9 / 23 ElsőElső ... 789101119 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •