Oldal: 928 / 1746 ElsőElső ... 42882887891892692792892993093897810281428 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.271 - 9.280 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #9271
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    A milestone hand nyereményeket később írják jóvá?

  2. #9272
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 03.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Az asztaloknál bal fent van olyan hogy ne mutassa a lezárt nevezésűeket, mellette jobbra, ott van hogy belállítások, bele mész, NL, 10 személyes. Kimész és balre egy kicsit mellette van egy kis ikon, zöld, azzal kell aktiválni azt...

  3. #9273
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet PokerEdge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az csak rosszindulatú feltételezés, hogy inkább az alacsonyabb tétű asztalok
    "játszanak", mondván, hogy itt ugye értelem szerűen kevesebb VPP-t lehet
    gyűjteni, vagyis így kisebb a szorzó is?
    Persze, az azért van, mert jóval több asztal fut kis téteken. Például ha megnézed NL10-ből fut kb tízszer annyi asztal, mint NL200-on, így az teljesen természetes, hogy tízszer annyiszor üt be ott a milestone
    PokerEdge likes this.

  4. #9274
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás Mi lenne ha én nyerném a jubileumi Sunday Milliont ?

    A kérdésem arra utal, hogy hogyan tudnám kiutalni azt a rengeteg pénzt ha megnyerném? (Tegyük fel, hogy egyben szeretném kiutalni azt a 1millió+ dollárt, mert abba szeretném hagyni a pókert örökre és 1 héten bellül Malibuban venni egy házat a nyert összegből ) Erre van mód ? Ha igen, akkor mi az ? Direkt kiutalás magyar bankszámlára? Esetleg nyitni külföldön egy bankszámlát és arra? ( A moneybookers nem lehetséges opció, mert ott van 90napos limit, amit tudtommal nem lehet 1millió dollár felé emeltetni ) Szerintem vagyunk itt egy páran akik nem tudják hogy milyen módon kaphatnák meg az esetleges "lifechanging" money-t a legkényelmesebben/legkönnyebben.Ezért kérlek titeket hogy ne ,,trollkodjatok" ezzel a kérdéssel kapcsolatban.Én valóban komoly válaszokat/lehetőségeket várok olyan játékosoktól akik jártasabbak ilyen nagyobb összegek cash outolásában.A kérdésem szóval, hogy Ti miként cselekednétek ? Nagyon szépen köszönöm a figyelmet
    Utoljára módosítva: knowthisgame által: 2013. 03. 01. 10:19
    ZsoleszAK47 and szpokboy like this.

  5. #9275
    Tag Charlie avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Két kérdésem lenne.(3)
    Kb. hány darab nl25 sh handet kell lejátszani 1500$ rakehez? (22/18-al)
    Ha valakinek van ilyen jellegű tapasztalata, zoom nl25 vs.Party fast nl25. Erősebb a mezőny, tényleg nagyobb a feszület? Úgy általában milyen változásra számíthatok az állomány tekintetében?
    Ty!

  6. #9276
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    74

    Alapbeállítás

    +1 knowthisgame

    Engem is érdekelne miként lehet nagy pénzt kivenni starsról...

  7. #9277
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    74

    Alapbeállítás

    "sok tanulás, és persze némi szerencse"

    Na az ilyen hozzászólások miatt nincs kedvem az akadémiára írni. knowthisgame külön kérte, hogy ne trollkodjon senki és ha valaki tudja a választ az írja meg.
    pszibu hozzászólásának természetesen semmi köze sincs a kérdéshez.
    Olyan ez mintha gyerekektől kérnék, hogy ne nyomják meg a gombot, erre természetesen minden gyerek arra vágyik, hogy megnyomhassa.

    Az akadémia színvonala nagyon sokat romlott az évek alatt, és néhány értelmes felhasználón kívül, a felhasználók átlag életkora 14-18 év közé tehető a megnyilvánulásaik alapján.

    Rengeteg értelmes felhasználó fórumozót/blogolót vesztett az akadémia a sok troll végett. Valamint én is befejeztem itt az akadémián, inkább írok olyan fórumon ahol normális választ is lehet kapni.

    Sajnálom amiért ebbe a témában offoltam, és mivel persze kijelentettem, hogy az akadémia színvonala romlik ezért valószínű törölni fognak.
    Sok sikert mindenkinek sziasztok!
    dempat15 and pszibu like this.

  8. #9278
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Nem arról volt szó hogy HU asztalok nem vehetnek részt többet a promoban?

    weaktight | Hand

  9. #9279
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem arról volt szó hogy HU asztalok nem vehetnek részt többet a promoban?

    weaktight | Hand
    Én úgy emlékszem, hogy arról volt szó, hogy az utolsó, nagy milestoneban nem vehetnek részt, akkor azt hiszem, hogy pár percre le is áll a játék a HU asztalokon. Azért van, mert ugye megérte két játékosnak beülni 24+ asztalhoz és folyamatosan dobálni, hátha náluk üt be a nagy milestone, ahol mindenképpen kapnak 50.000$-t. De a kis milestoneoknál ez nem áll fent, mert ott csak 50$-t kapnak alapból.

  10. #9280
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet theobell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én úgy emlékszem, hogy arról volt szó, hogy az utolsó, nagy milestoneban nem vehetnek részt, akkor azt hiszem, hogy pár percre le is áll a játék a HU asztalokon. Azért van, mert ugye megérte két játékosnak beülni 24+ asztalhoz és folyamatosan dobálni, hátha náluk üt be a nagy milestone, ahol mindenképpen kapnak 50.000$-t. De a kis milestoneoknál ez nem áll fent, mert ott csak 50$-t kapnak alapból.
    Előfordulhat, köcce

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •