Oldal: 11 / 23 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (223) összesen
Like Tree243Likes

Téma: Nyerők számára láthatatlan asztalok a bwin.party termekben?

  1. #101
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Azért sok helyen elég nagy tévedés van, nem úgy szól a mese, h a pókerben mindenki nyerhet a termek ehhez csak a felületet adhatják? Milyen jogon állítanának élőben engem fel egy asztaltól ? Mert nyerek ? Aha ...
    Arról nem is beszélve, hogy alapjaiban rendül meg a bizalmam a teremben, eddig szépen nyerő reg voltam, most meg fishes mezőnyben is több mint 200.000 hand alatt rakeback pro ? Mennyi winratet húztak ki a zsebemből mindenféle intézkedéssel amiről nem is szóltak a bwinnél ? Voltak olyan sessionjeim, h bármit csináltam aznap csak buktam folyamatosan 2 outok ellen ( ilyenkor nem ritka nálam a 10-12 óra játék) és akkor ez most nem is down hanem szopóflag a terem részéről, h azért mégse utalj már ki annyit regulárkám ? Az első éveimben amikor fish voltam és csak buktam a rendszerbe akkor engem senki sem szeparált el hülyék közé, ha valaki nyerő reg akkor ebben évek vannak, végig járt kemény út, amiben hitt az ember, erre kiderül, hogy nem kívánatos személy vagyok és próbálnak minden módszerrel akadályozni abban, h tudásomnak és játékszeretetemnek megfelelően nyerjek ? Miért van az, h sok regulár barátommal együtt vannak hetek amiket együtt végigszopunk? Láthatatlan falba ütközve grindelünk eredmények nélkül, hetekig azt hisszük variancia közben meg csak meg vagyunk cumiztatva? Akkor ezen az alapon mással is akadályozhatnak nem csak a megkülönböztetéssel ... hogyan bízzak ezentúl az RNG-ben? hogyan fogadjam el azt ezentúl, h hetekig nézem ahogy berakom felülről 70-80%ra és folyamatosan alul maradok és mindez a varianciával van csak összefüggésben ? Nevetséges ez az egész ... Voltam én is fish, nem 1x játszottam el a rollom 400on 2 perc alatt Tilten, bebaszva ... de akkor is hittem abban, h ha sokat fejlődöm és tanulom akkor máshova fogok tartozni, erre most el vagyok szeparálva a számomra kedvezőbb játékosoktól mert azoknak jobb ha nem találkoznak velem? NAGYON de NAGYON el van tévedve ez a terem, ők a felületet kéne h csak adják ahol te kedvedre játszhatsz azzal akit ott találsz, az összes többi nevetséges önkényes diszkrimináció.
    Lemész egy élő terembe, látod van egy rakat részeg angol, erre mondanák neked, h sajnos te tegnap kicsit feszes voltál, nyertél is, úgyhogy velük sajna nem ülhetsz le .. !!? Tényleg itt tart a póker ? Szánalom kategória :-/

    Csak utólag jutott eszembe: az FF pool is ketté van vágva ?
    -Chris-, DawiC, Theci85 and 6 others like this.

  2. #102
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lemész egy élő terembe, látod van egy rakat részeg angol, erre mondanák neked, h sajnos te tegnap kicsit feszes voltál, nyertél is, úgyhogy velük sajna nem ülhetsz le .. !!? Tényleg itt tart a póker ? Szánalom kategória :-/
    Ilyen létezik, hogy egy társaság nem akar idegennel, vagy feszes, unalmas ember ellen játszani. Ha már ezt akarnám szimulálni neten, akkor el tudnék képzelni egy ilyen opciót, hogy szavazást indítani kirúgatni valakit az asztaltól sok teremben van is privát asztal funkció, legyen is joga minden játékosnak megválogatni ellenfeleit, ne csak a regek table selectelhessenek. A lényeg, hogy erről ne a terem dönthessen, mert neki ehhez semmi köze, ő csak játékot szolgáltat, amiért mi megfizetjük a jutalékot. Ps, tfp így is gondolkodik, ezért tartják őket a legmegbízhatóbbnak ilyen tekintetben.
    De egy kaszinó, bukméker iroda nem így áll a dolgokhoz, mivel a ház ellen játszol, ők nem szándékoznak +ev lehetőséget ajánlani. Ha ilyen helyzetbe kerülsz, kirúg (lásd blackjack lapszámolás élőben, sportfogadási pénzlimit nyerőknek, jackpot összejátszási tilalom, stb.). És számukra a mostoha póker részleg sem különb kategória, nem érdekli, hogy ezen a nyerők megsértődnek.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2013. 03. 01. 16:01
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  3. #103
    Fanatikus tag krgabez avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 24.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    296

    Alapbeállítás

    Elég gáz ha nem látják h nem az elszeparálás a jövő!!

  4. #104
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A lényeg, hogy erről ne a terem dönthessen, mert neki ehhez semmi köze, ő csak játékot szolgáltat, amiért mi megfizetjük a jutalékot.
    Pontosan! Kérdés, h ők nem szegtek meg ezzel bármit? Mert szerintem senki nem úgy regelt ide be, h ha majd nyer akkor el lesz különítve és ki lesz nézve a teremből ...
    sakkos000 likes this.

  5. #105
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pontosan! Kérdés, h ők nem szegtek meg ezzel bármit? Mert szerintem senki nem úgy regelt ide be, h ha majd nyer akkor el lesz különítve és ki lesz nézve a teremből ...
    Jó kérdés egy játékengedély kiadásakor az ilyen szituációk mennyire vannak szabályozva. Szerintem ez simán csalás kategória, az engedélyeztető+fogyasztóvédő helyében ilyet mindenképp büntetnék, vagy bevonnám a póker játékszolgáltatására az engedélyt. Minimum fel kéne hivatalosan hívni a játékosok figyelmet erre már jóval előtte, de önmagában a rendszer sem hiszem, hogy megállná a helyét, mint korrekt szolgáltatás.
    Viszont ha belegondolsz mit érnek ezek a szabályozók meg engedélyek, amikor sorban dőltek be a termek, valójában ezek csak elméleti, etikai kérdések maradnak, elfórumozgatunk róluk.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  6. #106
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...Akkor ezen az alapon mással is akadályozhatnak nem csak a megkülönböztetéssel ... hogyan bízzak ezentúl az RNG-ben? hogyan fogadjam el azt ezentúl, h hetekig nézem ahogy berakom felülről 70-80%ra és folyamatosan alul maradok és mindez a varianciával van csak összefüggésben ?...
    Ha bármi módon kedvezne az rng a vesztő játékosnak, akkor szerintem nem lenne szükség az elszeparálásukra, vagyis ebből következik, hogy az rng nem csal.

    Ettől függetlenül viszont ez egy nagyon aljas lépés a bwintől, főleg azért mert mindezt a játékosok értesítése nélkül tették, és még azután is, hogy lényegében kiderült a turpisság csak a mellébeszélés ment.
    Zsoltika01 and benti like this.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  7. #107
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak utólag jutott eszembe: az FF pool is ketté van vágva ?
    Idézet Nero23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    this DOES NOT include Fast Forward Poker
    ....

  8. #108
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont ha belegondolsz mit érnek ezek a szabályozók meg engedélyek, amikor sorban dőltek be a termek, valójában ezek csak elméleti, etikai kérdések maradnak, elfórumozgatunk róluk.
    Sajnos valóban így van, lassan ott tartunk, h a Stars és az FTP aki korrekt, a többi terem félmegoldás ?

  9. #109
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Szeghalom
    Hozzászólások
    56

    Alapbeállítás

    Ez bűncselekmény a mai hatályos jogszabályok szerint. Sok szabályt megszegnek! Komoly büntetést össze elehet ezzel szedni, mivel sok fele van licencük.

  10. #110
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet truejoke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez bűncselekmény a mai hatályos jogszabályok szerint. Sok szabályt megszegnek! Komoly büntetést össze elehet ezzel szedni, mivel sok fele van licencük.
    Erre én is kíváncsi lennék, hogy az engedélyeket kiadó szerencsejáték szervezetek mit reagálnak.Jó lenne tudni van e valamiféle online pókereseket tömörítő szervezet ami tudna lépni az ügyben.

Oldal: 11 / 23 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •