Oldal: 12 / 23 ElsőElső ... 2101112131422 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (223) összesen
Like Tree243Likes

Téma: Nyerők számára láthatatlan asztalok a bwin.party termekben?

  1. #111
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 07.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Ipoker közben egalizálta a cash játékosok számát Partyval szemben a Pokerscout szerint.
    BaLa, Gordon, Zsoltika01 and 1 others like this.

  2. #112
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 08. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos valóban így van, lassan ott tartunk, h a Stars és az FTP aki korrekt, a többi terem félmegoldás ?
    Az a baj, hogy ott te leszel a fish
    R1per2, Gordon and Zsoltika01 like this.

  3. #113
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Ez mekkora vérlázító. A jó játékos ne nyerjen, a rossz játékos ne veszítsen = Mindenki csak rake-eljen!
    R1per2 and TiffanyMills5925 like this.

  4. #114
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem látunk bele az egészbe, de sztem nagyon primitív szemellenzős álláspont, ha azt gondolja valaki, h ezzel vége a bwinnek. A bwin teljesen más mint a stars, vagy az ftp, azok pókertermek, itt meg ugye szerencsejátékteremről beszélünk, ahol a póker ( sztem sokadrangú) szolgáltatás.

    A menedzsment azonban rájött, h a nyerő pókerjátékosok kiszipkázzák a rendszerből a pénzt, és léptek. Sztem am az ő érdekeiket nézve helyesen. Igen, itt a fórumon ezen háborog mindenki, mert ez az itt regisztrált játékosok számára rossz hír, bevétel kieséssel jár. Ugyanakkor sztem a helyükben ugyanezt megléptem volna, ha nem jön be visszacsinálják az egészet, és a regek pedig úgyis visszajönnek, nem fognak ebből elvi kérdést csinálni.

    Az RNG csalást tudom itt hitből és a fórumszabályzat 2.2 pontja ( amit szerintem az idő, és a hírek előrehaladtával lassan törölni kéne) miatt nem hozzuk fel. Ugyanakkor ha statok alapján a játékosokat szűrni tudják, akkor valószínűleg mást is hozzájuk tudnak rendelni.
    Az meg ugye nem igaz, hogy a teremnek mind1, hogy halhoz vagy reghez kerül a pénz... Ha meg nem mind1...

    Ja és nem akartam a hangulatot fokozni, egyáltalán nem tudjuk, nem tudhatjuk, hogy működnek ezek a dolgok, csak szerintem az alapból tagadás és habzó szájjal szidalmazás naív, buta és értelmetlen dolog... Főleg az online poker múltját tekintve.
    Megdöbbentő, hogy vannak olyan PA-tagok is akik képesek ennyire tisztán és obejktíven értékelni egy hírt. Respect!

    Vegyük már tudomásul, hogy egy ilyen teremnél a minél nagyobb haszon termelése a cél és azt nem a regularok hozzák. Ők majd mennek a PS-hez vagy az FTP-hez és szépen 4-5-6 betelgetnek egymásra minden partiban. A hobbijátékosok pedig játszadoznak a saját kis homokozójukban, és a jelenlegi hír tükrében azt mondanám, hogy ez már a közeljövőben így lesz más termeknél is.

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt a vége a pókernek is hagyjuk már. Lesznek új termek mindig és mindig lesz valahol fish mert ez még mindig részben szerencsejáték.
    Szerintem most tiltólistára kerültél a "hívőknél", akik szerint ez szigorúan tudásalapú játék.

  5. #115
    Tag nyehehe avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hely
    nincs
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    hát ennek nem örülök.
    érdekelne viszont, nagyjából mennyit fizet egy átlag fish pókeren és mondjuk sportfogadáson, meg milyen arányban csinálhatja őket. Talán ebből gondolták, hogy ez jó döntés lehet, kíváncsian várom a folytatást.

  6. #116
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    ez egy őrült kamikaze lépés volt a party-bwin részéről
    Ha nem csinálnak hátraarcot pár napon belül, komoly promóciókkal egybekötve, akkor nagyon gyorsan elveszítik az ügyfeleiket.

  7. #117
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Két napja vittem át Starsról a pénzemet bwin-re, tehát én még nem tapasztaltam semmi ilyet. De abban biztos vagyok, ami ott zajlott azért az is durva...

  8. #118
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez mekkora vérlázító. A jó játékos ne nyerjen, a rossz játékos ne veszítsen = Mindenki csak rake-eljen!
    Gondolj bele milyen üzenete van ennek. Ha az emberek nem lennének szemfülesek, hanem jóhiszeműen játszanának csak, simán megcsinálhatnák, hogy amíg építed a rollod, addig játszhatsz bárkivel, hagynak nyerni, de amint elkezdesz cashoutolni, szegregálnak a fishektől minden limiten. Te meg csak vakarod a fejed, hogy megerősödött a játékosállomány, meg mekkora pechszériád van, mindig a lapütközés alján találod magad (mert jobbak az ellenfelek). És jóhiszeműen visszabukod a rollod jelentős részét magasabb limitről lépkedve vissza, mielőtt észbe kapsz, hogy kivegyél valamennyit, mert nem a pechszéria rossz végén vagy, hanem csak jobbakkal enged össze a gép. Esetleg enyhít nagyobb bukó után, enged több fisht, végtelen rake termelő bottá válva, amíg fel nem adod. Végül egyetlen nyerő játékos marad HS-en, mint egy pilótajátékban. Mondjuk ő legalább megérdemli a tudása alapján.
    Mindehhez a rendszerhez nincs szükség semmilyen rng buheráláshoz, így kezdődik, ami történt.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2013. 03. 01. 16:54
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  9. #119
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    RNG-vel csalni fölösleges. Egy, ha az kiderül és kiderül, mert több száz millió handeket lehet letölteni, akkor az a terem azonnal bezárhat. Kettő. Mindenki üljön le pár haverjával és játszanak 10k handet élőben, úgy, hogy ők osztanak egymásnak. Azonnal kiderül, hogy flopolt straight flush vs A magas flushtől kezdve minden lesz. Egyszerűen fölösleges belepiszkálni az rng-be.
    Amit most csinálnak, az meg hatalmas öngól. Lehet mondani, hogy sportfogadás, kaszinó, stb.., csak a negyedéves beszámolón, amikor a részvényeseket érdekli, hogy miért is vettük meg az Ongame hálózatot sok millióért és adtuk el kevés millióért? Miért fuzionáltunk egy másik pókercéggel, ha bevétel a pókerból csökken? Akkor hiába lesz ott a sportfogadás és kaszinó, ami ugyanúgy hozza a pénz.
    Az meg a hozzá nem értésük újabb bizonyítéka, hogy azt hitték ezt a játékosok nem veszik észre.

    Vagy megszüntetik ezt, vagy szépen lelépnek a játékosok és küldözgethetik az emailt, hogy jöjjön vissza az ember.
    Utoljára módosítva: NovaTerra által: 2013. 03. 01. 16:54
    MrCharger426 likes this.

  10. #120
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Ezek szerint nem fontos számukra a póker grinder.
    Másból élnek, ennyi.
    A halak pénze pedig így bent marad a rendszerbe

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •