Oldal: 16 / 23 ElsőElső ... 61415161718 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (223) összesen
Like Tree243Likes

Téma: Nyerők számára láthatatlan asztalok a bwin.party termekben?

  1. #151
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet Corey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NL25-ön nyerő bwin accountommal 41 asztalt látok, régi vesztő partypokeres acc-nál ugyanezen a limiten 72 asztal van.
    Ez rasszizmus!
    Tisztára úgy érzem magam, mint a négerek régen. Pedig az előbb néztem meg direkt, még mindig fehér vagyok........
    Egyébként ez egy nagyon komoly marketing lépés, amivel ha valószínűleg veszítenek x reget, akkor nyernek 3x új, "szűz" játékost.
    Azt meg ne gondoljuk már, hogy idióták döntenek ilyen kérdésekben , pontosan elemzik a helyzetet -ettől persze még mindig elsülhet a dolog számukra nagyon rosszul is-, látják hogy mekkora tömegeket lehet még bevonni a pókerbe és hobbijátékosokká nevelni őket, ugyanezzel akar a Zynga is tarolni. Bár ha az ő tervük összejön, azzal mi is nagyon jól járhatunk, a bwin talán egy kicsit így meg is gyorsítja a piacra lépésüket.

    Milyen háromszor annyi új játékost? Már, ha a 3x ezt jelenti. Ez feltűnt a regeknek, de sehol nincs kommunikálva, reklámozva, hogy ide gyere.
    Ezt feltűnés nélkül szerették volna ők csinálni.

  2. #152
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Idézet Tyllus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez tökéletesen rendben van így. Mindígis zavart a sok jó játékos!
    Engem meg a sok weaktight reg akit "zavartam", de úgy játszanak mint ahogy helyesen írnak ... ;-)
    -Chris- likes this.

  3. #153
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pókerban mindig lesznek nyerők erről szól a póker.Nem a kaszinó ellen játszunk(a pár % raket leszámítva) hanem húsvér emberek ellen, akiknek különböző játéktudása van. Vannak nyerők, breakevenek és vesztők. Gyakorlatilag ezzel azt mondod hogy a főnökeid rájöttek hogy a pókernak köze sincs a hagyományos szerencsejátékokhoz.
    inkább úgy fogalmaznék hogy rájöttek hogy a nyerő pókerregulárok összességében veszteséget termelnek a cégnek és nem pedig fordítva
    Fonky likes this.

  4. #154
    Fanatikus tag kircip avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 26.
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    Régebben játszottam a Partyn és 3 leosztásonként 3 ember volt all in, olyan lapütközéseket voltak.
    A teremnek nyilván jó rake lett, de ugyanez volt a véleményem, hogy ilyennel még sehol sem találkoztam, azóta elkerülöm a termet.

  5. #155
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet Corey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NL25-ön nyerő bwin accountommal 41 asztalt látok, régi vesztő partypokeres acc-nál ugyanezen a limiten 72 asztal van.
    Ez rasszizmus!
    Tisztára úgy érzem magam, mint a négerek régen. Pedig az előbb néztem meg direkt, még mindig fehér vagyok........
    Egyébként ez egy nagyon komoly marketing lépés, amivel ha valószínűleg veszítenek x reget, akkor nyernek 3x új, "szűz" játékost.
    Azt meg ne gondoljuk már, hogy idióták döntenek ilyen kérdésekben , pontosan elemzik a helyzetet -ettől persze még mindig elsülhet a dolog számukra nagyon rosszul is-, látják hogy mekkora tömegeket lehet még bevonni a pókerbe és hobbijátékosokká nevelni őket, ugyanezzel akar a Zynga is tarolni. Bár ha az ő tervük összejön, azzal mi is nagyon jól járhatunk, a bwin talán egy kicsit így meg is gyorsítja a piacra lépésüket.
    Ha olyan okosok ülnek a bwinnél miért nem gondoltak rá, hogy ki fog derülni? Vagy ez a mindent tagadunk, aztán amikor már mindenki erről beszél írunk egy fórumra 5 sorban, hogy de mégis megtettük (vagyis eddig hazudtunk) volt a kommunikációs stratégia? Az egyesülést is csodásan oldotta meg a bwines agytröszt.
    Mitől nőne az új játékosok száma? Azzal promózzák a termet, hogy itt lassabban bukod el a pénzed?

  6. #156
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Nem értem a marketing oldalát ennek. Én egy fish vagyok, amiről nem tudok. Be akarok fizetni, és utána nézek a partypokernek. Azt írják, hogy itt elszeparáják a jó játékosokat a rekreációs játékosoktól azért, hogy a rekreációs játékosok is nyerhessenek. Mi járna a fejemben: én fish lennék? Dehogyis, én k**va jó játékos vagyok, múltkor is megnyertem a headsupot a Géza ellen. Akkor én itt nem játszhatok?
    Másik verzió: Ezek engem fishnek néznek? Még be sem fizettem, de azt gondolják gyenge játékos vagyok? Pedig, nem vagyok!Mit képzelnek ezek magukról?"

    Két kérdésem van:
    1. Melyik fish látja be, hogy ő fish?
    2. Melyik fish fog felugrani a székéből és befizetni a partyra, hogy "juhéé végre egy terem, ahol nekem is lehet esélyem, hiszen egy gyökér vagyok!"
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  7. #157
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet mojojojo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha olyan okosok ülnek a bwinnél miért nem gondoltak rá, hogy ki fog derülni? Vagy ez a mindent tagadunk, aztán amikor már mindenki erről beszél írunk egy fórumra 5 sorban, hogy de mégis megtettük (vagyis eddig hazudtunk) volt a kommunikációs stratégia? Az egyesülést is csodásan oldotta meg a bwines agytröszt.
    Mitől nőne az új játékosok száma? Azzal promózzák a termet, hogy itt lassabban bukod el a pénzed?
    Amiket leírtál azokat általában a regek sérelmezik, a fish-ek észre sem veszik. Mert lehet ez volt a cél és pont azt szeretnék ha a regek új termet keresnének és megsértődve távoznának.

  8. #158
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem a marketing oldalát ennek. Én egy fish vagyok, amiről nem tudok. Be akarok fizetni, és utána nézek a partypokernek. Azt írják, hogy itt elszeparáják a jó játékosokat a rekreációs játékosoktól azért, hogy a rekreációs játékosok is nyerhessenek. Mi járna a fejemben: én fish lennék? Dehogyis, én k**va jó játékos vagyok, múltkor is megnyertem a headsupot a Géza ellen. Akkor én itt nem játszhatok?
    Én ha lemegyek játszani a helyi kaszinóba, és választhatok, hogy ahhoz az asztalhoz ülök, ahol részeg kezdők ülnek, vagy oda, ahol a profik tolják, biztos hogy inkább elviselem a szesz szagot.
    A legtöbben így gondolkodnak, nem számít, hogy tudja-e hogy ő egy fish, vagy egyáltalán tisztában van-e a szó pókeres jelentésével, pénzt akar nyerni és felismeri azt, hogy hol van rá a legtöbb esélye. A fish nem jelent automatikusan agyhalottat, ehhez egyébként is csak olyan ösztönös, racionális gondolatok kellenek, ami minden emberben/állatban elvileg megvan.

    A marketing úgy kerül képbe, hogy legyél bármilyen fish, ha úgy döntesz, hogy kipróbálod az online pókert, akkor a kedvező ajánlatok közül kiválasztod a számodra legjobbat. Sokaknak ez a különválasztás lesz a favorit, legalábbis a partypoker ebben reménykedik.

    Azt meg nem tudom és senki sem tudhatja egyelőre, hogy el akarták-e tusolni ezt az egészet, de csodálkoznék, ha ennyire ne tekintettek volna előre.

    Én egyelőre kivárok, de ha minden így marad, akkor dobbantok. Mert egyáltalán nem nézik az érdekeimet, sőt, egyfajta kitaszítottá válok, onnantól már tényleg nincs miért maradnom.
    Azt azért hozzáteszem, hogy a mezőny még így is nagyon gyenge NL25-ön, aki esetleg erre fogja a több hónapja tartó nyeretlenséget, az magát csapja be!

  9. #159
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520
    R1per2 likes this.

  10. #160
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Nem értem az egész dolgot. A totál hülyék között, most a félhülyék lesznek akkor a nyerők, és akkor utána ők is kikerülnek a körből?
    Orang3J3ws99 and pszibu like this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

Oldal: 16 / 23 ElsőElső ... 61415161718 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •