Oldal: 17 / 23 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (223) összesen
Like Tree243Likes

Téma: Nyerők számára láthatatlan asztalok a bwin.party termekben?

  1. #161
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem az egész dolgot. A totál hülyék között, most a félhülyék lesznek akkor a nyerők, és akkor utána ők is kikerülnek a körből?
    ez egy mérce...akiknek eltünik néhány asztal az már helyi reg lett, és mehet komolyabb vizekre
    MrCharger426 likes this.

  2. #162
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Ez a partybwin miért akarja előidézni a totális bukást?

  3. #163
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 05. 29.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    BWIN regek a PS-en éhen fognak pusztulni.
    Az lehet. Nyilván mehetnek kisebb terembe is, ahol még table selectelni sem kell, mert csak 5 asztal indul egy nap. A win rate így is, úgy is csökken.

  4. #164
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem a marketing oldalát ennek. Én egy fish vagyok, amiről nem tudok. Be akarok fizetni, és utána nézek a partypokernek. Azt írják, hogy itt elszeparáják a jó játékosokat a rekreációs játékosoktól azért, hogy a rekreációs játékosok is nyerhessenek. Mi járna a fejemben: én fish lennék? Dehogyis, én k**va jó játékos vagyok, múltkor is megnyertem a headsupot a Géza ellen. Akkor én itt nem játszhatok?
    Másik verzió: Ezek engem fishnek néznek? Még be sem fizettem, de azt gondolják gyenge játékos vagyok? Pedig, nem vagyok!Mit képzelnek ezek magukról?"

    Két kérdésem van:
    1. Melyik fish látja be, hogy ő fish?
    2. Melyik fish fog felugrani a székéből és befizetni a partyra, hogy "juhéé végre egy terem, ahol nekem is lehet esélyem, hiszen egy gyökér vagyok!"
    Ezt milliószor lájkolnám ha lehetne. Pontosan egy az egyben ezt gondolom én is!
    Wasp and simano22 like this.

  5. #165
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 16.
    Hely
    Békés
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Szerintem okos lépés, a reg-ek sok hobbijátékost elriasztanak. Most legalább a reg-ek megmutathatják, hogy mit is tudnak

  6. #166
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem a marketing oldalát ennek. Én egy fish vagyok, amiről nem tudok. Be akarok fizetni, és utána nézek a partypokernek. Azt írják, hogy itt elszeparáják a jó játékosokat a rekreációs játékosoktól azért, hogy a rekreációs játékosok is nyerhessenek. Mi járna a fejemben: én fish lennék? Dehogyis, én k**va jó játékos vagyok, múltkor is megnyertem a headsupot a Géza ellen. Akkor én itt nem játszhatok?
    Másik verzió: Ezek engem fishnek néznek? Még be sem fizettem, de azt gondolják gyenge játékos vagyok? Pedig, nem vagyok!Mit képzelnek ezek magukról?"

    Két kérdésem van:
    1. Melyik fish látja be, hogy ő fish?
    2. Melyik fish fog felugrani a székéből és befizetni a partyra, hogy "juhéé végre egy terem, ahol nekem is lehet esélyem, hiszen egy gyökér vagyok!"
    Ennek semmi marketing oldala nincs, nem véletlen, hogy lapítanak mint szar a fűben.
    Csak a következménye az lesz, hogy majdnem az összes halpénz a teremhez kerül.
    Ezzel így biztos nem akarnak új embereket becsábítani, csak kifosztani a már ottlévőket.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  7. #167
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem a marketing oldalát ennek. Én egy fish vagyok, amiről nem tudok. Be akarok fizetni, és utána nézek a partypokernek. Azt írják, hogy itt elszeparáják a jó játékosokat a rekreációs játékosoktól azért, hogy a rekreációs játékosok is nyerhessenek. Mi járna a fejemben: én fish lennék? Dehogyis, én k**va jó játékos vagyok, múltkor is megnyertem a headsupot a Géza ellen. Akkor én itt nem játszhatok?
    Másik verzió: Ezek engem fishnek néznek? Még be sem fizettem, de azt gondolják gyenge játékos vagyok? Pedig, nem vagyok!Mit képzelnek ezek magukról?"

    Két kérdésem van:
    1. Melyik fish látja be, hogy ő fish?
    2. Melyik fish fog felugrani a székéből és befizetni a partyra, hogy "juhéé végre egy terem, ahol nekem is lehet esélyem, hiszen egy gyökér vagyok!"
    Sose vallja be magának az ember ha hülye volt pontosan... inkább alátámasztja idióta teóriákkal az ellenkezőjét. Csak a legjobbak képesek mindig változtatni és belátni. De ez nem baj. Gondolj bele, ha mindenki leülne gondolkodni akár csak 5 percre is. Még nehezebb lenne a helyezet

  8. #168
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Félelmetes,itt már tényleg mindenkiböl hülyét probálnak csinálni.
    Még hogy demokráciába élünk....

  9. #169
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    ügyeskedni kell no, ez van mindenhol...
    ki mondta, hogy kötelező itt játszani? senki.
    lépni kell, van opció bőven
    ezeknek meg rohadjon meg az összes befőttjük...
    majd vészesen fogyó játékosállománnyal megb@szhatják
    az öreganyjukat...bedőlnek, azt cső...lesz más, no para
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  10. #170
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Eszembe jutott a Playchess. A playchessen mindenkinek van értékszáma és ehhez mérten keresünk/játszunk.De lehet dukátra is játszani.A dukát valami valódi pénzes rendszer ezen sakksiteon.Dukátot lehet vásárolni viszont visszaváltani pézre nem lehet hanem(ha jól tudom) chessbase termékeire lehet elkölteni. Pl. monjuk akár 1 éves playchess hozzáférésre, ill rengeteg sakkprogramra(ezeket aztán el lehet adni persze). A lényeg hogy dukátnak van valódi pénzes értéke és ebben is folyik játék a playchessen. Viszont nem egy népszerű dolog mivel mindenki tudja, hogy ki kicsoda, vagy legalábbis sejteni lehet az értékszámból hogy milyen játékerőt képvisel. Ebből kifolyólag dukátra elég ritka is a játék.Hülye lennék is pénzre játszani nemzetközi mesterekkel/nagymesterekkel de még sok fide mesterrel is. Ha ezt nézem nagyon nagy hülyeség kategorizálni a játékosokat.

Oldal: 17 / 23 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •