Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (53) összesen
Like Tree19Likes

Téma: A segédszofverek elveszik a játék szépségét?

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha valóban mindenki megteheti akkor miért nem adják a termek ingyen mellékelve egy pókerszoftvert? ja h pénzbe kerül, tehát kilyukadunk oda h már nem is mindenki teheti meg.az egyenlők között is vannak egyenlőbbek, és nekem ez nem tetszik. nekem ez a véleményem, számomra ezek a segédeszközök tipikusan olyanok mint pl egy dogánál ha vázlatot használnál.és nyilván h mellette érveltek hisz emiatt könyebb pénzt keresni
    Ha a fishek időt is fordítanának a pokerre, nem csak pénzt, amit beleölnek, akkor nekik is lenne mindenféle szoftverük, ami kell. Ha annyira a pénzen múlna nekik a dolog, akkor nem is játszanának. Van pénz elverni az asztaloknál, de nincs HM-re mondjuk? Meg minek egy fishnek mindenféle szoftver? A mondandód egy szavával sem értek egyet.
    Csuhi81 likes this.

  2. #12
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    a HM és PT féle program voltaképpen megspórolja neked azt a pókerrel eltöltött idő többszörösét, amit azzal töltenél, hogy kikeresgéled X játékos handjeit, és nézed mibe limpelt, mibe emelt melyik pozícióból, és egy excel táblázatba összehajintanád a statjait mondjuk 500 handenként -> HM analog version
    R1per2 and Csuhi81 like this.

  3. #13
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a HM és PT féle program voltaképpen megspórolja neked azt a pókerrel eltöltött idő többszörösét, amit azzal töltenél, hogy kikeresgéled X játékos handjeit, és nézed mibe limpelt, mibe emelt melyik pozícióból, és egy excel táblázatba összehajintanád a statjait mondjuk 500 handenként -> HM analog version
    gondolom élőben is vinnéd a kis papírodat és ott is úgy játszanál mi?
    nem hiába van az h a netes királyok soxor pofára esnek élőben elelhet dönteni h miért is van ez , de asszem nem kell sokat gondolkozni ezen

  4. #14
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gondolom élőben is vinnéd a kis papírodat és ott is úgy játszanál mi?
    nem hiába van az h a netes királyok soxor pofára esnek élőben elelhet dönteni h miért is van ez , de asszem nem kell sokat gondolkozni ezen
    ha a terem nem igazolja nekem szabályzattal, hogy ez tilos, akkor miért ne?

  5. #15
    Újonc Pókember avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 20.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Fu: lehet játszani segédszoftverek nélkül is, aki nem tud játszani az segédszoftverekkel sem lesz nyerő, aki meg tud az anélkül is az. Nagyon max 10-20 hand alatt megmondom valakiről hogy fish e vagy sem és azt is tudom hogy mik lesznek a hibái és hogyan használom ki. A szoftver csak annyiban segít, hogy több asztalon is tudjak játszani, mert nem tudok egyszerre annyi fele figyelni. Aki meg nyerő előbb utóbb össze tud szedni annyi pénzt, hogy beruházzon egy ilyenekre. Egyébként vannak ingyenes szoftverek is, amikért még fizteni sem kell.

  6. #16
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az egyenlők között is vannak egyenlőbbek, és nekem ez nem tetszik
    Üdv a valóságban, az emberi világ nem egyenlőségre épül.

  7. #17
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Végülis Messinek is drágább focicsukája van ,mint nekem, meg is dögölhet a csalója. Anélkül jönne egyszer ide le a térre, vége lenne...
    ivan41, gyrv84 and Csuhi81 like this.

  8. #18
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet Pókember eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fu: lehet játszani segédszoftverek nélkül is, aki nem tud játszani az segédszoftverekkel sem lesz nyerő, aki meg tud az anélkül is az. Nagyon max 10-20 hand alatt megmondom valakiről hogy fish e vagy sem és azt is tudom hogy mik lesznek a hibái és hogyan használom ki. A szoftver csak annyiban segít, hogy több asztalon is tudjak játszani, mert nem tudok egyszerre annyi fele figyelni. Aki meg nyerő előbb utóbb össze tud szedni annyi pénzt, hogy beruházzon egy ilyenekre. Egyébként vannak ingyenes szoftverek is, amikért még fizteni sem kell.
    végre egy olyan válasz ami nem támad hanem kulturált módon válaszol . én tudom h legális az egész, és én is használtam egy ideig, és nem nevezem csalásnak, mindössze anynit mondok h nekem személy szerint nem tetszik ez a módi. pont attól szép egy játék sztem, h ember csap össze emberrel, persze ha mindenki használja akkor felvetődik a kérdés h akkor egálban vagyunk,nem? de vegyük pl azt h ha nem használunk semmilyen segédeszközt akkor az agyat bizony jobban megterheljük, és több a hibaforrás stb.

  9. #19
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet uav_online eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végülis Messinek is drágább focicsukája van ,mint nekem, meg is dögölhet a csalója. Anélkül jönne egyszer ide le a térre, vége lenne...
    sztem ez kimondottan szar példa, mert max akkor lenne jó példa ha te mezitláb fociznál

  10. #20
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    végre egy érthető focis példa!

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •