Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (53) összesen
Like Tree19Likes

Téma: A segédszofverek elveszik a játék szépségét?

  1. #21
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagyon nem szeretem ha valaki teszi a hülyét és nem érti miről beszélek...
    A termek által engedélyezett szabályos segédprogramokról beszélünk, ami mindenki számára elérhető és megvehető! Választhatsz, hogy kézzel fogsz halat, vagy van egy horgászfelszerelésed. De attól, hogy még, hogy van egy botod még nem fogsz automatikusan halat... Ahogy ha eléd raknám a kb. 20 soros HUDstatjaim, azt se fogod tudni a feléről, hogy mit jelent, azt meg pláne nem, hogy ez neked miért hasznos.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem mert valószínűleg nincs ki a négy kereked fiam. A termek által engedélyezett szabályos segédprogramokról beszélünk, ami mindenki számára elérhető és megvehető! Nem csalás te szerencsétlen. Csak választhatsz, hogy kézzel fogsz halat, vagy van egy ****a horgászfelszerelésed. De attól, hogy még, hogy van egy botod még nem fogsz automatikusan halat... Ahogy ha eléd raknám a kb. 20 soros HUDstatjaim, azt se fogod tudni a feléről, hogy mit jelent, azt meg pláne nem, hogy ez neked miért hasznos.
    Az első sortól se tudna se köpni se nyelni. Írja hogy használt de nem jött be neki. Persze hogy nem,mivel értelmezni is kell mi mit jelent.

  3. #23
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hoppá, nincsenek érvek egyből személyeskedés? megint félrebeszélsz, és úgylátom neked nincs kint mind a 4 ekreked ha még midnig nem sikerült értelmezni azt amit írtam és úgy látszik még olvasni sem tudsz,mivel nem írtam azt h csalás, te iq betyár
    Sztem ülj le zsugázni azzal az IQ betyárral úgy hogy te kapsz 3 segédszoftvert, ő pedig nem használhat semmit.

  4. #24
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az első sortól se tudna se köpni se nyelni. Írja hogy használt de nem jött be neki. Persze hogy nem,mivel értelmezni is kell mi mit jelent.
    vicces, ha nem tudsz valamit akkor kérdezz és ne gyárts elméleteket, köszi. azért nem használom mert időközben a gépem tropára ment és egy 6 éves gépen nagyon eszi a memóriát .és azért használtam mert tényleg könnyebbé teszi a játékot, viszont attól mgé meglehet a véleményem h nem tetszik ez az egész,nem?
    aki doppingol az se azért doppingol mert annyira szeretne, hanem mert rá van kényszerülve.de úgy látom itt egyesek presztízs kérdést csinálnak egy olyan dologból h vélemény.nekem ez a véleményem , nektek az. szóval nem mondtam h csalás lenne a segédprogram, mindössze nekem jobban tetszene a játék ha senki sem használná.és nem ,nem azért mondom ezt mert nem használom jelenleg, ugyanez volt a véleménye akkoris mikor használtam

  5. #25
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Most miért kell neki esni szegény Fu-nak. Nem jönnek be neki a segédszoftverek és leírta pont. Akkor ha valakinek csak egy kicsit más a véleménye, mint itt a többségnek mindig ez van.

    Nektek klasszis regeknek egyébként is addig jó még vannak olyan játékosok, mint Fu, vagy mondjuk én, mert elvileg belőlünk éltek. Nem elriaszta kell a halat, hanem beetetni neki és horogra csalni.

  6. #26
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    A lényeg az, hogy nem szemeteled tele ezt a topicot és nem generálsz egy off topic fölösleges vitát. Így nem kell 30 hsz-t átugrani. Mert, aki erre a topicra kíváncsi az tuti a HUD-ok helyességére kíváncsi és minden topicba beférkőző csal-nem csal az rng újabb menetéről akar olvasni.

  7. #27
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A lényeg az, hogy nem szemeteled tele ezt a topicot és nem generálsz egy off topic fölösleges vitát. Így nem kell 30 hsz-t átugrani. Mert, aki erre a topicra kíváncsi az tuti a HUD-ok helyességére kíváncsi és minden topicba beférkőző csal-nem csal az rng újabb menetéről akar olvasni.
    én úgy gondolom felvetettem egy két gondolatot az első hsz-ben, mert ez volt a véleményem. az h nem tetszik ez egy két embernek és direkt belemagyaráz már olyan dolgokat , ami kimeríti a személyeskedés fogalmát , én arról igazán nem tehetek.

  8. #28
    Újonc Fedayn72 avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Off:

    Fu:
    Igazad van, a póker (ahogy a sport is) játék, agytorna. Meg üzlet és sok minden más egyszerre. Ezek nem zárják ki egymást, csupán más-más szemszögből definiálják ezt a bonyolult dolgot. Klassz, ha az ember megpróbálja ezt a maga teljességében vizsgálni és megérteni. Szerintem nem lehet számon kérni valakit azért, mert a póker egyik aspektusát kihangsúlyozva alakítja ki a hozzáállását. Éppen ezért semmi problémát nem látok sem abban, ha valaki statok nélkül tolja bármilyen okból, sem abban, ha kvázi üzletemberként játszik, és a terem szabályzatával nem ellentétesen segédprogramokat használ, hogy a célját elérje.
    screwtape likes this.
    ROMA CAPVT MVNDI

  9. #29
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sosem értettem a futóversenyeket! miért nem mennek legalább motorral? egyrészt a futás fárasztó, másrészt motoron sokkal előbb célba érnének! mondjuk lehet, hogy azok futnak, akik nem tudják letenni a jogsit, vagy nincs pénzük benzinre
    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sztem ez kimondottan szar példa, mert max akkor lenne jó példa ha te mezitláb fociznál
    Ezekből a hasonlatból derül ki igazán mennyire nem értitek a témát, amihez hozzászóltok.
    Ilyen erővel aki monitor nélkül játszik szakadozó nettel hátrányban van azzal szemben, aki látja is a lapjait.
    Viszont ha a segédszoftvert ahhoz hasonlítom, mint amikor a focista visszanézi a meccseken hogy játszott, hol hibázott, sőt felkészül belőlük a következő meccsre, kifejezetten a saját hibáit javítva és az ellenfél gyengeségére gyakorolva, másképp fest a dolog.
    Nem elég csak begyűjteni az információkat az ellenfeledről, NEKED kell meghoznod a döntéseket, NEKED kell végigcsinálnod a sessionöket, NEKED kell játék után leülni órákat tanulni értelmezni mit jelentenek az információk. Egyik program sem írja ki, hogy betelj vagy passzolj.

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gondolom élőben is vinnéd a kis papírodat és ott is úgy játszanál mi?
    nem hiába van az h a netes királyok soxor pofára esnek élőben elelhet dönteni h miért is van ez , de asszem nem kell sokat gondolkozni ezen
    Azért van, mert az ipse is csak ugyanolyan fish, mint a többi élő játékos, csak elolvasott pár cikket meg fórum postot, és netes királynak képzeli magát. Valójában egy netes nyerő reggel nem szeretnél játszani, ha nem akarsz -ev szituba kerülni. A fish fő jellemzője, hogy nem tudja magát jól kategorizálni az asztalnál. Egy cápa felismeri, ha cápák ülnek mellé, és nem folytatja ellenük veszteségesen a játékot. A fish viszont azt hiszi ő mindenkinél csak jobb lehet, legyen az élő vagy netes player.

    Ha a valós előnyéről akarok beszélni a segédszoftvereknek (meg az online pókernek) az, hogy lehetőséged van pár év alatt milliónyi handet lejátszani, és a visszanézés lehetősége által gyorsabban, könnyebben megérteni a nyerő játékhoz szükséges összefüggéseket azzal szemben, aki csak élőben grindolja le ugyanazt az időt, és jegyzetfüzetbe gyűjtheti a handjeit.
    A hiánytalan adatbázisodból derül ki a legkönnyebben, hol játszol szarul, és nem az ellenfeled überhadrcorelapmegmutató programja az oka a veszteségednek, vagy mert csalik az rng.

    én nem vagyok pro, viszont fish sem vagyok. én egy lelkes hobbijátékos vagyok
    A két szó szinonima, csak a fisht pejoratív értelemben is használják. Az különbözteti meg a hobbi játékostól, hogy az utóbbi tudja magáról, hogy ő a gyengébb játékos és veszteni fog, viszont akkor is jól szórakozik. Míg a fish elhiszi magáról, hogy jól játszik, és veszteségét a szerencsére, csalásra, segédszoftverekre fogja

    mindössze anynit mondok h nekem személy szerint nem tetszik ez a módi
    Valójában egyetértünk, de más okok miatt. Én is a régi HUD nélküli Cake rendszert tudnám elképzelni a legkorrektebbnek.
    Ha a scannerek meg gyors sit scriptek ellen ágálnál, sokkal inkább egyet tudnék veled érteni, mert az szerintem is etikátlan, sőt a csalás határait súrolja. De nagyon nem keverném össze ezt egy adatbázis-kezelő programmal.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2013. 03. 02. 12:59
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  10. #30
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezekből a hasonlatból derül ki igazán mennyire nem értitek a témát, amihez hozzászóltok.
    Ilyen erővel aki monitor nélkül játszik szakadozó nettel hátrányban van azzal szemben, aki látja is a lapjait.
    Viszont ha a segédszoftvert ahhoz hasonlítom, mint amikor a focista visszanézi a meccseken hogy játszott, hol hibázott, sőt felkészül belőlük a következő meccsre, kifejezetten a saját hibáit javítva és az ellenfél gyengeségére gyakorolva, másképp fest a dolog.
    Nem elég csak begyűjteni az információkat az ellenfeledről, NEKED kell meghoznod a döntéseket, NEKED kell végigcsinálnod a sessionöket, NEKED kell játék után leülni órákat tanulni értelmezni mit jelentenek az információk. Egyik program sem írja ki, hogy betelj vagy passzolj.



    Azért van, mert az ipse is csak ugyanolyan fish, mint a többi élő játékos, csak elolvasott pár cikket meg fórum postot, és netes királynak képzeli magát. Valójában egy netes nyerő reggel nem szeretnél játszani, ha nem akarsz -ev szituba kerülni. A fish fő jellemzője, hogy nem tudja magát jól kategorizálni az asztalnál. Egy cápa felismeri, ha cápák ülnek mellé, és nem folytatja ellenük veszteségesen a játékot. A fish viszont azt hiszi ő mindenkinél csak jobb lehet, legyen az élő vagy netes player.

    Ha a valós előnyéről akarok beszélni a segédszoftvereknek (meg az online pókernek) az, hogy lehetőséged van pár év alatt milliónyi handet lejátszani, és a visszanézés lehetősége által gyorsabban, könnyebben megérteni a nyerő játékhoz szükséges összefüggéseket azzal szemben, aki csak élőben grindolja le ugyanazt az időt, és jegyzetfüzetbe gyűjtheti a handjeit.
    A hiánytalan adatbázisodból derül ki a legkönnyebben, hol játszol szarul, és nem az ellenfeled überhadrcorelapmegmutató programja az oka a veszteségednek, vagy mert csalik az rng.


    A két szó szinonima, csak a fisht pejoratív értelemben is használják. Az különbözteti meg a hobbi játékostól, hogy az utóbbi tudja magáról, hogy ő a leggyengébb játékos és veszteni fog, viszont akkor is jól szórakozik. Míg a fish elhiszi magáról, hogy jól játszik, és veszteségét a szerencsére, csalásra, segédszoftverekre fogja


    Valójában egyetértünk, de más okok miatt. Én is a régi HUD nélküli Cake rendszert tudnám elképzelni a legkorrektebbnek.
    Ha a scannerek meg gyors sit scriptek ellen ágálnál, sokkal inkább egyet tudnék veled érteni, mert az szerintem is etikátlan, sőt a csalás határait súrolja. De nagyon nem keverném össze ezt egy adatbázis-kezelő programmal.
    nagyjából egyetértek.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •