Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (93) összesen
Like Tree74Likes

Téma: Szegregáció a Revolution Gamingnél

  1. #31
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem hogy nevetnél rajta
    Lehet nem mondjuk nekem alapból sokat kell tolnom nyerő (1,5-4,5% roi közötti) játékosokkal
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #32
    Tag nyehehe avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hely
    nincs
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    mondjuk amikor a rakebacket buherálják, az sokkal szimpatikusabb...

  3. #33
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    91

    Alapbeállítás

    A termeknek eleve azt se kéne elemezgetniük (tudniuk), hogy ki a jó vagy rossz játékos...Tudja, hogy mennyit rakeeltél, aztán csókolom. A következő az lesz, hogy aki nyerő, az allinban 5%-al kevesebb esélyt kap a fishel szemben, mint a várható érték :/...Erre egy lehetséges megoldás, flop allin, 1 outodat kicsapja a boardra burn-ként, turnön 2 outodat
    Utoljára módosítva: Riverismine23 által: 2013. 03. 02. 17:53

  4. #34
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    A kisebb oldalakon ezek szerint megszűnőben van a póker, csak a sportfogadás, kaszinó marad? Ha ezt akarják ( mert hasonló fog kialakulni a regek és végül a site-ok veszteségei miatt ) miért nem szüntetik meg egy lépésből, nem kell ezt kivéreztetni!!!
    Marad PS, FT, úgy is itt akartam maradni, főleg most, hogy tudom dőlni fognak ide a játékosok.

  5. #35
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    91

    Alapbeállítás

    Egyébként meg ezen húzások hatására biztos megnő a multiaccok száma, ami minden csak nem fairplay...
    Arsen and Multiaccgyanus/ like this.

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kisebb oldalakon ezek szerint megszűnőben van a póker, csak a sportfogadás, kaszinó marad? Ha ezt akarják ( mert hasonló fog kialakulni a regek és végül a site-ok veszteségei miatt ) miért nem szüntetik meg egy lépésből, nem kell ezt kivéreztetni!!!
    Marad PS, FT, úgy is itt akartam maradni, főleg most, hogy tudom dőlni fognak ide a játékosok.
    Nem minden oldal teheti azért meg ezt a szegregációt. Pl egy Bosson ha lenne szegregálás meghallna az egész. Csúcs időben NL50en van 10-12 asztal. Jó esetben mondjuk 15, és ezekből sokszor 2-3 CAP-es hoki, meg "1 table only"-ből is van 1-2. "1 table only" típusú asztalok talán jók lennének ha a fisheket tényleg érdekelné hogy több asztalos grindereknek bukják a pénzt.
    Utoljára módosítva: sakkos000 által: 2013. 03. 02. 18:25

  7. #37
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Eddig úgy gondoltam, hogy egy póker terem feladta hely prezentálása a játékhoz. A játékot mesterségesen irányítók a kaszinók. Kezd összemosódni a kettő, nem?
    idApRO and TominhoPA like this.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  8. #38
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 17.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Elképzelhető, hogy nincs igazam, de egy kicsit másképp látom mint Ti. Szerintem nem a nyerő regek termelik a pénzt a termeknek ( abból fogsz rake-t termelni amit a halaktól nyersz )a friss pénzt a hobbi játékosok teszik a rendszerbe. Ha sok nyerő reg van, sok pénzt vesz ki. A 888 nagyjából egy évvel ezelőtt ( ha jól emlékszem ) 8-ra, majd 6-ra csökkentette a max. asztalszámot. A regek 80%-a eltűnt az asztalaimról. A terem ( hálózat ) azóta is él és virul.
    R1per2 and MrChaotic like this.

  9. #39
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne viccelj már. Úgy sem ismerős, hogy CAKE?
    http://www.pokerakademia.com/hirek/n..._a_partypoker/

    1. PokerStars - 24.200 játékos
    2-3. FTP - 3.750
    2-3. Partypoker - 3.750
    4. iPoker - 3.050
    5. 888Poker - 2.500
    6. Microgaming - 1.500
    7. Revolution Gaming - 1.120
    8. Bodog - 1.100
    9. Dollaro - 970
    10. Ongame - 850
    nincsenek egy kicsit rossz helyen a tizedesjegyek? a ps-en most éppen 220.000en vannak.
    a másik, mit kell foglalkozni ilyen csiribiri 2 hónapig élő irodákkal?
    nem kell őket promózni, és akkor soha senki se tudna róluk. és akkor nem kéne ilyen rosszat sejtető, semmit sem mondó "cikkeket" írni.

  10. #40
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 30.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Ez annyira triviális igen. Mindig besírok rajta mikor valaki nyerő regként azt hiszi h ő "termeli" a raket. LOL. Évek óta nem depóztam sehová akkor belőlem kurvára megélnek majd az online termek hiszen rake-elek sokat.

    Egy teremnek az a fontos h minél több pénz áramoljon a rendszerbe. Ezt a befizető (bukó) játékosok biztosítják. Ha túl sok a nyerő (rendszert csak megcsapoló) játékos akkor ez elriaszthatja a vesztőlet mert nem lesz sikerélmény és még annyi pénz sem áramlik be a rendszerbe mint elötte. Van persze egy kritikus tömeg ami szükséges egy pókerterem egészséges működéséhez. (játékos ,asztalszám) Egy termnek annyi az érdeke h úgy csökkentse a nyerő regek arányát h ezzel még ne menjen a kritikus tömeg alá mert akkor befuccsolhat (kiürülhet) az egész.

    Régen horgásztam sokat egy kis tavon. Marha jó volt keszegezni. Volt néhány csuka meg harcsa de nem sok vizet zavartak volt sok dévér és ponty. Majd betelepítették a törpeharcsát. Elszaporodott felzabált mindent és nem maradt keszeg se ponty se semmi. És horgász sem maradt 1-2 éven belül a tavon....

Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •