Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (93) összesen
Like Tree74Likes

Téma: Szegregáció a Revolution Gamingnél

  1. #51
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet Blondy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    najó mégvalami : Van két 10-es szintü playa. Csak egymás ellen tolhatják headsup. 1M leosztás után even lesznek nagyjából. A terem meg szarrá kereste volna magát rajtuk, mert rake-ben leszedte őket. De nem állhat elő ez az állapot hiszen a megélhetésinek nincs munkája amiből depozzon tehát ha nem tud nyerni akkor elhúz a picsába, ha kell akár dolgozni , de a terem a 0 depobol nem fog megélni hosszútávon.
    Sokat ragodtok a teman.

    Egy egeszseges reg-hal arany szukseges, es ennyi... pont.
    Ennek a megteremtese a pokerterem feladata promociok formajaban.
    Ha keves a fish sajnos akkor is mindig lesz akcio, mert az eddig hosszu evekig nyero, es nagy bankrollt epito regek inkabb gyilkoljak egymast minthogy elmenjenek dolgozni.
    A termek is tudjak ezt es ezert tudjak ezeket a szemetsegeket megtenni hogy player pool-okat kulonitenek el, kevesebb rb-et osztanak vissza a nyero regeknek stb.
    Ha csak bena hobbiplayak jatszogatnanak a pokeroldalakon akkor biztos becsukhatna a terem mert azok lajatszanak mondjuk 2000 handet havonta NL 100-on es befizetnek 50-100 dolcsi raket. Mig egy sokat jatszo reg 5-10 ezer dolcsit.
    Konkluzio: ahhoz hogy egy terem jol prosperaljon kell valaki aki hozza a penzt a rendszerbe, es kell aki befizeti rake formajaban.
    Utoljára módosítva: svajcifiu által: 2013. 03. 02. 19:17
    R1per2, bakyka, fLeSs and 1 others like this.

  2. #52
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet Blondy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de a terem a 0 depobol nem fog megélni hosszútávon.
    ezt nem is mondta senki.
    értsd már meg, a fish egy olyan állatfajta, hogy nem fogja elhinni a másik fishnek, hogy ne játssz, mert elveszted a pénzed. neki kell elveszteni a 10$-át. aztán jön a másik, aztán 2 hét múlva az, amelyik a 10-et elvesztette, hisz a múltkor csak balszerencsés volt. aki egyszer kipróbálta sose menekül. nem mindenki olyan mint én, vagy szerintem a regek többsége- hogy utálja ezt az egészet, de be kell ülni, mert kell a pénz.

  3. #53
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    A fish a pénzt hozza, a reg a forgalmat generálja. Mert játszik minden nap, sok handet, mindig más hobbi pókeressel. Hétvégente 1-2 órát játszó hobbi pókeres nem tud ilyet. Ha csak hobbi játékosok maradnak, akkor kevesebb lesz az asztal, kevesebb lesz a hand, kevesebb a rake-ből befolyt pénz. Tehát szükség van regekre, ugyanúgy, ahogy fishekre is.
    R1per2 and sakkos000 like this.

  4. #54
    Fáradhatatlan grinder Tyllus avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 30.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    683

    Kérdés

    Idézet Blondy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tekints az egészre mint egy rendszerre. Van befelé áramló pénz és kifelé áramló pénz. Te mint üzemeltető abban vagy érdekelt h kivedd a pénzed rake formájában. Csak azt tudod kivenni amit a vesztők befizetnek. Ha ott vagyok én is aki nyerő és csak kiveszi a pénzt akkor előled veszem el a pénzt.
    - Ezt a rake dolgot magyarázza már el valaki, pls, mert nagyon nem kerek számomra. Én eddig azt hittem hogy a termek a bejövő pénzből élnek. Amit irsz az logikusnak is tűnik nekem.
    DE: sokan azt mondják hogy a termek bukni fognak a regek által a jövőben termelt alacsonyabb rake miatt. Node az nem friss pénz, az már a rendszerben van, nemdebár, tehát nem nem jelent nyereséget a terem számára? Vagy nagyon benézem?

  5. #55
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szokolya
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Ez mekkora egy hülyeség

  6. #56
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet Tyllus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    - Ezt a rake dolgot magyarázza már el valaki, pls, mert nagyon nem kerek számomra. Én eddig azt hittem hogy a termek a bejövő pénzből élnek. Amit irsz az logikusnak is tűnik nekem.
    DE: sokan azt mondják hogy a termek bukni fognak a regek által a jövőben termelt alacsonyabb rake miatt. Node az nem friss pénz, az már a rendszerben van, nemdebár, tehát nem nem jelent nyereséget a terem számára? Vagy nagyon benézem?

    Rake egyenlő a játékszervezésért levett összeggel. Ez a bevételük. Ha egy hónapban lejátszanak 100 milliárd handet, akkor nagyobb bevételük lesz, mintha 20 milliárdot játszanának a játékosok.

  7. #57
    Idegen JackJ0hns0n avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Hely
    Gyöngyös
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Minden pókerterem arra törekszik ,hogy a stars-Tilt monopóliummá nőjön ?: D

  8. #58
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nincsenek egy kicsit rossz helyen a tizedesjegyek? a ps-en most éppen 220.000en vannak.
    a másik, mit kell foglalkozni ilyen csiribiri 2 hónapig élő irodákkal?
    nem kell őket promózni, és akkor soha senki se tudna róluk. és akkor nem kéne ilyen rosszat sejtető, semmit sem mondó "cikkeket" írni.
    jó helyen vannak a tizedesjegyek. nyisd meg a linket ami az eredeti akadémiás cikkre visz és ott láthatod majd hogy ezek a szám adatok a cg-t játszókra vonatkoznak.

  9. #59
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    te most miről beszélsz?
    ha havi 1m$ befizetnél akkor se lenne több pénze az irodának. lehetséges, hogy nem tudod, hogy mi az a rake?
    mi olyan bonyolult azon, hogy ha nyerő vagy, akkor a bukó játékosok pénzét fizeted be rake-ként?
    hihetetlen...
    Persze, hogy nem érti Blondy mi az a rake. Tegnap tanulta meg a texasi fogdmeg nincsfelsőhatár szabályait
    danfiu, BelaKecske, Blondy and 2 others like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #60
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 30.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Kedves bubo rake szerencsér a többiek hozzászólásait olvasva megvilágosodott bennem h eddig két malomban őröltük a rake-et és elbeszéltünk egymás mellett. Igazad van valóban szükség van rake-et termelő regulárokra ez triviális. Nem is ezt vitattam ha félre érthető is voltam.

    Enged meg h egy távközlési példával szemléltessem neked én hogyan látom a jelenlegi helyzetet tekintettel h reg korom elött lehúztam 10 évet ott is.

    A pokerterem egy nagy cég mint pl a Tcom.
    A DEPO-zó vesztő fish a telefon előfizető. Addig marad amíg jó szolgáltatást kap. (sikerélmény, szórakozás)
    A regulár a Tcom alkalmazotjának felel meg konkrétan. Pénzt nem hoz ellenben kivesz a rendszerből. Tcom nál fizetésként, itt havi nyerményként. Szükség van minden kis fogaskerék munkájára hiszen ők a műszerészek ők üzemeltetik a rendszert.

    Na most 17000en voltunk 94ben mikor beléptem és 7500an mikor eljöttem 9 éve. Ennek oka h csökkent a profit és észrevették h bizony túl sokat kivesznek a rendszerből az alkalmazottak fizetés formájában. Hát bazki rugjuk ki a felét úgy h még a szolgáltatás színvonala ne essen az elfogadható alá és ne veszítsünk előfizetőket. És évek alatt kibaszták a 2/3 alkalmazottat. (azóta gondolom lehetnek vagy 3000en max) Ez zajlik most az online poker területén. Túl sok a fogaskerék túl sok a járulékos veszteség. Most rúgnak ki minket. Ellehetetlenítenek és csak a legkeményebbek maradnak bent. És ez jó lesz. A teremnek.... mint ahogy anno a Tcom-nak is jólett....

    Én így látom.

    u.i: nem röhögni nem rugtak ki anno még időben eljöttem egy 4 milkás végkieggel mivel nekem kellett volna kirúgnom a beosztottjaim 35%-át. Ahhoz több gyomor kell hidd el mint ehhez a napi grindhez.
    R1per2, topin, BelaKecske and 3 others like this.

Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •