Oldal: 8 / 10 ElsőElső ... 678910 UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (93) összesen
Like Tree74Likes

Téma: Szegregáció a Revolution Gamingnél

  1. #71
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Van olyan hálózat ami annyira kicsi, hogy nem tehetik meg, mert megszűnik a játék, és marad kb az NL10. A bwinparty ezt megpróbálhatja, mert akkora játékos bázissal rendelkeznek hogy akár később vissza is léphetnek ha nem jön be.

  2. #72
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Bőven elég ha Bwinparty és a Revolution környékén lévő hálózatok lépik ezt meg. Tényleg nem maradna más, mint a PS és a FT. Szép világ lenne. Várjuk a pozitívabb híreket, hogy majd lesz újabb pokerboom meg Zynga, meg USA legalizáció, ló*aszt, PS vagy FT, probléma megoldva (ezen csak röhögni lehet).

  3. #73
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Profitot akarnák ők növelni. Mert ezen a hálózaton és a bwinparty-in is a pokerscout szerint kevesebben játszanak, mint néhány hete, hónapja. Előbbin kb. 20-25%-kal, míg utóbbin kb. 30 százalékkal a grafikon alapján. De ahelyett, hogy kitalálnának egy jó promóciót, esetleg rakeback vagy normális bónusz, egy szóval a már kitaposott úton járnának, új dologgal próbálkoznak. Remélem csúnyán befürödnek, mert ha ez sikerrel jár, akkor tényleg átveszi a többi terem is.

  4. #74
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 27.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Elveszik a munkát!
    Csatolt képek Csatolt képek
    R1per2, Holdenper, pszibu and 1 others like this.

  5. #75
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Király

    Idézet Relax* eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elveszik a munkát!
    óriási, annyira magamra ismertem
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  6. #76
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Relax* eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elveszik a munkát!
    pont a hajléktalanos apróóóóóóóóóót megy a comedyn ez lesz a regekből is...élet halál harc az apróért

  7. #77
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 27.
    Hely
    zalaegerszeg
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    intertops sportfogadással foglalkozik elsősorban

  8. #78
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Blondy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De vedd már észre h rake-elni csak pénzből lehet. Ahhoz meg befizetések kellenek
    Szerintem a CG játékokban a nagy fishek pénze nem depositból áramlik be, hanem bemákolt tornanyereményből. Nyilván kell ahhoz is deposit, de akkor csináljanak nagy garantált versenyeket inkább, az amúgy is vonzza a fisheket, legfeljebb kicsit buknak rajta, de hosszabb távon jövedelmezőbb.

  9. #79
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Idézet mzoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kapni fogok hideget/meleget...mind1... hangsúlyozom,pusztán ötletelek:
    statok szerint nyomon követik az illetőket (megdöbbentő és ijesztő)...akkor nyereség/veszteség alapján is könnyen elképzelhető ugyanez.....innen már csak 1 ugrás a következő szint (létező/nem létező, ki tudja): szegény fish 20 beülő mínuszban, itt ne hagyjon minket, dobjuk le neki a 2outokat..vagy fordítva, a reg-nek elég lesz már a +30beülő, jöjjön az a bizonyos variancia.....ERGO MINDEN JÁTÉKOST TARTSUNK BENT A KÖRFORGÁSBAN! Nyilván nem trackelnek egyesével játékosokat, de az RNG is csak 1 program, egy megírt algoritmus, meddig tart kiegészíteni pár parancssorral......szopóflag?
    Én lennék az első ,akitől a hideget kapod.De ha megnézem az elmúlt 3 hónapot bwinen, ezt az egész storyt+ azt az egy hetet(vastag pluszt),mióta leléptem.Szerintem csendben maradok....
    Mind ez szomorú ,mert az elmúlt pár évben ki nem lehetett volna robbantani...

  10. #80
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet Blondy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves bubo rake szerencsér a többiek hozzászólásait olvasva megvilágosodott bennem h eddig két malomban őröltük a rake-et és elbeszéltünk egymás mellett. Igazad van valóban szükség van rake-et termelő regulárokra ez triviális. Nem is ezt vitattam ha félre érthető is voltam.

    Enged meg h egy távközlési példával szemléltessem neked én hogyan látom a jelenlegi helyzetet tekintettel h reg korom elött lehúztam 10 évet ott is.

    A pokerterem egy nagy cég mint pl a Tcom.
    A DEPO-zó vesztő fish a telefon előfizető. Addig marad amíg jó szolgáltatást kap. (sikerélmény, szórakozás)
    A regulár a Tcom alkalmazotjának felel meg konkrétan. Pénzt nem hoz ellenben kivesz a rendszerből. Tcom nál fizetésként, itt havi nyerményként. Szükség van minden kis fogaskerék munkájára hiszen ők a műszerészek ők üzemeltetik a rendszert.

    Na most 17000en voltunk 94ben mikor beléptem és 7500an mikor eljöttem 9 éve. Ennek oka h csökkent a profit és észrevették h bizony túl sokat kivesznek a rendszerből az alkalmazottak fizetés formájában. Hát bazki rugjuk ki a felét úgy h még a szolgáltatás színvonala ne essen az elfogadható alá és ne veszítsünk előfizetőket. És évek alatt kibaszták a 2/3 alkalmazottat. (azóta gondolom lehetnek vagy 3000en max) Ez zajlik most az online poker területén. Túl sok a fogaskerék túl sok a járulékos veszteség. Most rúgnak ki minket. Ellehetetlenítenek és csak a legkeményebbek maradnak bent. És ez jó lesz. A teremnek.... mint ahogy anno a Tcom-nak is jólett....

    Én így látom.

    u.i: nem röhögni nem rugtak ki anno még időben eljöttem egy 4 milkás végkieggel mivel nekem kellett volna kirúgnom a beosztottjaim 35%-át. Ahhoz több gyomor kell hidd el mint ehhez a napi grindhez.
    köszönöm, hogy elmagyaráztad ezeket az evidenciákat, hogy még én is megértsem.
    hihetetlen...

Oldal: 8 / 10 ElsőElső ... 678910 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •