Oldal: 940 / 1746 ElsőElső ... 44084089093093893994094194295099010401440 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.391 - 9.400 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #9391
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 29.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Idézet Dozso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de ezt már PS tudtára is adtam.
    Szidni őket emialben az, amit végképp nem szabad. Szintén nem ajánlott cashoutolni, de az még túlélhető. Bónusz kiváltás valahol a kettő között van.

  2. #9392
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Teljesen érthető, hogy rosszul esik neki, hogy így esett ki.

    De azt valahogy nem tudom elképzelni, hogy supportos kisasszony ott ül, elolvassa a beérkező emailt és rövid mérlegelés után megnyom egy basszunk ki a reklamálóval gombot.
    VJones and knowthisgame like this.

  3. #9393
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen érthető, hogy rosszul esik neki, hogy így esett ki.

    De azt valahogy nem tudom elképzelni, hogy supportos kisasszony ott ül, elolvassa a beérkező emailt és rövid mérlegelés után megnyom egy basszunk ki a reklamálóval gombot.
    lehet azért állt ma le a szerver is kisebb nagyobb időre, mert tul kevés volt a support-os és nem tudták megnyomni az összes bad beat gombot
    Tir-X and pszibu like this.

  4. #9394
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    na most megint lesz min csámcsogni. Jo oltogatást. Joéjt

  5. #9395
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet Dozso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na most megint lesz min csámcsogni. Jo oltogatást. Joéjt
    nem oltogatunk, csak ép ésszel nehéz felfogni hogy te elhiszed magadnak ezt az összeesküvés elméletet.

  6. #9396
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 29.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Idézet Dozso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na most megint lesz min csámcsogni. Jo oltogatást. Joéjt
    Én veled vagyok. :-)

    Akik szerint tiszta a játék, azok nem tudom, hol élnek. Nézzünk körbe magunkon, milyen a világ - majd pont az online poker tiszta...
    Az összes létező csalás (terem is/játékosok is), amit el bírunk képzelni, jelen van.

    Az, hogy nyer vki, az ezt nem cáfolja. Te is újra nyerni fogsz és én is, mindezek ellenére. Még mindig iszonyatos mennyiségű fish és bűnrossz reg van. Ami jó a pókerben, hogy mindig újra lehet kezdeni.
    Én mintha kezdenék képes lenni nem foglalkozni az eredménnyel, nem utálni magam, mert vesztek, és ez jó. Beleteszem a munkát tanulás, elemzés, lejátszott mennyiség formájában, és lesz, ami lesz. Ma fél napot videóztam, bújtam a HM-et, és holnap újra nekiülök. Ennyit tehetek.

    Press On.

  7. #9397
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Tudjátok mi a vicc? Hogy még ha csalna is az rng, mind ugyanolyan esélyekkel indulunk. Nem választják ki Uborka Józsefet, mert hülye neve van, hogy sz*póágon legyen. Akkor mi a különbség a long time nyerők és BE vagy vesztesek között? Valami kell hogy legyen.

    Ha mutattok egy olyan embert, aki nagyon sok időt tett a játéktudásának, mentális képességeinek és gondolkozásának fejlesztésébe, és emellett sokat is játszott, és vesztő hosszútávon, akkor Tiétek a rollom és életem
    dfecco23 likes this.

  8. #9398
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudjátok mi a vicc? Hogy még ha csalna is az rng, mind ugyanolyan esélyekkel indulunk. Nem választják ki Uborka Józsefet, mert hülye neve van, hogy sz*póágon legyen. Akkor mi a különbség a long time nyerők és BE vagy vesztesek között? Valami kell hogy legyen.

    Ha mutattok egy olyan embert, aki nagyon sok időt tett a játéktudásának, mentális képességeinek és gondolkozásának fejlesztésébe, és emellett sokat is játszott, és vesztő hosszútávon, akkor Tiétek a rollom és életem
    anonpc.jpg

    Küldheted a rollt
    rockett, L.T., dfecco23 and 5 others like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #9399
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudjátok mi a vicc? Hogy még ha csalna is az rng, mind ugyanolyan esélyekkel indulunk. Nem választják ki Uborka Józsefet, mert hülye neve van, hogy sz*póágon legyen. Akkor mi a különbség a long time nyerők és BE vagy vesztesek között? Valami kell hogy legyen.

    Ha mutattok egy olyan embert, aki nagyon sok időt tett a játéktudásának, mentális képességeinek és gondolkozásának fejlesztésébe, és emellett sokat is játszott, és vesztő hosszútávon, akkor Tiétek a rollom és életem
    Jobban határold körbe a feltételeket, különben találok rajta fogást
    szerk: Holdenper megelőzött gg
    knowthisgame likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  10. #9400
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tiétek a rollom és életem
    És az Életed legalább jól néz ki? Tud róla hogy felajánlottad a fórumon?
    Tir-X likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •