Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (46) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 03. 04

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    háát, ez inkább fold

  2. #12
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Ha riveren kisebbet vbetelne overpárokkal meg Jx-el, akkor blöffből is miért nem akkorát betel? Én helyében elsősorban Qx-nél jobbal betelnék ekkorát, hogy maximalizáljam Jx-ek ellen a valuet. Néha plusz value még az, hogy villain nagyobb betre inkább herozik, mint kisebbre.
    Busted drawokat meg sokadik párokat kisebb bettel is ugyanúgy dobathat, miközben szélesebb value ranget reppel, 2/3 potméretnél is számolnál a rangébe fullokat Qx-eket, nem? Lehet kisebbre is heroznád, de ő olcsóbban kijönne belőle, ha már megpróbálja.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  3. #13
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    nálam is inkább fold, mint call, preflop is.
    Béluska likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #14
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Számomra a törn játék a legszörnyebb,a flop cal mellet.Már gyengébb szinten is illik a törnön elengedni v ri/rézni.Cal cal cal az nem 1 fish játék?Nó infó pénz be.

  5. #15
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    szerintem a turn raisse-sel nem nagyon dobatunk ami jobb, megadni pedig szintén nem nagyon fog gyengébb (fd betolja inkább), szal nekem ott teszik a call. river call is elmegy szerintem, preflop talán dobnék de hát nem is tudok headsupolni.
    crazy3317 likes this.

  6. #16
    Tag pennywise avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 18.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Nagy mintában megnézem a hasonló helyzeteidet, hogy ezek a callok mennyire plusevsek itt neked.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    878

    Alapbeállítás

    Bár én csak HU Sng-t tolok, de ez nálam fold. Nem feltételezem, hogy kb. 30 %-ban blöffölni fog, mást meg nem verünk.
    thomyca likes this.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Előre bocsátom: ritkán játszok HU-t.

    De ha igen, abban biztos vagyok, hogy OOP 43s-sel közel sem mindig adok meg, azaz elég gyakran dobnék már preflop. Ha már belekeveredtem, akkor viszont:

    flop: call, sztem egyértelműen jó
    turn: a reraise-t nem tartom itt jónak, a Call elmegy, főleg ha 3. barrelre számítok (imp. odds).
    river: 60%-os cbettel nem adnám meg. Attól, hogy valaki agresszív (ami ugye a normális hozzáállás HU-ban), még nem sütöget állandóan 3barrelt. A Q párosodástól - ha helyében lennék és blöffölni készülök - inkább elmegy a kedvem a blöfftől, mert úgy gondolnám: egy párosodott asztalon inkább megadna az ellen flop és turn megadás után.

    De mondom: nem vagyok egy HU fun.

  9. #19
    Lelkes újonc Lucsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    preflop 3bet szar? riveren nekem tobb info kell, hogy ennyire hulyenek nezzek valakit, mert ha egy random ember odajon 60fcb-vel akkor hajlamos leszek azt hinni, hogy ezen a boardon nem cbetelne total airrel. Flop emiatt sima call. A turn 100/100-ban call kb az a legegyertelmubb az egesz handben. riveren sztem egy vakert is checkfold ahogy lejott a q, ami kb az ultimate feladokartya meg egy gyengebb jatekosnak is. Talan tul sok hulyeseget kene felteteleznunk egyszerre sztem egy random embertol ahhoz, hogy ez call legyen.
    Utoljára módosítva: Lucsi által: 2013. 03. 05. 08:26
    misirulez likes this.

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet Lucsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    preflop 3bet szar? riveren nekem tobb info kell, hogy ennyire hulyenek nezzek valakit, mert ha egy random ember odajon 60fcb-vel akkor hajlamos leszek azt hinni, hogy ezen a boardon nem cbetelne total airrel. Flop emiatt sima call. A turn 100/100-ban call kb az a legegyertelmubb az egesz handben. riveren sztem egy vakert is checkfold ahogy lejott a q, ami kb az ultimate feladokartya meg egy gyengebb jatekosnak is. Talan tul sok hulyeseget kene felteteleznunk egyszerre sztem egy random embertol ahhoz, hogy ez call legyen.
    +1 , szerintem is river fold. a kérdés hogy te mit tettél is mi volt az ellenfélnél ? remélem valami megtörtént partiból merítetted ezt a hand-et Bala

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •