Oldal: 3 / 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (92) összesen
Like Tree93Likes

Téma: Megszűnt MenFedlak internet kapcsolata a 95 milliárdodik leosztásnál

  1. #21
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Jujj, ez nagyon gáz hogy pont J4 volt nála.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  2. #22
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet andrif eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sit-out-on nem kapsz lapot cash asztalon.
    InfiniteFacepalm.gif

    na ebbe belekeveredtem én is
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: möster által: 2013. 03. 05. 12:19

  3. #23
    Fanatikus tag kircip avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 26.
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    A suszter meg akarja dobni az inasát egy cipővel, az inas elhajol és a az ajtón belépő feleségét találja el.
    Így se rossz- mondja a suszter.
    Grat a nyereményhez.
    shanez likes this.

  4. #24
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Nem ertem, h miert mindenki arra gondol, h nyert 10k-t, az nem rossz, elegedett lehet stb. ...
    Nem igy kell gondolkozni, h az eddigi 10-20 dollaros win mellett jo lesz a 10k, hanem ugy, h az eletben csak egyszer van ekkora szerencsed, ha pedig ott vagy a szerencse kapujaban, akkor elkell kapni a f@szat es jol leszo..ni!!!
    A gyerek itt bukott 10k+ dodot, az O helyeben elmennek egy ugyvedi irodaba es megneznem, h milyen karteritesi pereket lehet inditani ilyen esetekben, elvegre a netszolgaltatonak koszonheti, h ennyit bukott es bizonyitani lehet konnyeden, h ha az a net, amiert fizet kokemenyen, mukodik normalisan, akkor X osszegett nyert volna!
    Utoljára módosítva: Ocsipok által: 2013. 03. 05. 12:35
    MrCharger426 likes this.

  5. #25
    Fanatikus tag klagyi avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    La Laguna, Tenerife
    Hozzászólások
    233

    Alapbeállítás

    Kerdes mi van a szerzodesben, hany %-os idobeli lefedettseget garantal a netszolgaltato.

  6. #26
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    ha velem történt volna, esküszöm, hogy PS tanúsítvánnyal, mega mérföldkő leosztása terített lapokkal és minden egyéb szarsággal bemennék a netszolgáltatómhoz, és kártérítést követelnék...mégpedig pont annyit, amennyit a PS meghatározna, hogy ha részt veszek a partiban és felezek a másik J4-gyel akkor mennyit nyertem volna a 10 ezer valamennyi $ helyett...

    ez a szitu egyébként felér legalább 1000 hsz-nyi ivan41-gyel

    esküszöm többet nem sírok bad beat miatt egy ilyen után olyan ideg lenne bennem lebombáznám a netszolgáltatót
    Utoljára módosítva: JuhaAasz által: 2013. 03. 05. 12:40

  7. #27
    Fanatikus tag Kukker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 09.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    El kell tudni gyorsan dönteni, hogy félig üres a pohár, avagy tele.
    Speciel pálinkával próbálnám eldönteni, többször is egymásután, amíg rá nem jönnék, hogy van minek örülni.
    Ha jól értelmeztem, nem viselte a srác annyira rosszul.

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Azért az se biztos,h ha éppen nem megy el a net nála és be tudja tolni a akkor u.ez a board jött volna és felezett volna a két J4.
    Itt most nem vmi csalásra gondolok hanem az rng működésére.
    Theci85 likes this.

  9. #29
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    de ha weaktighton megvan neki a hand, akkor a stars lehetne annyira nagyvonalú,h neki is vagy ad plusz 10 K -t vagy a másik arccal feleznék a "potot" , bár gondolom annak a másik arc annyira nem örülne .. de egy supportos levelet megérne sztem .. de a lényeg ,h nyert 10 k-t... a magyar átlag egy év alatt nem keres annyi dodót.. szóval ...

  10. #30
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Ocsipok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem ertem, h miert mindenki arra gondol, h nyert 10k-t, az nem rossz, elegedett lehet stb. ...
    Nem igy kell gondolkozni, h az eddigi 10-20 dollaros win mellett jo lesz a 10k, hanem ugy, h az eletben csak egyszer van ekkora szerencsed, ha pedig ott vagy a szerencse kapujaban, akkor elkell kapni a f@szat es jol leszo..ni!!!
    A gyerek itt bukott 10k+ dodot, az O helyeben elmennek egy ugyvedi irodaba es megneznem, h milyen karteritesi pereket lehet inditani ilyen esetekben, elvegre a netszolgaltatonak koszonheti, h ennyit bukott es bizonyitani lehet konnyeden, h ha az a net, amiert fizet kokemenyen, mukodik normalisan, akkor X osszegett nyert volna!
    Ilyen összegnél nem érdemes perelni a netszolgáltatót, valamennyi % biztosan van a szerződésben amit megjelölnek üzemszünetnek vagy akármi másnak, ez meg pont beleesett, az életben nem bizonyítanád rájuk,h átlépték e ezt a határt vagy nem.
    Én pont fordítva, az internet szolgáltatótól kérnék egy igazolást, és azzal kulcsolnék a psnél, igazán odalökhetnék neki még azt a másik 10K$-t is, eléggé jó reklám lenne nekik. Nyílván all in megy ha nem szakad a kapcsolata.

Oldal: 3 / 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •