Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (92) összesen
Like Tree93Likes

Téma: Megszűnt MenFedlak internet kapcsolata a 95 milliárdodik leosztásnál

  1. #31
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért az se biztos,h ha éppen nem megy el a net nála és be tudja tolni a akkor u.ez a board jött volna és felezett volna a két J4.
    Itt most nem vmi csalásra gondolok hanem az rng működésére.
    A stars a parti elején sorsol, utána már a lapsorrend (így a board is) fix, tehát miután megkaptad a lapodat onnantól kezdve akármi történik ugyanaz lesz a board. Ez le van írva a Stars honlapján is, én konkrétan supporttól kérdeztem egyszer és ők is megerősítették.
    orbitor and Theci85 like this.

  2. #32
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen összegnél nem érdemes perelni a netszolgáltatót, valamennyi % biztosan van a szerződésben amit megjelölnek üzemszünetnek vagy akármi másnak, ez meg pont beleesett, az életben nem bizonyítanád rájuk,h átlépték e ezt a határt vagy nem.
    Én pont fordítva, az internet szolgáltatótól kérnék egy igazolást, és azzal kulcsolnék a psnél, igazán odalökhetnék neki még azt a másik 10K$-t is, eléggé jó reklám lenne nekik. Nyílván all in megy ha nem szakad a kapcsolata.
    Psnek 10 K kb 2-3 óra rakebevétel lehet, szóval sztem simán beleférne nekik...

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen összegnél nem érdemes perelni a netszolgáltatót, valamennyi % biztosan van a szerződésben amit megjelölnek üzemszünetnek vagy akármi másnak, ez meg pont beleesett, az életben nem bizonyítanád rájuk,h átlépték e ezt a határt vagy nem.
    Én pont fordítva, az internet szolgáltatótól kérnék egy igazolást, és azzal kulcsolnék a psnél, igazán odalökhetnék neki még azt a másik 10K$-t is, eléggé jó reklám lenne nekik. Nyílván all in megy ha nem szakad a kapcsolata.
    A legjobb az lenne, ha mindkettőhöz elmenne a 10k-ért
    ZsoleszAK47 and szfvkrisz like this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  4. #34
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    [QUOTE=Ned Devin;505525]Kíváncsi lennék, hogy milyen lapjai voltak. Szerintem kicsi az esély, hogy leverte volna a sort...tehát a 10K-nak is baromira örülhet!!![/Ott van a cikkben, hogy J4 lapjai voltak vagyis sora lett volna neki is. Bia nem kívánom neked, hogy egyszer felébredj a burkodból és kinyisd a szemed...

  5. #35
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A legjobb az lenne, ha mindkettőhöz elmenne a 10k-ért
    Persze késedelmi kamattal együtt követelné!

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha velem történt volna, esküszöm, hogy PS tanúsítvánnyal, mega mérföldkő leosztása terített lapokkal és minden egyéb szarsággal bemennék a netszolgáltatómhoz, és kártérítést követelnék...mégpedig pont annyit, amennyit a PS meghatározna, hogy ha részt veszek a partiban és felezek a másik J4-gyel akkor mennyit nyertem volna a 10 ezer valamennyi $ helyett...

    ez a szitu egyébként felér legalább 1000 hsz-nyi ivan41-gyel

    esküszöm többet nem sírok bad beat miatt egy ilyen után olyan ideg lenne bennem lebombáznám a netszolgáltatót
    Menj és mivel MO-n illegális ma a játék még jól p...csán is rúgnak mielőtt elküldenek a francba. Mindenkinek a maga felelőssége, hogy játszik és a magyar bíróság semmilyen módon nem vizsgálná az ügyet. Ellenben a NAV hevesen érdeklődne.
    Utoljára módosítva: yeppiwasit által: 2013. 03. 05. 12:15
    torzon likes this.

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet Walkman_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A stars a parti elején sorsol, utána már a lapsorrend (így a board is) fix, tehát miután megkaptad a lapodat onnantól kezdve akármi történik ugyanaz lesz a board. Ez le van írva a Stars honlapján is, én konkrétan supporttól kérdeztem egyszer és ők is megerősítették.
    Értem én is hogy így működik,ennek ellenére még sem vagyok benne biztos.

    Grat honfitársunknak és szerintem itt azért a PS is rendesen ki tett magáért.Míg sok teremben könyörögni kell kifizetésekért,megnyert jackpotokért stb..Ők több mint egy órát vártak arra hogy megoldódjon a netkapcsolata.

  8. #38
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet yeppiwasit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Menj é mivel MO-n illegális ma dolog még jól p...csán is rúgnak mielőtt elküldenek a francba
    Szerintem nem illegális, csak nem szabályozott!

  9. #39
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet bia89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most nem gonosz szeretnék lenni, de aki fél óra alatt nem tud szerezni egy működő netkapcsolatot, az megérdemli a nyereményt?

    Felhívom Apát, Testvért, Havert, elrohanok egy netkávézóba, átmegyek a szomszédhoz, bejelentkezek a mobil kliensről 3g vel, annyi megoldás van fél óra alatt hogy az valami hihetetlen ennek ellenére nem sikerült megoldani.... most erre mit lehet mondani?
    írta a srác a fórumon, hogy az egész városban ahol lakik áramszünet volt.

  10. #40
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az ilyesmire fel kell készülni egy másodlagos (pl mobilteló csatlakoztatásával) internet csatlakozással.
    mivel nl16-n játszik , gondolom hobbi pókeres és nem rendelkezik mobilnettel, 3G-s telefonnal stb.

Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •