Oldal: 5 / 10 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (92) összesen
Like Tree93Likes

Téma: Megszűnt MenFedlak internet kapcsolata a 95 milliárdodik leosztásnál

  1. #41
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem illegális, csak nem szabályozott!
    A lényeg h semmilyen jogalapja nincsen reklamálni.

  2. #42
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Grat neki!
    Az a gond, hogy mindenki a maga szitujában gondolkodik. Ha nálunk megy el a net, kocsiba vágom magam aztán elautózom a köv városba, itthon azért 40-45 perc autóútra szinte mindenhol van egy város, de ha nincs kocsid akkor csá, plusz a 3g lefedettség is necces sok helyen.
    Szerintem félig tele van a pohár, így kell nézni.

  3. #43
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Grat neki! S a 10K az neki ajándék, mert ha sit outon volt, akkor elvileg nem is vett részt a leosztásba... s én úgy tudtam ,hogy az kell hozzá. (bár lapot kapott... így mégis) REspect a PSnek, s respect a srácnak: J4o-al ki a ...om toll all int!
    Aki meg elmegy a rendőrségre, annak csak grat, remélem majd leadóztatják az ilyen okosakkal a nyereményt!

  4. #44
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    ha nincs kocsid, akkor hívsz egy taxit, és rohansz a következő városba, be az első netcaféba, vagy a legközelebb lakó haverodhoz, akinek van nete, vagy megoldod akárhogy, ezt nem lehet így elbalf***oskodni
    persze, persze, szép nyeremény így is, de hát istenem, 10k-t (vagy inkább 5k-t, mert gondolom felezték volna a lét) nem lehet ilyen könnyen eldobni magadtól

  5. #45
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Idézet benczy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    J4o-al ki a ...om toll all int!
    Szerintem minden épeszű ember, aki kockáztat 16$-t 20.000ért vagy még többért...
    KorMil and Bakfity like this.

  6. #46
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    Szerencsés is volt, h nem a leosztás előtt ment el a net.
    Grat a nyereményhez.
    tRomf29 likes this.

  7. #47
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Hát sajnos ez így alakult, de ez is szép nyeremény, NL16os játékosnak

  8. #48
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Aki menne a netszolgáltatójához követelőzni az először olvassa el az ÁSZF-et, keresse ki mennyi rendelkezésre időt is garantál a szolgáltatója, aztán gondolja végig mire is menne a hőbörgéssel.
    Aki meg azonnal mobil netre kapcsolna nézzen rá egy térképre amin látszanak a lefedettségek és csodálkozzon el nem mindenhol van mobilnet. Nem is kell ehhez a fővárostól olyan messze menni. Persze ezt nehéz felfogni a nagyfaluban élve. Ezek után gondolom az is meglepő nem mindenkinek vannak pókeres ismerősei aki NL16-on tolja.

    Persze tudom ha ti ültök ott ti mind sokkal ügyesebbek lettetek volna és nem csak hogy netet találtok, de még be is húztátok volna a kasszát. De van egy rossz hírem nem ti ültetek ott.
    Losika, oTBo, Moniasp and 3 others like this.

  9. #49
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet bia89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most nem gonosz szeretnék lenni, de aki fél óra alatt nem tud szerezni egy működő netkapcsolatot, az megérdemli a nyereményt?

    Felhívom Apát, Testvért, Havert, elrohanok egy netkávézóba, átmegyek a szomszédhoz, bejelentkezek a mobil kliensről 3g vel, annyi megoldás van fél óra alatt hogy az valami hihetetlen ennek ellenére nem sikerült megoldani.... most erre mit lehet mondani?
    1. azt se tudta, hogy várnak rá, hisz elment a nete
    2. ugye az valószínű, hogy nem pro volt ekkora téten, minek lenne redundanciája
    3. nekem pl többszáz km-re vannak a szüleim, testvérem nincs, haverjaim nincsenek itt.
    4. a mobil kliens szerintem egyáltalán nincs elterjedve, amatőröknél, kb 0%.
    5. én pl BP-en lakok, fogalmam sincs hol a legközelebbi netkávézó, de biztos, hogy autóval több mint félóra innen - a neten nem nagyon tudom megnézni
    5. vidéken ettől nagyságrendekkel szarabb lehet a helyzet
    6. nekem ugyan van vagy 6-8 pc-note kombóm kéznél, de neki mért lenne?
    7. ha működőképes gépei vannak is, mért lenne rajta kliens. nekem pl se a feleségem, se a gyerekem notebookjain, se a gyerek tabján nincs kliens - minek lenne -pedig jóval több mint 6 éve ezzel foglalkozok. van persze szünetmentesem, meg mobil internetem, de mért lenne mindenkinek?
    8. mi van akkor, ha az áram ment el -bármikor előfordulhat

    de mondom, az egésznek a kulcsa az első pont-nem is valószínű, hogy tudta, hogy várnak a rá.

    szerintem egyszerűen abba futottunk MOST IS bele, hogy elképzeljük, hogy az ellenfél mit gondol - hisz az a helyes lépés - és arra akarunk felkészülni. ugyanakkor a másik azt se tudja hol van, ugyan pározódott a board, de ő mindent ad, hisz már csak 2 lap kell, és akkor megvan a 6-os magas flush-e
    knowthisgame likes this.

  10. #50
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Mit utazgattok?
    Elég egy megbízható ismerős az országban.
    Telefonon fel kell hívni, telepítse fel a pokerstarst, lépjen be, és allin.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

Oldal: 5 / 10 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •