Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (92) összesen
Like Tree93Likes

Téma: Megszűnt MenFedlak internet kapcsolata a 95 milliárdodik leosztásnál

  1. #81
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    mély együttérzésem..

  2. #82
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Szép nyeremény, persze akkor lett volna az igazi, ha nem szakad meg a net.

  3. #83
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk nekem az életem is megváltoztatná, mivel csak tőke hiányzik az elinduláshoz.
    Ha van ötleted és zseniális,akkor tőkét is találsz hozzá.Az ötlet MINDEN.

    ÉS bravo a magyar internet szolgáltatásért.

  4. #84
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet paradiso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én leveleztem egyszer a PS-sel erről.
    Kíváncsi voltam, hogy ha pl preflop eldobok egy 8as párt, és a boardon ott vihog a másik kettő, akkor jogosan kapok-e hátsófali infarktust.
    Hát jogosan.
    Lévén nekem azt írta anno a support, hogy pont úgy működik, mint az élő leosztás. Tehát az osztás pillanatában "befagy" a pakli, és ugyanaz jön le, függetlenül attól, hogy játszom-e vagy sem.
    Tehát nem vagyunk "felmentve", és lehet bosszankodni ha lejön a royal, amire te nem gondoltál, mikor az egyszínű J10-et nem toltad be 5.ként allinként...
    Ez fura, meg mertem volna esküdni, hogy pont az ellenkezőjét olvastam, mikor valaki egyszer belinkelte hoggy hogyan műxik a ps rng. Anno logikusnak is tűnt, mert ha tényleg "befagy" a pakli, akkor az kiváló lehetőséget ad a csalásra, hiszen fix hogy milyen lap jön, valami hekkerzseni talán hozzá is férhetne valahogy. Pont erre hivatkozott anno az írás, hogy ezt megakadályozandó állandóan pörögnek a fennmaradó lapok, amíg kiválaszt egyet egy, a lapok gyors váltakozását pedig több faktor is befolyásolja, ezek közül egy az egér mozgása... De akkor lehet hülyeséget olvastam vagy rosszul emlékszem, érdekes...
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  5. #85
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A legjobb az lenne, ha mindkettőhöz elmenne a 10k-ért
    Nagyon nagy vagy
    Téged ledobnálak bárhol, tuti nem vesznél el !!!

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez fura, meg mertem volna esküdni, hogy pont az ellenkezőjét olvastam, mikor valaki egyszer belinkelte hoggy hogyan műxik a ps rng. Anno logikusnak is tűnt, mert ha tényleg "befagy" a pakli, akkor az kiváló lehetőséget ad a csalásra, hiszen fix hogy milyen lap jön, valami hekkerzseni talán hozzá is férhetne valahogy. Pont erre hivatkozott anno az írás, hogy ezt megakadályozandó állandóan pörögnek a fennmaradó lapok, amíg kiválaszt egyet egy, a lapok gyors váltakozását pedig több faktor is befolyásolja, ezek közül egy az egér mozgása... De akkor lehet hülyeséget olvastam vagy rosszul emlékszem, érdekes...
    Anno én is úgy hallottam, hogy minden egyes klikkelés után belekever (de lehet, hogy csak pletyka)
    dfecco23 likes this.

  6. #86
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 19.
    Hozzászólások
    254

    Alapbeállítás

    Idézet Walkman_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A stars a parti elején sorsol, utána már a lapsorrend (így a board is) fix, tehát miután megkaptad a lapodat onnantól kezdve akármi történik ugyanaz lesz a board. Ez le van írva a Stars honlapján is, én konkrétan supporttól kérdeztem egyszer és ők is megerősítették.
    Off:

    Ez mindegyik teremnél így van vagy van ahol máshogy működik?

  7. #87
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez fura, meg mertem volna esküdni, hogy pont az ellenkezőjét olvastam, mikor valaki egyszer belinkelte hoggy hogyan műxik a ps rng. Anno logikusnak is tűnt, mert ha tényleg "befagy" a pakli, akkor az kiváló lehetőséget ad a csalásra, hiszen fix hogy milyen lap jön, valami hekkerzseni talán hozzá is férhetne valahogy. Pont erre hivatkozott anno az írás, hogy ezt megakadályozandó állandóan pörögnek a fennmaradó lapok, amíg kiválaszt egyet egy, a lapok gyors váltakozását pedig több faktor is befolyásolja, ezek közül egy az egér mozgása... De akkor lehet hülyeséget olvastam vagy rosszul emlékszem, érdekes...
    Ugyanígy emlékszem én is.
    Ha van ez a módszer és van egy másik módszer ami több lehetőséget ad a csalásra, akkor csodálkoznék ha a PS az utóbbit alkalmazná.

    @moroska:
    Nem mindegyik teremnél van így.

    Egyébként még ha előre le is osztja a lapokat akkor sem abban a pillanatban történt volna meg az osztás ha van nete, így gondolom semmiképpen sem jöhetett volna le ugyanez a board.
    Lehet hogy tévedek, de logikusnak tűnik.

  8. #88
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez fura...
    Úgy rémlik FTP-n így van. Minden utcán pörög a generátor, míg PS-en csak addig, míg kiosszák a lapokat.

  9. #89
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 12. 18.
    Hely
    Öcsöd
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Idézet bia89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most nem gonosz szeretnék lenni, de aki fél óra alatt nem tud szerezni egy működő netkapcsolatot, az megérdemli a nyereményt?

    Felhívom Apát, Testvért, Havert, elrohanok egy netkávézóba, átmegyek a szomszédhoz, bejelentkezek a mobil kliensről 3g vel, annyi megoldás van fél óra alatt hogy az valami hihetetlen ennek ellenére nem sikerült megoldani.... most erre mit lehet mondani?
    Látom végig se olvastad a cikket + biztos, hogy városi vagy! Kár így egyből leugatni bárkit is!

  10. #90
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Ha biztonság szempontjából nézzük az osztást, akkor lényegtelen,h utcánként újra keveri e a paklit a program, vagy csak az osztás elején és utána befagyasztja azt, és adott sorrendben jönnek a lapok. A lényeg azon van,h a ps kliens ami a gépünkön van az mikor és hogyan kapja az információkat a szerverről a lapokkal kapcsolatban.
    Erről már volt szó itt régebben is, úgy működik a dolog,h egyszer kever a program, utána befagyasztják a paklit, viszont a nekem osztott lapokat csak az én kliensem látja, a többi játékosé nem. Ha nem így lenne, már rég visszaéltek volna vele az oroszok!
    Az asztalon lévő kártyák adatait értelem szerűen minden kliensnek kiküldi a szerver, így láthatjuk azokat. A játék végén mutatáskor jut csak ki a szerverről a handekre vonatkozó adat a többi játékos klienséhez is. Szerintem ez így logikus és biztonságosnak is tűnik.

Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •