Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 46 (46) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 03. 04

  1. #41
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Vajon miét érzem úgy,hogy még mindig nem adtad ki magadból az egész történetet!??

  2. #42
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vajon miét érzem úgy,hogy még mindig nem adtad ki magadból az egész történetet!??
    Nem értem mire célzol.
    differentborder likes this.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  3. #43
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem mire célzol.
    szerintem arra, hogy ez egy omaha parti volt, és volt még nála egy Q és egy J is
    kistaska likes this.

  4. #44
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 15.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem elég nagy hiba betelnie a riveren. Lehet nálam Q, J; a húzókat meg veri.
    Hát ezt sem lehet egyértelműen kijelenteni. Nem lehet 100%-osan belőni senkinek sem a range-ét és onnantól kezdve már hibás a feltételezés. Az más kérdés, hogy 4,3-al Hu-ban nem a legjobb dolog megadni 6.os asztalon már kicsit nagyobb Ev+. Miért nem emelhetett volna a flop előtt AA KK-val. Lehet, hogy csak el akarta rejteni a lapját.Továbbá nem lehet kizárni az 6,6+-os lapokat egészen 10,10-ig, de lehet nála Ajs Kjs J10 s is. Ha még drawk-ra teszem is, akkor sem lehetek biztos, hogy jobb lapom van. Az meg, hogy lejött a Q, miért zárná ki a Q esélyét? A riveren a kassza túlhívása lehet jó is, mert lehegy, hogy busted drawt akar imitálni. Szvsz egy ilyen szitu hosszútávon leszűkített range nélkül nem lehet Ev+.
    Ez csak az én véleményem.

  5. #45
    Lelkes újonc MrCharger426 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    preflop callal semmi baj nincs. ez HU itt mindenki minden csacsisággal emel riveren már énis dobnám. pont egy ilyen szituban fizettem ki múltkor egy 2nd párt a 3rd párommal HU-ban
    Az élet olyan mint a póker. Nem mindig azokat a lapokat kapod amiket szeretnél de mindegyikből ki kell hoznod a maximumot és legjobb tudásod szerint kell eljárnod!

    Az legyen veled!

  6. #46
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Wow. Azért az AK-al betelni ilyen szituban eléggé rideg. Teljesen értelmetlen, sztem ez is azt igazolja, hogy igenis betelne J-t a riveren. Hajlamos eltévedni post flop, etc.
    Min. raisere fel sem merülhet a fold, minden suited lappal callolni kell.
    Én csak azért dobtam volna, mert nagyon alkalmatlan blöff kártya jött és csak a blöfföt verjük.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •