Oldal: 267 / 282 ElsőElső ... 167217257265266267268269277 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.661 - 2.670 (2811) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Ongame

  1. #2661
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet bia89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    KisKekKocsi
    Azóta sem sikerült megcsípni?
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  2. #2662
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet bia89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    KisKekKocsi
    esetleg be lehet próbálkozni - bár tudom, hogy ongame miféle banda -, hogy írsz egyesével mindegyik ongame terem supportjátnak v ilyesmit:

    az ön termük játékosa, kiskekkocsi, xy idopontban veget nem erő trágársággal illetett, kérném, h tiltsák a chat-jét, mert megszegte a szabáolykat.

    lehet naiv vagyok, de ha erre azt írjak, h nincs ilyen játékosuk, akkor lehet bejön, s előbb utóbb megleszDD

  3. #2663
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Nincs topikja, ezért egyelőre ide írom. Remélem nem lesz komolyabb "helyzet" a dologból.

    Játszik-e valaki a HeavenBet-ről(Ongame)?! Tegnap óta több kísérlet közül csak egyszer sikerült bejelentkeznem. Azt írja ki, hogy "Connect failed. Please check your internet connection." A honlapjukat sem tudom elérni (a haverom sem): heavenbet.com Más honlappal, teremmel semmi probléma (Stars, Bettson, PokerHeaven).
    Nem túl bizalomgerjesztő a dolog. Supportnak még csak most írtam, mert tegnap csak "nézelődni" mentem volna fel a kliensbe és már akkor sem volt jó (akkor még nem izgatott a dolog, megesik az ilyen). Ma egyszer valamikor napközben sikerült belépnem, de azóta megint semmi. Ugyan friss terem, de mivel a PokerHeaven indította, ezért azt gondoltam, hogy nem lesz gond a megbízhatósággal. Most kicsit izgulok azért...


    szerk.: Legalább gyorsan válaszoltak. Problémáik vannak...
    Utoljára módosítva: hozzaszolo2 által: 2013. 03. 03. 22:32

  4. #2664
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Mondjuk az kemény, hogy lassan 3. napja nem lehet játszani. Még mostanra sem csinálták meg. Egyáltalán, hogy működik ez, a hálózatnak semmi baja, de egy adott terem meg leáll?! Azt hittem, hogy a frissítések meg a leállások az egész hálózatot érintik nem csak egy egy termet, de akkor mégsem .

  5. #2665
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 09. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás Betsafe belépés megtagadva

    Azt írja a betsafe hogy rossz usernév vagy jelszó, más be tud lépni?

  6. #2666
    Tag pennywise avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 18.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk az kemény, hogy lassan 3. napja nem lehet játszani. Még mostanra sem csinálták meg. Egyáltalán, hogy működik ez, a hálózatnak semmi baja, de egy adott terem meg leáll?! Azt hittem, hogy a frissítések meg a leállások az egész hálózatot érintik nem csak egy egy termet, de akkor mégsem .
    működik normálisan a heavenbet

  7. #2667
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Van cirka 4 millió handem 6-max NL10-re. Érdekel valakit? Nincs benne BWIN hand, szóval ez csak Ongame, nincs felesleges, számotokra használhatatlan hand benne. (a legrégebbi hand benne december 27 utáni) Ára 20 dolcsi. Olyan jelentkezzen akinek mondjuk skypon át tudom tolni

  8. #2668
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet pennywise eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    működik normálisan a heavenbet
    Igen, jó nálam is. 2 és fél nap alatt sikerült megcsinálniuk.

  9. #2669
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Csak nekem tűnik fel, hogy az Ongamne-en csúcsidőben 3-4 5 dolláros asztal van és max 1-2 11$-os miközben 1 hónapja ez még 10+ és 4-5 volt? Mi a fene történt?

  10. #2670
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Néhány terem átment másik networkbe. A grafikon a cg-re vonatkozik, de a trend világos
    Csatolt képek Csatolt képek
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •