Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
Like Tree3Likes

Téma: nl10/ set riveren

  1. #1
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás nl10/ set riveren

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    Prima
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($10) 100bb
    UTG+1 ($18.43) 184bb
    CO ($6.19) 62bb
    BTN ($3) 30bb
    SB ($16.52) 165bb
    magdianyus (BB) ($10) 100bb

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) magdianyus is BB
    1 fold, UTG+1 raises to $0.30, 3 folds, magdianyus calls $0.20

    Flop: ($0.55, 2 players)
    magdianyus checks, UTG+1 checks

    Turn: ($0.55, 2 players)
    magdianyus bets $0.65, UTG+1 calls $0.65

    River: ($1.85, 2 players)
    magdianyus bets $1.95, UTG+1 goes all-in $17.48, $7.1 to magdianyus ($7.1)?




    ez anonimon asztal volt: ellenfél fishregnek tűnt viszonylag sokat cbetelt, ezért is volt a terv x/r.
    így játszva, és a szerény infót figyelembe véve river?

  2. #2
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Szerintem a range nagy részét cbetelné, Jx, TT, KK nem hiszem hogy lesz nála.
    Annál inkább valami két pár.
    Aq-val nem tudom, hogy turn betet bírná-e adni.

    Nálam ez call.
    MrCharger426 likes this.

  3. #3
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Ritkán lehet slowolt JJ, elég sokszor lehet a flopon chbackelt TT. KJ KK biztos hogy cbetelne a flopon, KT talán lehet mert az nem biztos hogy cbetel, bár nem hiszem hogy így betolja vele. AQ szintén chbackelhet ezen a flopon de turnon szerintem nem tud 100%ban megadni közel sem, AQdd nyilván igen de az csak 1 kombó a 16ból. Blöff amúgy se nagyon lesz nála, a sizingod miatt méginkább őszintének gondolom. Nem látom mi gyengébbet tud valueraiselni. Én dobnám.
    BelaKecske likes this.

  4. #4
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ritkán lehet slowolt JJ, elég sokszor lehet a flopon chbackelt TT. KJ KK biztos hogy cbetelne a flopon, KT talán lehet mert az nem biztos hogy cbetel, bár nem hiszem hogy így betolja vele. AQ szintén chbackelhet ezen a flopon de turnon szerintem nem tud 100%ban megadni közel sem, AQdd nyilván igen de az csak 1 kombó a 16ból. Blöff amúgy se nagyon lesz nála, a sizingod miatt méginkább őszintének gondolom. Nem látom mi gyengébbet tud valueraiselni. Én dobnám.

    size renben van vagy túlzás? amúgy amiatt potoltam, hogy turn-ön is adta a potbetet, gondoltam gyenge két pár esetleg vmi Kx (AK,KQ) ami nem cbetelt, de turnön lett egy kis +EQ-ja, callolhat...
    am snap rámqrta a riveren...

  5. #5
    Lelkes újonc MrCharger426 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    én se nagyon tudnám dobni...
    Az élet olyan mint a póker. Nem mindig azokat a lapokat kapod amiket szeretnél de mindegyikből ki kell hoznod a maximumot és legjobb tudásod szerint kell eljárnod!

    Az legyen veled!

  6. #6
    Fanatikus tag Mackó avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 04.
    Hozzászólások
    235

    Alapbeállítás

    ha a véleményed szerint fishreg, akkor simán benne van az AQ is a rangeben, random 2 pár mellett.
    turnon nagyon rossz oddsot kap, de igazából double-guttere van + két fölé lapja... vagyis gondolom ő igy gondolkodhatott. (már ha AQ-ja van/volt)
    az insta river allin - a tapasztalataim alapján - nem sok jót sejtet...
    csak besült FD-t, és a két párokat vered. én is slowplayelt setre, esetleg tényleg AQ-ra gondolok

  7. #7
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Szerintem is jó a fold, overpotbetekre nem hiszem, hogy riveren bárki is blöffölne. KJ két pár sem valószínű, hogy valueraiselne, meg valszeg flop cbetelt volna. Szerintem simán lehet konkrétan AQ-ra szűkíteni a ranget, valszeg diamondos lesz nála.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  8. #8
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    még egy kérdés a size-okra, potbetek jók?
    azért amit említettem:
    gondoltam gyenge két pár esetleg vmi Kx (AK,KQ) ami nem cbetelt, de turnön lett egy kis +EQ-ja, callolhat...

  9. #9
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is jó a fold, overpotbetekre nem hiszem, hogy riveren bárki is blöffölne. KJ két pár sem valószínű, hogy valueraiselne, meg valszeg flop cbetelt volna. Szerintem simán lehet konkrétan AQ-ra szűkíteni a ranget, valszeg diamondos lesz nála.
    Azért ennyire nehézkes leszűkíteni itt a ranget csak AQ-ra, persze simán lehet nála, de lehetnek azért ott két párok is, amiket verünk.

    Itt kb csak az AQ-t tudom nála elképzelni én is, ami ver minket, esetleg TT, de azt szerintem turnon raiseli, ha nem cbetelt vele.

  10. #10
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    KJ meg KT nem nagyon tolja rá itten az overbetre, még talán a 66 sem és ezek közül sokszor cbetel azért floppon, blöffölni két ilyen betsize-ra nemigen fog, ha kisebbet betelnél riveren és arra raiselne kisebbet akkor néha lehetne még valueraiselt 2 párt, de így nagyon ritka lesz.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •