Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 45 (45) összesen
Like Tree5Likes

Téma: NL10 Zoom AA 3bet pot

  1. #41
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ad-vel a call is elfogadható, anélkül szerintem csak a raise.
    én is így gondolom.

  2. #42
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    95

    Alapbeállítás

    Info nélkül szerintem nehezen dobható. Viszont egyre többen megértik, hogy vannak olyan esetek, amikor a villain range-ében sok az erős lap, és az overbet allin a legnagyobb EV, mert bár kevesebb, de mégis elegendő callt fognak kapni ahhoz hogy ez maximalizja a value-t. Jó példa erre: fish ellen mondjuk A57KA boardon 55-tel biztos, hogy overbet allin-ra törekszem, mert ha callozgatott végig, akkor elég A van a range-ében ahhoz, hogy oda legyen érdemes targetálni a betsizet (az igazi bálnák még 1 párt sem fognak eldobni).

  3. #43
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Idézet fibrillo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Info nélkül szerintem nehezen dobható. Viszont egyre többen megértik, hogy vannak olyan esetek, amikor a villain range-ében sok az erős lap, és az overbet allin a legnagyobb EV, mert bár kevesebb, de mégis elegendő callt fognak kapni ahhoz hogy ez maximalizja a value-t. Jó példa erre: fish ellen mondjuk A57KA boardon 55-tel biztos, hogy overbet allin-ra törekszem, mert ha callozgatott végig, akkor elég A van a range-ében ahhoz, hogy oda legyen érdemes targetálni a betsizet (az igazi bálnák még 1 párt sem fognak eldobni).
    Fishek ellen nyilván én is sokszor alkalmazom ezt, mikor úgy vélem, hogy mondjuk van nála egy viszonylag erős lap, amit nem fog eldobni semmilyen betre.

    Viszont regek ellen nyilván ezt nem lépem meg, mert simán elhajítja az Ax-eket, még AK-t is a fent említett boardról pl.

    Ez a moove számomra még mindig érdekes, mind1, jól csinálta, hisz kifizettem

  4. #44
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fishek ellen nyilván én is sokszor alkalmazom ezt, mikor úgy vélem, hogy mondjuk van nála egy viszonylag erős lap, amit nem fog eldobni semmilyen betre.

    Viszont regek ellen nyilván ezt nem lépem meg, mert simán elhajítja az Ax-eket, még AK-t is a fent említett boardról pl.

    Ez a moove számomra még mindig érdekes, mind1, jól csinálta, hisz kifizettem

    egyébként nem csinálta rosszul, tök értelmetlen move ez részéről, és baromi nehéz erre overt dobni, mert bemagyarázod magadnak hogy dobatni akar

  5. #45
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 09.
    Hely
    Csongrád
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Megijedt a turntől, túl drawy lett a board, oszt belökte. Ennyi.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •