Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (24) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Ti eldobnátok? (3.5$ SNG)

  1. #1
    Lelkes újonc MrCharger426 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás Ti eldobnátok? (3.5$ SNG)

    No Limit Texas Hold'em Hand, 25.00/50.00, MrCharger426 | BOOM! Hand Replayer

    Ellenfél fish, leginkább CS-ként jellemezném (UTG emelést majd UTG+1 3betet megad kisvakként 8,9o-val). Idáig nemnagyon láttam raiselni pláne nem ekkorát. Később(!) láttam ám tőle őrült dolgokat (4 treffes boardon treff nélkül all int tol több játékos ellen).
    Gondoltam lesz még ennél +EV-sebb helyzetem lévén a másik ellenfél egy nit volt. Cash gameben vagy rebuyos versenyben megadtam volna de itt a buboréknál inkább foldoltam. Utólag nézve a flopon kicsivel nagyobbat cbetelnék és a turn bet is felesleges volt. Riverbetet úgy méreteztem hogyha esetleg kapnék egy allint tudjak dobni hátha ottvan a J. Checkelni ellene semmiképp nemakartam mert egy 9essel lazán lecallolt volna (sztem még A magassal is).
    Mit gondoltok, jó volt ez így? ( volt nálam ha esetleg nem látszik)
    TedHeris88 likes this.
    Az élet olyan mint a póker. Nem mindig azokat a lapokat kapod amiket szeretnél de mindegyikből ki kell hoznod a maximumot és legjobb tudásod szerint kell eljárnod!

    Az legyen veled!

  2. #2
    Lelkes újonc MrCharger426 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    és akkor már arra is válaszoljon valaki légyszi hogy a sit n go handelemzéseket mér sz@rja le mindenki? akármien cash game handet rak ki valaki mindig tele van kismillió kommenttel míg sit n gora szinte semmi reakció nincs... azt meg nem hiszem hogy aki keni vágja a cash gamet az nem tud hozzászólni egy sng handhez se. vagy az én kérdéseimmel van baj? weaktighton mindig hibát ír ki hogy a formátum nem tetszik neki szóval úgy nem tudom feltölteni a handemet (bár lehet én csinálok valamit rosszul, tir-x aztmondta valószínű a PS magyar formátuma nem tetszik neki), viszont így boom playerrel is egész jól kivehető szóval nemhinném h ez a gond örülnék a reakcióknak, énis fejlődni szeretnék
    Csuhi81 likes this.
    Az élet olyan mint a póker. Nem mindig azokat a lapokat kapod amiket szeretnél de mindegyikből ki kell hoznod a maximumot és legjobb tudásod szerint kell eljárnod!

    Az legyen veled!

  3. #3
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Soha!

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    turn betet feleslegesnek látom, riveren nem dobnék.
    MrCharger426 likes this.

  5. #5
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    turn-ön tényleg tök felesleges a bet, rivert valszeg nem dobom....
    MrCharger426 likes this.

  6. #6
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    nekem tetszik a gondolatmenet és az ebből következő fold is. viszont miután kiderült, hogy elég agró megmozdulásokra képes, érdemes lenne végignézni az ellene folytatott teljes játékot, mert lehet, hogy mindenkiről azt vette le, hogy nit és szeret bet/foldolni. szóval nem kell azonnal azt a következtetést levonni, hogy fish, amíg nem zársz ki minden más lehetőséget.
    MrCharger426 likes this.

  7. #7
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Turn kivárok, riveren meg rátolom, vagy megadok.

    Lehet nála bubi, akkor így jártam. KK AA -val nem emel vissza pre? Nem tudom elképzelni. AQ, KQ inkább elképzelhető. 99 meg nem számít.

    Legközelebb is így játszanám
    No Limit Texas Hold'em Hand, 15.00/30.00, ivan41 | BOOM! Hand Replayer
    MrCharger426 likes this.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  8. #8
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet MrCharger426 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No Limit Texas Hold'em Hand, 25.00/50.00, MrCharger426 | BOOM! Hand Replayer

    Ellenfél fish, leginkább CS-ként jellemezném (UTG emelést majd UTG+1 3betet megad kisvakként 8,9o-val). Idáig nemnagyon láttam raiselni pláne nem ekkorát. Később(!) láttam ám tőle őrült dolgokat (4 treffes boardon treff nélkül all int tol több játékos ellen).
    Gondoltam lesz még ennél +EV-sebb helyzetem lévén a másik ellenfél egy nit volt. Cash gameben vagy rebuyos versenyben megadtam volna de itt a buboréknál inkább foldoltam. Utólag nézve a flopon kicsivel nagyobbat cbetelnék és a turn bet is felesleges volt. Riverbetet úgy méreteztem hogyha esetleg kapnék egy allint tudjak dobni hátha ottvan a J. Checkelni ellene semmiképp nemakartam mert egy 9essel lazán lecallolt volna (sztem még A magassal is).
    Mit gondoltok, jó volt ez így? ( volt nálam ha esetleg nem látszik)
    Flop raise jó, turn c/c ha fél potig hív, ha nagyobbat vagy potol feladnám, river c/c
    MrCharger426 likes this.

  9. #9
    Lelkes újonc MrCharger426 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    húúú mennyi reakciót kaptam, köszönöm szépen!
    sajna nem mutatta meg a lapját így nem derült ki hogy jó volt-e a dobás de legalább megnyertem a versenyt szal rosszul nem jártam
    Guguska likes this.
    Az élet olyan mint a póker. Nem mindig azokat a lapokat kapod amiket szeretnél de mindegyikből ki kell hoznod a maximumot és legjobb tudásod szerint kell eljárnod!

    Az legyen veled!

  10. #10
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet MrCharger426 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    húúú mennyi reakciót kaptam, köszönöm szépen!
    sajna nem mutatta meg a lapját így nem derült ki hogy jó volt-e a dobás de legalább megnyertem a versenyt szal rosszul nem jártam
    Sokszor nagyon sok múlik egy jó dobáson!

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •