Oldal: 13 / 16 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (151) összesen
Like Tree177Likes

Téma: Nyerő Oldal Mental Coach Projekt

  1. #121
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 12. 19.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    köszi a választ
    nem vagyok nagy fórumozó . tudnál adni valami linket a blogodról, vagy hogy hol tudom azt meg keresni ( gondolom most is kiüti a szemem )
    music74 likes this.

  2. #122
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Idézet Szbarna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszi a választ
    nem vagyok nagy fórumozó . tudnál adni valami linket a blogodról, vagy hogy hol tudom azt meg keresni ( gondolom most is kiüti a szemem )
    főoldalon elindulsz lefelé....és odaérsz....vagy:

    http://www.pokerakademia.com/poker_b...tarozo_alakja/

  3. #123
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Légy te a következő póker generáció meghatározó alakja!

    Hitvallásunk:

    A póker matematikai alapú stratégiai játék, emiatt a jó játékos rövid időtávon belül mérhető eredményeket érhet el.

    A Projekt Céljai:

    - A póker magas szintű művelése, népszerűsítése

    - Személyre szóló, hatékony pókeroktatás

    - Kiválasztottjainkkal hosszú távú együttműködés

    - Játékos részére magas megbecsülést biztosítani családi körben, szűkebb környezetben, és ismerősök közt

    A jó játékos készségei:

    - emberismereti készségek

    - számolási képességek

    - döntéshozatali képességek, kitartás

    A tartós siker feltételei:

    - Megfelelő játéktípus kiválasztása

    - Tudásnak megfelelő limiten indulás

    - Limitet verő tudás megléte

    - Biztonságos bankroll

    Amiben segítünk:

    - Pókertudás

    - Önmagad menedzselésének megtanítása

    - Bankroll menedzsment

    Ahogyan segítünk:

    - Élő oktatás

    - Online oktatás

    - Személyre szabott mentál tréning / játékelméleti coach

    Amit elvárunk:

    - Megbízhatóság

    - Sikerorientáltság

    - Angol nyelvtudás

    A Projektben való részvétel ingyenes! Jelentkezz, hogy Te lehess a következő póker generáció meghatározó alakja!

  4. #124
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet music74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    - A póker magas szintű művelése, népszerűsítése

    - Játékos részére magas megbecsülést biztosítani családi körben, szűkebb környezetben, és ismerősök közt
    Ezeket hogyan tervezed, tervezitek, ha nem titok?
    Vagy a népszerűsítés szűk körre értendő?
    A megbecsüléshez meg szerintem idő kell, meg sikerek. Az idősebb generációnak (szülők, nagyszülők) sajnos elég negatív prekoncepcióik vannak még a pókerről (póker = kártyajáték pénzben, kártyajáték pénzben = szerencsejáték), és ezek olyan berögződések, amiket hamar nem lehet megváltoztatni szerintem (pláne mivel elég erős félelmek kötődnek hozzá (vagyon elvesztése, egyéb függőségek).

    Szerencsére nekem az ismerőseim közül sok pókerezik, vagy aki nem pókerezik, az is régebb óta ismer, és mivel régebb óta játszom, ha nem is mindegyikük érti a játék pontos működését, tudja mennyi energiát fektettem a fejlődésbe, és nem tekint rám degenerált gamblerként

    Rokonokkal is szerencsém van. Édesapám is pötyög néha neten, édesanyámék meg bár az elején féltettek, miután kicsit magyaráztam nekik a dolgokról megértették, hogy mi meg hogyan is van a pókerben. Nagyszülők nem sokat tudnak róla, de lelkesen támogatnak
    L.T. and Bobbie like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #125
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Szerencsére vannak olyan előzményes tapasztalataink, amelyekre építhetünk. Akikkel komolyabban kapcsolatba kerültünk elvárjuk, hogy ha vannak egyetemi, főiskolai tanulmányaik, azt mindenekelőtt vegyék komolyan. Emellett tanuljanak angolul - ha véletlen nem tették, és amennyire sikerül viselkedjenek felelős ember módjára. A nagy átlagra igaz, hogy ha pókerezik, akkor a szülők nem értik, vagy nem nézik jó szemmel, ez pedig negatívan hat vissza a srác teljesítményére - nyomasztó, és további sumákoláshoz vezet. Ilyen téren is tiszta vizet érdemes önteni a pohárba. Egy jól eltalált szülők részére megírt fejléces tájékoztató levél illetve a gyermek által megszerezhető majdani pénz a leghatásosabb, de messze nem egyedüli legitimációs eszköz.
    Holdenper and Bobbie like this.

  6. #126
    Lelkes újonc Bobbie avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezeket hogyan tervezed, tervezitek, ha nem titok?
    Vagy a népszerűsítés szűk körre értendő?
    A megbecsüléshez meg szerintem idő kell, meg sikerek. Az idősebb generációnak (szülők, nagyszülők) sajnos elég negatív prekoncepcióik vannak még a pókerről (póker = kártyajáték pénzben, kártyajáték pénzben = szerencsejáték), és ezek olyan berögződések, amiket hamar nem lehet megváltoztatni szerintem (pláne mivel elég erős félelmek kötődnek hozzá (vagyon elvesztése, egyéb függőségek).

    Szerencsére nekem az ismerőseim közül sok pókerezik, vagy aki nem pókerezik, az is régebb óta ismer, és mivel régebb óta játszom, ha nem is mindegyikük érti a játék pontos működését, tudja mennyi energiát fektettem a fejlődésbe, és nem tekint rám degenerált gamblerként

    Rokonokkal is szerencsém van. Édesapám is pötyög néha neten, édesanyámék meg bár az elején féltettek, miután kicsit magyaráztam nekik a dolgokról megértették, hogy mi meg hogyan is van a pókerben. Nagyszülők nem sokat tudnak róla, de lelkesen támogatnak
    Holdenper, de jót kérdeztél!

    Ez volt az első, amit Music74-el megbeszéltünk. Rettenetesen nehéz úgy megtalálni a boldogsághoz vezető utat, hogy ha ezt majd nem tudom később megosztani a barátaimmal, szeretteimmel. Erre szüksége van szerintem minden emberi lénynek, különben nem léteznének olyan dolgok, mint a mosoly, az öröm, a nevetés, az elismerés, az érintés...ect, ezek mind a boldogságunk kifejezőeszközei.

    Elengedhetetlen dolgok az egészséges önkép és önbizalom fejlődéséhez, hiszen a visszajelzésekkel igazoljuk magunkat és azok szavára adunk, kiket szeretünk és elismerünk.

    Nem meggyőznünk kell őket, hiszen nem tudjuk. Nem csinálják, így nem értik. Viszont egy valami legyőzhetetlen érv lesz. Ha boldog vagy attól, amit csinálsz. Sikeres vagy benne, mert mindent megteszel érte. Szeretni fogod és önmagadat is.

    Méltóvá válsz arra, hogy elismerjenek.
    Holdenper and music74 like this.

  7. #127
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 12. 19.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    sziasztok
    Lehet már tudni mikor fog ez a dolog elindulni?? Meg hogy egyáltalán vesztek e még be embereket?? Nagyon rám férne már egy ilyesfajta jó beszélgetés

  8. #128
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Idézet Szbarna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok
    Lehet már tudni mikor fog ez a dolog elindulni?? Meg hogy egyáltalán vesztek e még be embereket?? Nagyon rám férne már egy ilyesfajta jó beszélgetés
    Hali! Természetesen csatlakozhatsz hozzánk, mert mint már jeleztem, a közeljövőben rendszeresen 5 pókerteremben leszünk jelen, ahol mód lesz személyesen konzultálni.

    (A Projekt fejlesztése, továbbá civil teendőim nagyban megnehezítették az eddigi skypeos együttműködést, ám a "távollétem" a fejlődés és a magasabb színvonal érdekében vált elkerülhetetlenné.)

  9. #129
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    A blogomban közzétettem egy videót, melyen végigszaladtam a hamarosan induló élőhelyszínes (Kecskemét Grand Póker Club, Fordan Póker Pécs, Cotton Club Bp, Universum Bp. Universum Szeged) Projekt tematikájának vázlatán.

    Bemutattam későbbi állandó videós segítőimet (Erik, Noncsi, Vivi), sőt 50 perc erejéig tartottam egy "nyitó" coachot is csak úgy, hogy láthassátok, miről is szól a fáma.

    (Itt lehet meglesni, remélem amai napon közvetlen akadémia szerverre is fel tud kerülni, mert van főcím és egyebek is amit valami miatt a youtube nem támogatott...holott a szerzői jogokat is tisztáztam Majkával)

    http://www.pokerakademia.com/poker_b...coach_projekt/
    szr likes this.

  10. #130
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    A Projekt Céljai:

    - A póker magas szintű művelése, népszerűsítése

    - Személyre szóló, hatékony pókeroktatás

    - Kiválasztottjainkkal hosszú távú együttműködés

    - Játékos részére magas megbecsülést biztosítani családi körben, szűkebb környezetben, és ismerősök közt

    A jó játékos készségei:

    - emberismereti készségek

    - számolási képességek

    - döntéshozatali képességek, kitartás

    A tartós siker feltételei:

    - Megfelelő játéktípus kiválasztása

    - Tudásnak megfelelő limiten indulás

    - Limitet verő tudás megléte

    - Biztonságos bankroll

    Amiben segítünk:

    - Pókertudás

    - Önmagad menedzselésének megtanítása

    - Bankroll menedzsment

    Ahogyan segítünk:

    - Élő oktatás

    - Online oktatás

    - Személyre szabott mentál tréning / játékelméleti coach

    Amit elvárunk:

    - Megbízhatóság

    - Sikerorientáltság

    A Projektben való részvétel ingyenes! Jelentkezz, hogy Te lehess a következő póker generáció meghatározó alakja!

    A további részleteket keressétek a fórumon, és a blogomban: music7blog cím alatt.
    szr likes this.

Oldal: 13 / 16 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •