Oldal: 1 / 26 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (254) összesen
Like Tree33Likes

Téma: Fifty50 a Starson - TornadoPro

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás Fifty50 a Starson - TornadoPro

    Sziasztok kedves fórumozók!

    Nagyon magamról nem szeretnék írni. inkább csak a pokeres céljaimról és hogy mióta foglalkozok a pokerrel

    Már 2,5 éve játszok a Pokerstarson mindig különböző játékokat eddig. mtt/cg/sng/stt/5card draw/badugi/stud/razz/omaha/don. Már mindent játszottam pénzbe és nem is mentek rosszul. A legjobban eddig az stt ment ahol majdnem sikerült elérnem a 7$os limithez kellő 700$t, de ki kellett vennem a pénzt sajnos Ez volt 2012 szeptemberében.

    Új élet-új célok:
    Február 1-én sikerült összekaparnom 20$t és feltöltenem a Starsra. Bizony fél évet nem foglalkoztam a pokerrel semilyen szinten. Ekkor elkezdtem bankrollt növelni 25centes 45főseken, ami gyorsan is haladt. 3 hét alatt 112$ra toltam fel a rollt ezeken a versenyeken. Jaa még annyi, hogy nem ritka hogy 50 asztalom futtott párhuzamosan.

    Február 23: az elhatározás napja!
    112$os bankrollommal ugy dontöttem, hogy elkezdek játszani egy számomra új játékot a fifty50-et. Meg kell hogy mondjam még soha sem élveztem a pokert annyira mint a fifty50el való játékot. Bárcsak előbb ismertem volna meg. Kiírtam magamnak egy challenget még februárra. 4 nap alatt kell teljesítenem 1,5$on a silverstart. Ez sikerült is. 4 nap alatt 500 versenyt toltam le és a profit is nőtt egy keveset 150$ra.

    Márciusi hónapra új célt tűztem ki: Fifty50el megcsinálom a goldstart ami 3012 versenyt jelent 1,5$on.
    Eddig márciusban 6 nap alatt 900 versenyt játszottam le összesen mindennel együtt. ebben voltak fifty, 45fősek és satok. De 90%a fifty50. Továbbá 51000 hand ment le eddig 6 nap alatt.

    Nem tartom magam egy jó játékosnak. Sőőt. Keveset foglalkozok a játék elméletével, nem nézek videókat és nem elemzek handeket. Ha van időm akkor inkább játszok helyette és az asztaloknál szerzem a tapasztalatokat.
    A pokerban csak a gindelést szeretem csinálni ez motivál engem. minél töb asztalon, minél több versenyt lejátszani. március 5én pl letoltam 270db fiftyt 25 asztalot tartottam folyamatosan több órán keresztül.
    De most a fifty50ben szeretnék sikeressé válni és ezért nyitottam ezt a topicot. fogok berakni handeket és kiváncsian várom majd a hozzászólásokat. Ezt a játékot meg akarom tanulni jól játszani és ehhez tudom hogy fejlödni kell és nem csak a saját hibáimból tanulni. ahogy a mondás tartja: okos ember más hibáiból tanul, az átlagos ember a saját hibáiból tanul, a buta ember pedig semmiből sem tanul. Eddig átlagos voltam, de mostmár okos szeretnék lenni

    inkább most befejezem. Jaa még annyi hogy a rollom 257$ és lassan gondolkozok a 3,5$on limiten. tudásilag még nem vagyok érett rá sajnos.
    Utoljára módosítva: TornadoPro által: 2013. 03. 07. 01:04

  2. #2
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Hajrá-hajrá.
    3,5-re meg valóban ne lépj fel, elvégre nem hajt a tatár.
    Cashout meg az elején nagy ellenség, szerintem felejtsd el.

    GL

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Sok sikert!
    Van benne pici potenciál, partycsabi $NoName$ és Dontpro valószínű tud neked segíteni, de a statisztika azt mutatja, hogy a F50-esek inkább a HUSNG irányba mozdultak el később.
    Ott is várunk szeretettel
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Sziasztok és köszi a bíztatást

    Igen, a Csabival már felvettem a kapcsolatot és már segített is pár kérdéses hand megvitatásában. Fifty50 között találtam egy topikot és oda írtam amire ő válaszolt is
    A HUSNG-hez kell a legnagyobb tudás szerintem úgyhogy azt inkább kihagyom még egy darabig Most az a tervem, hogy végig megyek a limiteken, egészen 200$os limitig.. Nem lehetetlen többen megcsinálták már. Kell hozzá egy kis kitartás az biztos
    Ha szeptemberig eléri a rollom a 1500$t akkor megcsinálom a supernovát a 15$os limiten. Ezt még elfelejtettem odaírni az első bejegyzésemhez.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Jó reggelt!

    találtam tegnapról egy rosszul megjátszott handemet. Majd megkeresem a többit is, de most megyek futni. Úgy se lehet játszani mert a servert épen újraindítják.

    inkább dobni kellett volna ez a megérzésem.

    http://www.kepfeltoltes.hu/view/1303...toltes.hu_.jpg
    Utoljára módosítva: TornadoPro által: 2013. 03. 07. 11:40

  6. #6
    Lelkes újonc Tosi avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 15.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Szerintem a megjátszással nem volt gond CS játékos be rakta a draw-t turn-ön. Tegye meg máskor is.
    MrCharger426 likes this.

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Szia Tosi!

    Örülök, hogy a hand megjátszásával nem volt gond, 100%ra tettem hogy flösshuzoja van

    Végeztem a mai nappal és nem vagyok megelégedve a teljesítményemmel.

    165 versenyt játszottam ma le összesen. És ugyan plusszos lett de a játék képe nem tetszett.

    120 fifty50 verseny alatt a mai profitom kereken +1$
    45 és 90fős turbo sng: 45verseny és +17$ profit.
    Jobban örülnék ha a fifty menne, mert abban képzelem el a jövőmet.
    7751 handet játszottam ma meg. Ez most kicsit lightosabb nap volt.

    Berakok pár érdekesebb handet a mai napról. kiváncsian várom tőletek a hozzászólásokat mert bizony éedekes szitukban keveredtem ma is utamon

    Érdekes szitu. a CL végzi a dolgát. A Sittingout-nak meg alig van pár chipje.

    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül


    Másik asztalon ugyanaz a sittingout emberke ugyanúgy pár chippel. itt viszont életképes stackem van. Ezt is eldobtam.

    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül


    Bizony volt ma egy ilyen handem is

    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül


    Ez pedig a nap slágerhandje. (18+)

    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül


    Holnap folytatás következik. Lassan el fogok töprengeni hogy vegyesen 1,5 és 3,5$t elkezdjem játszani.

  8. #8
    Fanatikus tag partycsabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Kérdezted a tétméretező beállításaimat:

    flop előtt: 2.0x , 2.2x , 2.5x + a TN alapból 3BB-re állítja + limperenként +1BB
    flop után: 50% , 75% , 100% + a TN 60%-ra állítja alapból

  9. #9
    Lelkes újonc Tosi avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 15.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Erre azt mondják a mennyiség a minőség rovására megy. Szerintem a vegyest simán elkezdheted ebből a rollból, nem vagyok egy profi de ahogy észrevettem 3.5-re is ugyanannyi tudással ülnek be mint 1.5-re max ha jön a downswing akkor vissza ülsz. Szép handek. GL a továbbiakhoz is.
    MrCharger426 likes this.

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Mennyiséget kell játszanom mert a goldstart meg akarom csinálni márciusban. jelenleg 701vpp-nél járok tehát bőven időben vagyok még pláne ha fellépek egy limitet. Február24-én kezdtem el játszani a fifty50-et 112$os rollal, most van 274$. 300$nál lépek fel 3,5$ra vegyesen, és 350$nál már csak 3,5$t fogok játszani. Ha bukóba szaladok akkor visszalépek egy limitet.
    Köszi a választ Csabi!

Oldal: 1 / 26 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •