Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (33) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Exkluzív freeroll szatellit a MicroMillions $5,50 NLHE Zoom versenyére

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Exkluzív freeroll szatellit a MicroMillions $5,50 NLHE Zoom versenyére


  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Aba
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Én vágom , hogy affilete, meg hogy innen reg! De! Vagyunk sokan azt hiszem sokkal többen, akik már rendelkezdtek stars számlával mielőtt az akadémia tagjai lettünk! Mi is az akadémia játékosai vagyunk!

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Aba
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet csicso9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én vágom , hogy affilete, meg hogy innen reg! De! Vagyunk sokan azt hiszem sokkal többen, akik már rendelkezdtek stars számlával mielőtt az akadémia tagjai lettünk! Mi is az akadémia játékosai vagyunk!
    És töb másik forum oldalnak is lesznek szatelitjei erre az eseményre, de ők jelszohoz kötötték, nem számít náluk, hogy a tagjaik onnan regeltek vagy sem!

  4. #4
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet csicso9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én vágom , hogy affilete, meg hogy innen reg! De! Vagyunk sokan azt hiszem sokkal többen, akik már rendelkezdtek stars számlával mielőtt az akadémia tagjai lettünk! Mi is az akadémia játékosai vagyunk!
    A Póker Akadémia által szervezett promóciók szinte kivétel nélkül Akadémián keresztüli regisztrációhoz kötöttek. Ez korábban is így volt, és várhatóan a jövőben sem változik. Rendszeresen szervezünk hasonló versenyeket más termekkel is, érdemes lehet ezeken elindulni. Például március 18-án indul egy $1000 added verseny a WilliamHill-en.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Jaj csicso felesleges a hőbörgés, nekem meg a party-s accom nem akadémiás, és kb. már öt ipad-es versenyről maradtam le. Az akadémia nem jótékonysági, hanem üzleti szervezet! Ezt jó lenne végre mindenkinek megérteni.
    Threwory likes this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #6
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    nehezen tudom elképzelni azt a szitut, hogy eldöntöm, h pókerezni fogok (5-6 évvel ezelőtti időkről beszélünk) de előtte inkább felmegyek egy pókeroldalra mert biztos a jövőben lesznek promóciók. lol
    Lassan tényleg jelszóhoz kellene kötni a regisztrációt.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Mondjuk a PS-nél pont lehetne ez az összes akadémiásnak is.Lehetne mondjuk x hozzászóláshoz kötve.

  8. #8
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    hsz-hez kötni hülyeség. én se vagyok az akadémia alatt, sajnálom is de ez van. ezt kell szeretni.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hsz-hez kötni hülyeség. én se vagyok az akadémia alatt, sajnálom is de ez van. ezt kell szeretni.
    Miért is lenne hülyeség??Nem is értem.
    Kisebb termeknél nyilván nem lenne megoldható,de a legnagyobbnál talán igen.

  10. #10
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért is lenne hülyeség??Nem is értem.
    Kisebb termeknél nyilván nem lenne megoldható,de a legnagyobbnál talán igen.
    miért is lenne köze a pókerakadémián keresztül történt pókerterem regisztrációhoz annak, hogy hány hsz-ed van?

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •