Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (32) összesen
Like Tree15Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 03. 08

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Eleve rosszul van megjatszva a parti, eloben ilyen jatekosok ellen epiteni kell a potot, de ha mar igy alakult, akkor raise 60k!
    Foleg eloben jatszom es tapasztalatbol tudom, h nagyon tul tudjak varialni a dolgot, ha itt visszahivsz, akkor megadhat egy rosz jatekos flushel es sorral talan, de az AI-ra eldobja... Ha a leheto legtobb penzt akarsz ebbol kihozni, akkor itt emelsz , mert tobb a value benne, megha az AI is a jo megoldas!
    Csak akkor adna meg egy 70/70es jatekos is egy AI-t ha mondjuk neki 55el vagy vmivel magas fullja lenne!
    Sogron22 and kistaska like this.

  2. #12
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Ocsipok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akkor megadhat egy rosz jatekos flushel es sorral talan, de az AI-ra eldobja...
    Csak akkor adna meg egy 70/70es jatekos is egy AI-t ha mondjuk neki 55el vagy vmivel magas fullja lenne!
    lol

    Akkor ahhoz mit szólsz, hogy sima sorral callolt az ürge? True story

    A többi meg nem mondtam hogy jó úgy ahogy történt, írtam is, hogy vissza lehetett volna hívni, és hero a szokatlanul nagy stackek, erős hand, 15 órás session, adrenalin stb hatására csak riveren kap észbe, hgoy jajj, mit tettem, hívhattam volna értékért a húzók ellen

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    egyértelmű hogy over-bet all-in a jó élő partis feladványoknál mindig az a jó....
    am én vissza min raiseltem volna flopon meg turnon is de én egy over-agró állat vagyok...

  4. #14
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Ocsipok: én keveset élőzöm, de nekem is pont egy ilyen szituációm volt, amikor rivverre jött meg a nut-flush. Itt toltam overbet allin-t ami teljesen átlátszó dolog, mégis valaki azt mondta, hogy ha leesett a flush-öd, akkor kifizetlek... úgy is lett.

    Erről a partiról elgondolkoztam, mire gondolt az ellenfél amikor megadta? Mivel lehet két utcán keresztül tartani ami odaért a riverre és jobb mint a flopolt sor? Flush draw-val csak akkor, ha a treff Ász mellett volt a másik treff. Ez viszont nem megy overbet allin-t, hiszen párosodott a board és még ketten vannak bent, ezt - normális esetben - csak jobb lap tartja. A két darab hármast elvetném, a poker túl ritka hogy számithasson rá, az AA-t esetleg a preflop szitu miatt lehet elvetni (amit nem ismerünk) igy aztán marad a két darab kettes, ami a végén legitim módon mehet overbet allin-t. Erre mondhatja, hogy na b..meg ha pont két kettesed volt, akkor kifizetlek. Minden más már air amit itt kézbe lehet adni overbet allinra, hiszen egy négyes is elég a sorhoz. Én inkább azt gondolom, nem gondolkodott az orosz, neki végülis ez csak váltópénz
    Utoljára módosítva: hokuszpoker által: 2013. 03. 08. 20:49

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Yuri pofátlanul agressziv márcsak azért is allin

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Most komolyan léteznek még olyn kacsák akik egy pározódott bordon 3 treffel megadnak egy overnet ai-t sorral? Én a sima visszaemelésre nyomtam csak, mert igaz, hogy még átlátszóbb, de az allinra max full-tól várhatnék megadást, a itt még a cs simán adhatja sorral is. Erre tessék. Rosszul gondoltam. Menten a késembe dőlök, hogy léteznek még ekkora fishek.
    MrCharger426 likes this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  7. #17
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ha tud pókerezni akkor kábé kva mindegy mekkorát hívsz vissza, ha nem tud, akkor meg max valuera mennék.
    MrCharger426 and arabraB110 like this.

  8. #18
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most komolyan léteznek még olyn kacsák akik egy pározódott bordon 3 treffel megadnak egy overnet ai-t sorral? Én a sima visszaemelésre nyomtam csak, mert igaz, hogy még átlátszóbb, de az allinra max full-tól várhatnék megadást, a itt még a cs simán adhatja sorral is. Erre tessék. Rosszul gondoltam. Menten a késembe dőlök, hogy léteznek még ekkora fishek.
    Hát igen, ezt ugye ne tudtam szemléltetni a leírásban, de elképesztő nagy CS az illető, tényleg Emellett hívogatni is szeret, kb elég ha egy top párja van, folytatja minden utcán, de húzókkal nem szokott hívni. Ezért nem tettem drawra, és inkább csak callolgattam.

    Anno folyamat lestem, hogy játszik-e valahol, mert ha igen, oda ülök át. Mostanában sajnos nem látom, aznap kb. fél millát szórhatott el az asztalon.

  9. #19
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, ezt ugye ne tudtam szemléltetni a leírásban, de elképesztő nagy CS az illető, tényleg Emellett hívogatni is szeret, kb elég ha egy top párja van, folytatja minden utcán, de húzókkal nem szokott hívni. Ezért nem tettem drawra, és inkább csak callolgattam.

    Anno folyamat lestem, hogy játszik-e valahol, mert ha igen, oda ülök át. Mostanában sajnos nem látom, aznap kb. fél millát szórhatott el az asztalon.
    Ezek szerint ez 1 kisarkított eredmény ? Vaj miért nem találtam el.

  10. #20
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    én se pusholtam, szerintem többször van Ax, sor a kezében, amivel nem adja az overbet allint (ezek szerint mégis

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •