Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (44) összesen
Like Tree29Likes

Téma: Bitcoin fizetési lehetőség az iPoker hálózatban

  1. #21
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mióta pokerezek az usd-huf mindig is 200-240 körül mozgott,.
    Hat ja a regi motorosok megertek mar 165-300 kozti arfolyamot is

  2. #22
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 05. 13.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Mióta is létezik online poker, 12-13 éve? És még mindig nincs lehetőség legális keretek között játszani a világ nagy részén. Akármennyire is szomorú szükségszerűen megy az ipar ebbe az irányba.

  3. #23
    Tag nyehehe avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hely
    nincs
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    hát igen, aki egy kicsit is konyít a pókerhez (meg persze másoknak is) annak könnyen leesik egy-két érdekes dolog, ami a hozzászólásokban meg is jelent. Tetszett ez a legmegbízhatóbb duma, amikor nincs mögötte senki, semmilyen szervezet, akkor mégis ki/mi tartja vissza a létrehozókat? amúgy mikor volt 300 a dollár?

  4. #24
    Újonc JoeJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 17.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    250ft volt a csúcson a dollár, és 145ft-ért én még vettem anno 2008 júliusa körül, amikor először depoztam FTPre hufos MB-ről.

    Azért az, hogy ennyi ember nem tudja összerakni, hogy működik, nem olyan bonyolult ez a depo/cashout.
    Depozol 30btc-t tegyük fel 40 usds árfolyammal -> lesz $1200-od a számlán, mivel $-os a számla, v euro, akármi... majd felpörgeted $2k-ra.
    Cashoutolni akarod a $2k-t, ekkor nem a deponál lévő árfolyamot nézi ami $40/btc, hanem ami épp aktuális (ami szerintem a logikus dolog), lehet épp ekkor csak $20 egy btc, ilyenkor mit csinál? Cashoutolja a $2k-t és kapsz 100btc-t, amit eladhatsz $2k-ért.

    Ez a bitcoin adás vétel szerintem úgy működik, mint a részvények adás vétele, ezért vannak ilyen kilengések, de ebben nem vagyok teljesen biztos.

    De jah, amúgy én se élnék vele, de így talán újra láthatunk majd a közeljövőben amcsi playereket az asztaloknál.

  5. #25
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Ez a bitcoin elképesztően zseniális ötlet, akik kitalálták, hihetetlen koponyák. Le a kalappal...

    A lényeg nem a pénzmosás, és persze a túlzott kibocsátástól sem kell tartani, egyébként minden tranzakció nyilvános (vicces módon). A pénz árfolyamának ingadozása az egyedüli visszatartó erő nálam, hogy komolyabb összegeket tartsak ilyen módon, megvárom, míg egy kicsit felpörög, ahogy látom, exponenciálisan gyorsul, szerintem hamarosan számottevő fizetőeszközzé válhat, hiszen elvi akadálya nincs annak, hogy bankkártya társuljon hozzá.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  6. #26
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a bitcoin elképesztően zseniális ötlet, akik kitalálták, hihetetlen koponyák. Le a kalappal...
    az elméleti alapjai elég rég óta léteznek (lásd: nyilvános kulcsú rejtjelezés, az rsa is ezen az elven működik tulajdonképen)

    az viszont sokkal zseniálisabb, hogy be tudta vezetni (+valamennyire elterjedt) úgy, hogy nem tudni ki áll mögötte.

    nem nagyon hiszem, hogy olyan egyszerű lenne bankkártyát csatolni hozzá, azért a kártyatársaságoknak vannak bizonyos szabályaik

    aki viszont ezen akart pénzt tartani, az inkább el is rulettezheti (vagy csak szimplán küldje át nekem )
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  7. #27
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 06. 08.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Idézet JoeJoe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    250ft volt a csúcson a dollár
    usdhuf.jpg

  8. #28
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudsz valamit aminek az értéke állandó ?
    Természetesen nem. Mindazonáltal azok felé a devizák felé orientálódom, amiknek a mozgásáról nagyobb képem van. Az USD mozgásáról könnyebben állapíthatod meg, merre mozdul el, mert tisztában vagy (legalábbis nagyjából) a rá ható erőhatásokkal. Ezek mellett mozgatni sem olyan könnyű az árfolyamot, mint egy ilyen mesterséges "deviza" esetében.

    Az, hogy milyen marketinggel áll a pénzrontáshoz a cég, azt meg nyilván nem érdemes figyelembe venni. Profitorientált vállalkozás révén valamiből keresniük kell. Miből tudnak a legtöbbet vajon???
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  9. #29
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Természetesen nem. Mindazonáltal azok felé a devizák felé orientálódom, amiknek a mozgásáról nagyobb képem van. Az USD mozgásáról könnyebben állapíthatod meg, merre mozdul el, mert tisztában vagy (legalábbis nagyjából) a rá ható erőhatásokkal. Ezek mellett mozgatni sem olyan könnyű az árfolyamot, mint egy ilyen mesterséges "deviza" esetében.

    Az, hogy milyen marketinggel áll a pénzrontáshoz a cég, azt meg nyilván nem érdemes figyelembe venni. Profitorientált vállalkozás révén valamiből keresniük kell. Miből tudnak a legtöbbet vajon???
    abból keresik potenciálisan a legtöbbet, ha a lehető legtöbben használják a fizetőeszközt. Ha nem stabil az árfolyama, kb 5 percig se mernének rajta pénzt tartani.

    A fizetőeszköz kibocsátása terv szerint megy, nyilvános a módszertan, bárki ellenőrizheti a forráskódot, bárki ellenőrizheti a pénzmennyiséget. Én speciel jobban bízok a közösség erejében, mint Matolcsyban, nem tudom te hogy vagy ezzel...

    Egyébként elég sok pénzt keresnek azzal a bitcoinosok, hogy vannak sürgős tranzakciók, ahol levesznek elég jó pénzt (1-3%-ot, ahogy néztem a tranzakciós listát)

    Úgy vélem, hogy megtörténhet, hogy elér a bitcoin használata egy kritikus tömeget, és beindul a láncreakció. Egyébként, az még a dologban zseniális, hogy ha megnézed, folyamatosan nő az egy-egy bitcoin értéke... Elvileg megéri, mint befektetés... Persze én befektetésként tartanék attól, hogy beszakad a bitcoin piac, egyszer nem lesz elegendő vevő, kitör a pánik, és mindenki eladni akar. Nagyon távolról hasonló lenne a helyzet, mint a Postabank esetében.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet vinczesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor nem pókerezel túl régóta.
    Tényleg elnéztem, csak mivel akkoriban még br-t építettem, nem maradt meg bennem az árfolyam

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •