Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (42) összesen
Like Tree54Likes

Téma: Isildur1 1,3 millió dollárt akasztott le ellenfeleiről vasárnap

  1. #21
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Reményeim szerint minden kedves Isildur fannak sikerült már alsógatyát cserélnie a magömlése után...
    Azt, hittem már hozzá se szólsz ehhez a hírhez De, hogy ilyen gusztustalan módon fogalmazol véleményt, az már új
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #22
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Látszik h mennyire padlóra került az Elky ellen elszenvedett vereség után

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Érdekes módon mostanában nem látni PS-en...

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    Idézet Wild500 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekes módon mostanában nem látni PS-en...
    mert ftp pro

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azt vélem felfedezni, hogy te valószínűleg nem közéjük tartozol!
    Valóban nem. Én inkább a Galfond, Cheong kedvelők táborát gyarapítom.

    Idézet Gy3pm3st3rk3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Chaotic szokásos idióta hozzászólás... Az tény hogy jönnek mennek nála a milliók de sokan hajlamosak mindig a "mennek" szóra koncentrálni, pedig észrevehetnék már hogy sok éve rendszeresen meg is nyeri azt ami elmegy. Gyanítom hogy azért jut neki mindig egy kávéra való. És ezt mondom úgy hogy leszarom hogy nyer e vagy veszít, de a tények makacs dolgok. Elég régen tud ezen a szinten játszani.
    Reakciód téged minősít. Tények: bukott az FTP-n 9 milliót. Az év eleji 5,5 milliós PS profitból leadott 4,5 milliót február végére. Ezek sem nagyon vitatható tények azt hiszem.

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt, hittem már hozzá se szólsz ehhez a hírhez De, hogy ilyen gusztustalan módon fogalmazol véleményt, az már új
    Cinizmus, irónia? Mondanak valamit ezek a fogalmak? Esetleg érzelmileg betalált a kommentem? Sajnálom, ha ettől rosszabb lett a napod. Egyébként még fogadhatunk ha gondolod. Én tartom a korábban felajánlott összeget, a korábban felajánlott feltételekkel.

    De ugorjunk is..., ezzel a rövid jelemzéssel köszönném meg a hozzászólásod:

    Vérpistike

    "Nem feltétlenül kiskorú, de mentálisan mindenképpen éretlen, primitív, a buta átlagot képviselő átlagbuta hülyegyerek. Saját agykapacitás híján a demagógia ideális befogadó közönsége, nagyon könnyen fanatizálódik, a "menő" haverjaitól ellesett-átvett elméleteket széltében-hosszában terjeszti és agresszíven védelmezi (mindenki, aki másképp gondolja vagy tudja k@cs@g és/vagy idióta bunkó.). Kommunikációjának másik lényeges jellemzője az überelés: akármit csinálsz, azt ő jobban tudja, akárhová mégy, ő már előbb volt ott (sőt, már annyiszor, hogy unja), bármilyen történeted van, annál ő durvábbat mesél."

    Idézet vége.

    Egyébként durva dolog az általánosítás és nem szabad senkit kizárólag a mondandója alapján megítélni, tehát még az is lehet, hogy egyszer valamiben egyet fogunk érteni. De erre azt hiszem kisebb az esély, mint arra, hogy Royal Flusht floppolj.
    Utoljára módosítva: MrChaotic által: 2013. 03. 11. 22:51

  6. #26
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Reményeim szerint minden kedves Isildur fannak sikerült már alsógatyát cserélnie a magömlése után...
    komolyan nem értem...felregisztrálsz egy póker oldalra és akármikor látsz egy isildur-os cikket írsz mindenféle....ökörséget....nicelifebro(Y)

  7. #27
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 16.
    Hely
    Melbourne
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    MrChaotic te vagy az aki leakasztott 9 milliot isirol ftpn ? Btw. nem tudom milyen 9 milliorol dumalsz, enyhen nem vagy kepben, latom google, hsdb ( ami nem pontos obv) hasznalata is meghaladja az ertelmi kepesseged(downswing es deficit kozott kulonbseg van, legkozelebb hasznald el a telefonos segitseget plz) Majd ha 18 evesen 11 millio euros upod lesz/ volt ( ami kozel 3x annyi, mint amikor ftp-re koltozott) whateva, akkor majd te is bukhatod a milliokat azon a szinten amirol kb. halvany lila fingod sincs. Keep on hating bro!-
    Gy3pm3st3rk3 and mátííí like this.

  8. #28
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    MrChaotic: Annyit írtál, hogy amikor megnyitottam a topicot, azt hittem én kommenteltem
    fejes1988, banoster, Arsen and 9 others like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #29
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 01. 27.
    Hely
    Ercsi
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Kemény a csávó

  10. #30
    Lelkes újonc Gy3pm3st3rk3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 18.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    chaotic..én nem csak erről az évről beszéltem mikor azt mondtam hogy érdekes módon mindig van mit elveszítenie. Ha elkerülte volna a figyelmed ez évek óta így van. Nyer és veszít igen nagy téteken de itt a lényeg nem csak a veszít-en van! Azt meg is kell nyerni először. Az meg hogy mi és kit minősít hagyjuk mert a te állandóan beszólogató, kritizáló , rinyáló hozzászólásaiddal van tele minden. Te még normálisan nem tudtál hozzászólni semmihez, ezt bizonyítja hogy mások sem vártak mást tőled a hozzászólások alapján.
    rockett and Tazar1981 like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •