Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen
Like Tree20Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 03. 11

  1. #11
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    call jobban tetszik, hasonló tapasztalataim vannak ilyen szitukban, ahogy Tir-X is írta....

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Átlag reg 88-TT callol pre, és nagyon sokszor c/r-el egy ilyen flopon. Hogy miért, azt ne kérdezd, de ezt látom nap mint nap Nyilván nem jó regekről beszélünk persze, hanem az átlagról.

    Persze, mindig mérlegelendő amit írtál, de nagyon sokszor nem is gondolkodnak a rangedről, lövik tovább blöffből a turnt, sokszor még akkor is, ha blank, és hasonló gyönyörű lineok. Nem is értem miért, de nem bánom
    Tir-X likes this.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    a call az hatalmas erőt mutat sztem mivel nincs dinamika nem fogja feltételezni h floatolod majd a csek rézét igy maximum nyersz még egy turn betet ha kalolod de riveren feladja mivel egy átlag reg nem fog itt végig blöffölni . éppen ezért 3 betelem mert az nagyon polarizált plusz sztem ezen a boardon kisebb erőt mutat .


    plusz ez egy B v Bu szitu ...
    forexnub and kistaska like this.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Néha jöhetne PLO feladvány is...

  4. #14
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Gratulálok ez tényleg elgondolkoztató feladvány.Igaz it én em vagyok mérvadó,az online játék nem az erűségem.
    Minden esetre elsőre egyet értettem az eredménnyel,a call-ra szavaztam.Végig olvasva a hozászolásokat viszont, úgy vélem,hogy"forexnub" gondolatai is ugyan oly jók.
    A lényeg ,hogy elgondolkoztató,és ezért jó GRT.
    Tir-X likes this.

  5. #15
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet [r]ichEE. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez elég egyértelmű szitu ..
    ha rám hallgattok nem gondolkodtok így, nagyon kevés egyértelmű szitu van a pókerben
    silee21 likes this.

  6. #16
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    egyébként szerintem mind2 megoldás jó itt, kábé nem lehet tudni, hogy mire, hogy reagál, amíg arra sincs indoka h Amagasra tegyen call után sem arra, hogy blöffre 3bet után, nem nagyon lehet tudni, hogy melyiket teszi inkább.

  7. #17
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    BelaKecske +1! Azt erdemes megjegyezni sztem meg, h raisunkre csak melyebb szinten gondolkozo jatekos levelingel, es talan bloffol tovabb neha. Callunk utan eleg sok playa lesz, aki ha nem is barrelezik, de a rossz call hibajat baromi gyakraj elkoveti majd, amikir vbeeljuk lapunkat. Szoval altalaban vay altala, vag altalunk, de lesz meg eg utca value. Szerintem

  8. #18
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A limit egyik átlagos regulárjáról van szó, szoktatok együtt játszani, de nincs köztetek semmilyen átlagostól eltérő dinamika
    1, miért gondoljuk, hogy csak átlagos?
    2, hogy a fenébe nincsen egy kanyi noteunk arról, hogy körülbelül milyen elképzelésekkel játszik.?

    Egyébként call és a 3bet között ismeretlen ellenfélnél nem lesz túl nagy különbség pont az említett okok miatt.

    De!
    Különböző ellenfelek ellen viszont a két megoldás között hatalmas különbség lesz, mert aki folytatja a blufföt azt callal szedjük szét aki meg nem folytatja, de belelevelingel egy 3betre azt meg 3bettel stackeljük le.

    Végülis oda akarok kilyukadni, hogy ne nagyon akarjunk nyerők lenni, ha ilyen spotokban 0 infóval hozunk döntéseket, mert lusták voltunk noteolni amikor lehetett volna.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2013. 03. 11. 20:35
    Boletus, jefffryys and kistaska like this.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...Végülis oda akarok kilyukadni, hogy ne nagyon akarjunk nyerők lenni, ha ilyen spotokban 0 infóval hozunk döntéseket, mert lusták voltunk noteolni amikor lehetett volna.
    +1

    Egy jó note sokkal többet ér mint 5M vásárolt hand. Ezért kell 4, maximum 6 asztalon játszani, hogy legyen elég időd megfigyelni az ellenfeleket.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  10. #20
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Azért itt látszik, hogy nem is olyan könnyű feladványt csinálni. Mert, ha odaírja, hogy X regular, akiről már feljegyeztem azt, hogy hajlamos 3 utca blöffre, akkor nincs nagyon min gondolkodni.
    kistaska likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •