Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (42) összesen
Like Tree54Likes

Téma: Isildur1 1,3 millió dollárt akasztott le ellenfeleiről vasárnap

  1. #31
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    hjjjjjjjjááááh dikkk anyáááááám, há mi a rák folyik itt?

    Ő ugyan azt csinálja HS-en mint az NL10 regek 90%-a. Csak kicsit magasabb téten
    Következtetés: nem level 1-en van, hanem level xxx-en

    Azt még elfelejtettem írni hogy Viktorka nem a szívem csücske, szépen fogalmazva.

  2. #32
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    De azért lennék a helyébe

  3. #33
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Gy3pm3st3rk3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    chaotic..én nem csak erről az évről beszéltem mikor azt mondtam hogy érdekes módon mindig van mit elveszítenie. Ha elkerülte volna a figyelmed ez évek óta így van. Nyer és veszít igen nagy téteken de itt a lényeg nem csak a veszít-en van! Azt meg is kell nyerni először. Az meg hogy mi és kit minősít hagyjuk mert a te állandóan beszólogató, kritizáló , rinyáló hozzászólásaiddal van tele minden. Te még normálisan nem tudtál hozzászólni semmihez, ezt bizonyítja hogy mások sem vártak mást tőled a hozzászólások alapján.
    Egyetértek, úgyhogy ezt külön nem fogom én is leírni Főleg, hogy rekreációs játékosként bevallottan nem ért a pókerhez, kár rá pazarolni a szavakat.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    So sick:
    @ViktorBlom
    last 24 hours i lose bad to @elkypoker, win 1 million on @fulltiltpoker cash games and am top 10 in chips at ept london. time to sleep yet?
    Twitter Blog
    "De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!"

  5. #35
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként durva dolog az általánosítás és nem szabad senkit kizárólag a mondandója alapján megítélni, tehát még az is lehet, hogy egyszer valamiben egyet fogunk érteni. De erre azt hiszem kisebb az esély, mint arra, hogy Royal Flusht floppolj.
    floproyal.JPG
    Ritkán esik piros hó, az tény... A többire nem fogok reagálni, már megtette más.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #36
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    már pont be akartam írni, hogy MrChaotic most biztos duzzog magában valahol, erre itt magyaráz
    Krono and mátííí like this.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Essetek még neki vagy hárman aztán likeoljátok egymás hozzászólását... Istenem, komolyan óvoda -.-'

    Amúgy meg Messi jobb futballista mint Isildur1 pókerjátékos bibibíí :P ( és nem, nem vagyok Barca drukker, el ne lőjétek az "úgyis kiesik ő is meg a "csapatod"" repostot)

  8. #38
    Lelkes újonc Gy3pm3st3rk3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 18.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Essetek még neki vagy hárman aztán likeoljátok egymás hozzászólását... Istenem, komolyan óvoda -.-'

    Amúgy meg Messi jobb futballista mint Isildur1 pókerjátékos bibibíí :P ( és nem, nem vagyok Barca drukker, el ne lőjétek az "úgyis kiesik ő is meg a "csapatod"" repostot)
    ha elolvasom ezt akkor az óvoda inkább rád igaz

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mert ftp pro
    Valahol azt olvastam hogy mivel a PS megvette a FTP-t, mindkét teremben játszhatna...

  10. #40
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    olyan tehetséges játékosok, akiket te, meg sok hozzád hasonló ember egyszerűen nem elég intelligens ahhoz, hogy megértsen.
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •