Oldal: 167 / 176 ElsőElső ... 67117157165166167168169 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.661 - 1.670 (1755) összesen
Like Tree16Likes

Téma: SNG közösség topicja

  1. #1661
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Népi megfigyeléseim:

    Flopon a donkbet sokszor top-second pár védelmét szolgálja, szóval nagyon meg kell nézni, hogy kinek a donkbetjére kezdünk visszaemelgetni ász magassal, mert aztán vidáman megadják az allint. Szóval kevés zsetonnal a gyenge donkbeteken kívül szerintem még komolyabban kell venni a donkbetet, mint a cbetet. Kivéve persze ha láttuk már így blöfizni.

    Másik népi megfigyelésem, hogy a steal értéknél fontosabb nézni a preflop raise-t. Mert ha az alacsony, a steal meg magas, akkor megtréfálhat, hogy azt hiszem szeret lopkodni, közben meg olyan lapokkal emel hátulról, amivel simán megadja az allint.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  2. #1662
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    91

    Boldogtalan Holdem manager 2 SNG

    Sziasztok,

    Van itt bárki, aki Holdem Manager 2-t használ, sitngo-zik és a reportok helyes számokat jeleznek ki?
    Már többször írtam a Holdem Manager Bug fórumába is, ahogy mások is. Most tértem vissza több hónap után sng-ra és még mindig elképesztően hibás számokat ír ki a Reports.

    Tournament Summary, Handhistory importálva van, új adatbázist is csináltam, admin módban van indítva, legújabb (2.0.0.7697) verzió.

    EV, winnings, Duration, $/hour, number of games played, AVG duration nagyon kéne....A többit tudom mellőzni.
    Van egy olyan fül a Reports-ban, hogy Tournament Summary, ott sok minden helyes, de Pl a total duration-t azt nem tudom értelmezni (1.13:44:10-t ír ki).

    Köszi a segítséget

  3. #1663
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    65

    Alapbeállítás Hyper 6max videópack

    Tervezzük megvenni Bernardc hyper 6max videóit, de hogy minél kevesebbe kerüljön, jó lenne összehozni egy csoportot és együtt beszerezni.

    All The Strategy You Need to Crush the Hypers (13hrs) | Jaxtraw Poker | Poker Blog | Learn to Play
    illete
    JAXTRAWPOKER presents: BERNARDC & ILS007 in, The Adv 6/9 Man Hyper-Turbo Class Video Set - Tournament SNG Poker Coaches List - Two Plus Two Poker Coach Listing

    Az ára $225 (az első linken még a régi ára van, de a fórum 8.hozzászólásában írtak róla, hogy drágább lett).

    Úgy működik a dolog, hogy egyikünk megveszi, feltölti valahová és aki fizetett, megkapja a linket.
    Akit érdekel, küldjön egy pm-et.

  4. #1664
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Idézet Lisa82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tervezzük megvenni Bernardc hyper 6max videóit, de hogy minél kevesebbe kerüljön, jó lenne összehozni egy csoportot és együtt beszerezni.

    All The Strategy You Need to Crush the Hypers (13hrs) | Jaxtraw Poker | Poker Blog | Learn to Play
    illete
    JAXTRAWPOKER presents: BERNARDC & ILS007 in, The Adv 6/9 Man Hyper-Turbo Class Video Set - Tournament SNG Poker Coaches List - Two Plus Two Poker Coach Listing

    Az ára $225 (az első linken még a régi ára van, de a fórum 8.hozzászólásában írtak róla, hogy drágább lett).

    Úgy működik a dolog, hogy egyikünk megveszi, feltölti valahová és aki fizetett, megkapja a linket.
    Akit érdekel, küldjön egy pm-et.
    Hányan vagytok eddig?

  5. #1665
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás Te mit csinálnál itt?

    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  6. #1666
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    én CG fish vagyok, de ez turnön sima fold sztem....

  7. #1667
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    65

    Alapbeállítás

    @Ingyen
    4-en.

  8. #1668
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A call nálam soha nem jönne szóba, ezzel a line-al elég nagy erőt mutat ennyi ember ellen.

    Persze a részesedésünk tetejét kockáztatjuk, de másra is fel tudjuk használni az extra zsetonokat.

    Nem írtál semmit az emberről, akkor gondolom ismeretlen, így a döntést még egyszerűbbé teszi, ne wépézzünk, fold. Komoly read-el visszacsűrném rá, de ahhoz tényleg komoly, sziklaszilárd note kell.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  9. #1669
    Fanatikus tag bnas avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 20.
    Hely
    KAmut
    Hozzászólások
    302

    Alapbeállítás

    Idézet Lisa82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tervezzük megvenni Bernardc hyper 6max videóit, de hogy minél kevesebbe kerüljön, jó lenne összehozni egy csoportot és együtt beszerezni.

    All The Strategy You Need to Crush the Hypers (13hrs) | Jaxtraw Poker | Poker Blog | Learn to Play
    illete
    JAXTRAWPOKER presents: BERNARDC & ILS007 in, The Adv 6/9 Man Hyper-Turbo Class Video Set - Tournament SNG Poker Coaches List - Two Plus Two Poker Coach Listing

    Az ára $225 (az első linken még a régi ára van, de a fórum 8.hozzászólásában írtak róla, hogy drágább lett).

    Úgy működik a dolog, hogy egyikünk megveszi, feltölti valahová és aki fizetett, megkapja a linket.
    Akit érdekel, küldjön egy pm-et.
    ha lesz több ember akkor érdekelne engem is

  10. #1670
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hely
    Nyergesújfalu
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Üdv! Érdeklődnék hogy SH SnG-khoz van, e valahol az oldalon "tananyag" illetve fórumtéma...Úgy vettem észre hogy a szokásos ABC sng taktikával simán el lehet jutn ia buborékig, de utána-számomra- nehezebb a buborék játék mint a FR asztalokon. Anyhelp?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •