Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (34) összesen
Like Tree15Likes

Téma: Janics Natasa a mi olimpikonunk?!

  1. #11
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet carloskoz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Blic Sport | Olimpijski komitet Srbije uzalud potrošio devet hiljada evra na Natašu Janić?

    Ha valaki véletlenül nem tudna szerbül, akkor csak pár szóban:

    Szerbiában fel vannak háborodva, hogy a szerb olimpiai bizottság hiába fizetett ki Natasanak 9000 eurót a bulgáriai és portugáliai edzétáborra, miküzben visszatér Magyarországra...
    legalább nem a mi zsebünkből húzta ki ezt a pénzt...

  2. #12
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Elég meredek ez így, ahogy van..

  3. #13
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet music74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amiért tiszteltük, és amiért most utálkozunk, az valójában egy és ugyanaz: önfejűség, tehetség.
    Láttam már vele pár interjút és lehet, hogy önfejű, de hogy szegény annyira buta, mint amennyire jó kajakozó az tuti. Szerintem kb fogalma sincs bizonyos dolgokról és finoman szólva nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy a kedves férje keze van a dologban....

    Egyébként meg a teljesítménye tiszteletre méltó. Ugyanúgy tisztelem Boltot, Phelps-et és Egerszegit is... Teljesen mindegy, hogy milyen színekben versenyeztek. Emberek kiemelkedő teljesítménnyel.
    Utoljára módosítva: castor11 által: 2013. 03. 13. 11:30
    Theci85, L.T. and music74 like this.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  4. #14
    Tag Pavert avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Magyarkanizsa
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Idézet carloskoz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Blic Sport | Olimpijski komitet Srbije uzalud potrošio devet hiljada evra na Natašu Janić?

    Ha valaki véletlenül nem tudna szerbül, akkor csak pár szóban:

    Szerbiában fel vannak háborodva, hogy a szerb olimpiai bizottság hiába fizetett ki Natasanak 9000 eurót a bulgáriai és portugáliai edzétáborra, miküzben visszatér Magyarországra...
    Miért fizették az edzőtáborát amikor még nem is volt szerb válogatott?

  5. #15
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Szerintem jobb lenne bevezetni mindenhol a brit gyakorlatot. Azaz államtól nem kapnak egy fontot sem. Mindent a szponzorok fizetnek.

  6. #16
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Láttam már vele pár interjút és lehet, hogy önfejű, de hogy szegény annyira buta, mint amennyire jó kajakozó az tuti. Szerintem kb fogalma sincs bizonyos dolgokról és finoman szólva nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy a kedves férje keze van a dologban....

    Egyébként meg a teljesítménye tiszteletre méltó. Ugyanúgy tisztelem Boltot, Phelps-et és Egerszegit is... Teljesen mindegy, hogy milyen színekben versenyeztek. Emberek kiemelkedő teljesítménnyel.
    de ki firtatta itt a sportolói teljesítményét, az eredményeit mindenki elismeri, nekem csak a nemzetek közötti kurválkodása nem tetszik, ennyi....
    Janicsnak kiváló feltételeket bitosítottak mindig is, mindig remek körülmények között tudott készülni....

    Egyébként meg a teljesítménye tiszteletre méltó. Ugyanúgy tisztelem Boltot, Phelps-et és Egerszegit is... Teljesen mindegy, hogy milyen színekben versenyeztek. Emberek kiemelkedő teljesítménnyel.

    ha jól tudom, ők nem vacilláltak, hogy melyik nemzet színeiben induljanak a világversenyeken....
    Utoljára módosítva: möster által: 2013. 03. 13. 15:10

  7. #17
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    hát eddig szurkoltam neki, de ezentúl ha magyar színekbe is fog csinálni valamit, hát mehet a levesbe.

    amúgy tudja valaki hogy megy ezeknek az olimpikonoknak az élete? az aranyér kapnak annyi lóvét, amennyiért egy átlag magyar 15 évet dolgozik, az edzőtáborokat meg mindent fizetnek nekik...akkor hogy hogy nincs egy csomó pénze hogy hazaköltözzön szerbiába a családdal, hogy jól érezze magát? vagy inkább elviseli a család meg ő is az országunkat, mert hát annyira nem érzik itt jól magukat mint kiderült, de jó pénzért elviselhető?
    Kranicz333 likes this.

  8. #18
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amúgy tudja valaki hogy megy ezeknek az olimpikonoknak az élete? az aranyér kapnak annyi lóvét, amennyiért egy átlag magyar 15 évet dolgozik, az edzőtáborokat meg mindent fizetnek nekik...akkor hogy hogy nincs egy csomó pénze hogy hazaköltözzön szerbiába a családdal, hogy jól érezze magát?
    nagyjból így plusz ugye majd az életjáradék...

  9. #19
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagyjból így plusz ugye majd az életjáradék...
    ez az életjáradék is valami vicc lehet...én elhiszem és elismerem az ilyen kaliberű sportolókat, de kicsit túlzás ez már...akik meg eltartják az országot azokat évről évre taszítják a szarba...de már eltérek a témától szóval off vége. de továbbra is érdekel egy olimpikon élete...hogy mennyibe is kerül neki az, hogy versenybe szálljon az aranyakért

  10. #20
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez az életjáradék is valami vicc lehet...én elhiszem és elismerem az ilyen kaliberű sportolókat, de kicsit túlzás ez már...akik meg eltartják az országot azokat évről évre taszítják a szarba...de már eltérek a témától szóval off vége. de továbbra is érdekel egy olimpikon élete...hogy mennyibe is kerül neki az, hogy versenybe szálljon az aranyakért
    válogatott edzőtáborokat sztem a szövetség finanszírozza, nem hinném, hogy nekik saját zsebből kéne bármit is finanszírozni....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •