Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Folytatódik a durrrr vs jungleman12 challenge?

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Folytatódik a durrrr vs jungleman12 challenge?


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Én se akarnék játszani ekkora bukó meg még plussz az 1 milla az arcoskodásért

  3. #3
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    ennyi előnynél jóhogy' folytatni akarja, bár nyilván még nem lefutott a meccs
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Kíváncsi vagyok, mi lesz belőle.

  5. #5
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    durrr is ember... lehet h klasszis játékos,de daniel meg zsák a foltja eset, lehet h daniel még nála is tökösebb. ekkora hátrány szerintem már lelki fölényt is ad catesnek.. nem hiszem,h durr vállalná a folytatást... vagy ha igen akkor azt egobol teszi, ha egobol teszi akkor meg nem fog tudni koncentrálni és simán bukja a challenget.. másik oldalon láttam egy HS videót catesről.. az a tag sick én mondom.. úgy cbetel ászmagassal pozíción kívül dollár ezrekkel,mintha misem lenne természetesebb...

    sztem lehetne fogadásokat kötni erre, mármint,h ki nyeri ha lesz... meg egyáltalán lesz e.. én catesre tennék az fix.. néha amúgy elgondolkozom azon,h ezek az arcok tényleg ennyire jók vagy jó helyen voltak jó időben?! mert azért a póker bumm tuti szépen növelte a rolljukat.. az a rengeteg amerikai fish.. kíváncsi lennék,h ha daniel v dwan ma kezdené újra az egészet mondjuk 50 dollárral nl 2-n akkor mit hoznának össze?! mert tuti sikerülne nekik.. de a kérdés eljutnának e ilyen szintre, meg mennyi idő alatt... sztem egy két arc a poker bummnak köszönheti ,h olyan rollra tett szert ami lifetime sikereket biztosít nekik, még milliós varianciát is simán elviselnek.. de ez az én kis véleményem... szerintetek?
    CsabiST likes this.

  6. #6
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet TiffanyMills5925 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    másik oldalon láttam egy HS videót catesről.. az a tag sick én mondom.. úgy cbetel ászmagassal pozíción kívül dollár ezrekkel,mintha misem lenne természetesebb...
    én is szoktam cbetelni ászmagassal, pozíción kívül, dollár centekkel... emoticon-0133-wait.gif

    HS-en ez már csak így megy....
    TiffanyMills5925 likes this.

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én is szoktam cbetelni ászmagassal, pozíción kívül, dollár centekkel... emoticon-0133-wait.gif

    HS-en ez már csak így megy....
    Az mind semmi! Én pozíción kívülről dupla floatolni szoktam ász magassal...

  8. #8
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    TiffanyMills5925: Ez nem egó kérdése, ha nem vállalja az olyan mintha hazudott, vagy inkább mintha csalt volna. Gondolj bele, ha nyer elteszi az 500 000$ át ha vesztésre áll akkor nem folytatja. Ezt így nem lehet csinálni. Kb nem engedheti meg magának, hogy ne folytassa.
    Ollie and TiffanyMills5925 like this.

  9. #9
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    TiffanyMills5925: Ez nem egó kérdése, ha nem vállalja az olyan mintha hazudott, vagy inkább mintha csalt volna. Gondolj bele, ha nyer elteszi az 500 000$ át ha vesztésre áll akkor nem folytatja. Ezt így nem lehet csinálni. Kb nem engedheti meg magának, hogy ne folytassa.
    Én is úgy gondolom, hogy két dolog történhet: folytatja vagy kivásárolja magát.

    Update: Időközben durrrr válaszolt, és úgy tűnik, lesz folytatás.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2013. 03. 13. 08:31
    TiffanyMills5925 likes this.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    egy forumrol:

    "Reason why Tom Dwan had delayed Jungleman challenge
    Prior to black Friday Tom's bankroll was greatly depleted already. He went to macau to play the Hyper high stakes NL cash games were he actually went broke. This is not speculation but pure fact. Tom is a super nice guy and is well liked by one billionaire business man in particular who for last 19 months has backed Tom in the cash games.

    Tom was in make up for nearly 12 months of over 55m HKD dollars but has now won everything back and is small winner.


    This is the reason why Tom has not played the challenge as he did not have the money to cover the side bet of $1.5m usd or 500k usd+ to play 4 tables.


    If anyone doubts this they can post on 2+2 or tweet Tom. Tom will naturally be ashamed to be 'outed' but he is a genuine guy with integrity and will not deny the claims. He may use avoidance tactics.


    If he does deny at any time I will exclusively reveal his backer, his deal.


    Sam Trickett has a similar deal that includes tournaments to. His last win in OZ and 1 drop he was only playing for a small % of actual cash prize.


    This may sound like random rumours but if somehow this can come to the attention of Tom and Sam, just see if they deny it."

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •