Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Jungleman12 interjú

  1. #11
    Tag nyehehe avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hely
    nincs
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    amúgy igaza van, utazzon, menjen oda ahol jó éppen

  2. #12
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    baller életük lehet az fix, a Kurt gyerek jófej egyébként, legalábbis facebookon beszéltem vele bankroll kérdésekkel kapcsolatban,h mit hogyan kezdett és mit javasol, válaszolt mindenre készségesen... viszont ami kicsit gáz volt tőle,h láttam Limit holdem HU asztalon játszani egy arccal és miután elnyert tőle 200 dollárt ( 400 400 dodóval ültek le játszani- ő ugye "open reg vagy mi a szösz") beírta a csetbe,h "GG, bye" ... nah most ez szerintem hitnrun és kicsit ilyen "kössz a lóvéd takarodjál feeling" ... ha Hs pro akkor ne hiutnrunoljon már ... vagy csak én gondolom így?

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet TiffanyMills5925 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    baller életük lehet az fix, a Kurt gyerek jófej egyébként, legalábbis facebookon beszéltem vele bankroll kérdésekkel kapcsolatban,h mit hogyan kezdett és mit javasol, válaszolt mindenre készségesen... viszont ami kicsit gáz volt tőle,h láttam Limit holdem HU asztalon játszani egy arccal és miután elnyert tőle 200 dollárt ( 400 400 dodóval ültek le játszani- ő ugye "open reg vagy mi a szösz") beírta a csetbe,h "GG, bye" ... nah most ez szerintem hitnrun és kicsit ilyen "kössz a lóvéd takarodjál feeling" ... ha Hs pro akkor ne hiutnrunoljon már ... vagy csak én gondolom így?
    szóval ha valaki hs pro, akkor sose üljön ki????

  4. #14
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    hát kb 10 leosztás után tette úgy,h az ellenfele előtte beírta neki,h bocs,h tegnap korán kellett elmennem... és 20 bb nyerés után kiülni igen is ciki... mármint na egy galfond mikor ülne ki ennyi nyerés után ?
    meg másik asztalon is láttam ellenfeleit provokálni csetbe... edbighead néven tolja és egyszer beült hozzá egy egyasztalos krapek (valszeg fishi volt) lenyomta és fishi runolta, majd egyből neki esett csetben ,h gyereg toljuk 30 / 60 on... "or you are scared pussy?" ez volt az utolsó mondata .. nekem ezek nem szimpatikus dolgok, de a srác nekem mondom facebookon készséggel válaszolt mindenre, tehát rendesnek tűnik azért

    én még csak nl 5 ön és 10 en tolom a gamet.. de ha egyszer ilyen szintre jutnék , megfelelő rollal akkor 20 bb után nem runolnék senkit, tudod ez is kicsit ego... vagy nemtudom

  5. #15
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet TiffanyMills5925 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én még csak nl 5 ön és 10 en tolom a gamet.. de ha egyszer ilyen szintre jutnék , megfelelő rollal akkor 20 bb után nem runolnék senkit, tudod ez is kicsit ego... vagy nemtudom
    lóvéba mérik nem? teszek az egóra

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Ezt a kis malőrt már 1000 szer megbánta szerintem ...
    Itt nem azt kell nézni, hogy milyen ember hanem, hogy milyen jó játékos
    Ezt az életvitelt pedig saját magának teremtette meg

  7. #17
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Full Tilt nem fizette ki az összes európait, vagy a pali amcsi?

  8. #18
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lóvéba mérik nem? teszek az egóra
    de igen csak a hit n run szerintem nem éppen fair dolog .. én pl. falramászok tőle, sosem runoltam senkit, akármikor fisheskedtem nl 50 Hu asztalon vagy sng hu ban , mindig adtam esélyt a visszavágóra

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet [r]ichEE. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt a kis malőrt már 1000 szer megbánta szerintem ...
    Itt nem azt kell nézni, hogy milyen ember hanem, hogy milyen jó játékos
    Ezt az életvitelt pedig saját magának teremtette meg
    aha ha akkora baszott pro minek csal és nem rendezi tartozásait? inkább egy szardarab gambler mint a legtöbb hs "pro"

  10. #20
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Eleve azt nem èrtem minek kell egyàltalàn chatelni jàtèk közben, csak megosztja a figyelmünket.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •