Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (28) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Nyerj 1$-ból mini Ipad tablet-et és további csúcs ajándékokat - március 18.

  1. #11
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet imTheDoctor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csatolás 5510


    sziasztok! sztetek mi lehet a probléma? letöltöttem a programot egy új gépre, telepítettem, semmi extra és mégis ezt hozza az indítás után
    Erre nem tudunk választ, talán a legjobb ha kapcsolatba lépsz a William Hill supportjával.

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem is megkérdezhetnétek akkor.
    Nekem is van egy pár éves regem, amit nem használtam.
    Ha elküldöd az infós címünkre a nickneved, akkor megkérdezzük.

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 08. 03.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Idézet imTheDoctor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csatolás 5510


    sziasztok! sztetek mi lehet a probléma? letöltöttem a programot egy új gépre, telepítettem, semmi extra és mégis ezt hozza az indítás után
    Ez nálam is elő szokott fordulni, de 2-3 újra indítás után rendesen betölti a szoftvert. Nem tudom mi lehet, akartam már szólni a supportnak, de eddig lusta voltam.

  3. #13
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Üdv!


    Néhány hónapja regisztráltam a William Hill-re, nem innen a pókerakadémia linkjéről, hanem közvetlenül a William Hill oldalán(nem használtam semmilyen linket regisztráció előtt)
    Elsősorban sportfogadás és bingó miatt regisztráltam, a póker szoftvert korábban még nem telepítettem, tehát még be sem léptem a szoftverbe.
    Az lenne a kérdésem, hogy így lehet esélyem a versenyen indulni vagy buktam ezt?
    Köszi előre is a választ!

  4. #14
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet ratyika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!


    Néhány hónapja regisztráltam a William Hill-re, nem innen a pókerakadémia linkjéről, hanem közvetlenül a William Hill oldalán(nem használtam semmilyen linket regisztráció előtt)
    Elsősorban sportfogadás és bingó miatt regisztráltam, a póker szoftvert korábban még nem telepítettem, tehát még be sem léptem a szoftverbe.
    Az lenne a kérdésem, hogy így lehet esélyem a versenyen indulni vagy buktam ezt?
    Köszi előre is a választ!
    Azt javasoljuk, fordulj a William Hill supportjához, és kérd azt, hogy helyezzenek át a Pókerakadémia alá, mert szeretnél a versenyen részt venni. Amennyiben nem vagy más affiliate alatt, lehetséges, hogy sikerrel jársz.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet ratyika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Elsősorban sportfogadás és bingó miatt regisztráltam,
    Minden versenyen, és minden asztalnál szívesen látunk .
    kadaspeter and Bobbie like this.

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Szevasztok!
    Aki már játszott hasonló akadémiás versenyen megmondaná, hogy körülbelül milyen gyorsan zajlik le a verseny? (Másnap suli/meló)
    Köszönöm

  7. #17
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt javasoljuk, fordulj a William Hill supportjához, és kérd azt, hogy helyezzenek át a Pókerakadémia alá, mert szeretnél a versenyen részt venni. Amennyiben nem vagy más affiliate alatt, lehetséges, hogy sikerrel jársz.
    Köszi!
    Látom, hogy itt az oldalon keresztül is el lehet küldeni a William Hill felhasználónevemet (http://www.pokerakademia.com/termek/william_hill_poker/), de azt írja, hogy a folyamat 1 hétig vagy tovább is eltarthat. Ha itt elküldöm, akkor nincs semmi esély, hogy a hétfő esti versenyig elbírálják?
    Vagy jobb ha közvetlenül a William Hill ügyfélszolgálatánál próbálkozok? Találtam egy magyar nyelvű elérhetőséget(poker.hu@willhill.com) az alábbi oldalon: http://poker.williamhill.com/hu/segitseg/
    A gyenge angolom miatt, inkább ezen a magyar email címen próbálkoznék.

  8. #18
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet ratyika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi!
    Látom, hogy itt az oldalon keresztül is el lehet küldeni a William Hill felhasználónevemet (http://www.pokerakademia.com/termek/william_hill_poker/), de azt írja, hogy a folyamat 1 hétig vagy tovább is eltarthat. Ha itt elküldöm, akkor nincs semmi esély, hogy a hétfő esti versenyig elbírálják?
    Vagy jobb ha közvetlenül a William Hill ügyfélszolgálatánál próbálkozok? Találtam egy magyar nyelvű elérhetőséget(poker.hu@willhill.com) az alábbi oldalon: http://poker.williamhill.com/hu/segitseg/
    A gyenge angolom miatt, inkább ezen a magyar email címen próbálkoznék.
    A William Hill Poker estében tanácsosabb (mert gyorsabb) a William Hill supportal kommunikálni. Ha nem megy az angol, akkor próbálkozz az általad már megtalált magyar support címen. Amennyiben most megírod és nem válaszolnak, holnap 14 óráig, úgy írj az angol support címre is.

  9. #19
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A William Hill Poker estében tanácsosabb (mert gyorsabb) a William Hill supportal kommunikálni. Ha nem megy az angol, akkor próbálkozz az általad már megtalált magyar support címen. Amennyiben most megírod és nem válaszolnak, holnap 14 óráig, úgy írj az angol support címre is.
    Rendben! Köszönöm a segítséget!
    Megpróbálkozok akkor egy angol levéllel!

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden versenyen, és minden asztalnál szívesen látunk .
    Pókerezni más termekben szoktam, nem vagyok azért teljesen kezdő , csak a William Hill-en nem próbálkoztam még.

  10. #20
    Fanatikus tag Dinokaposvar avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest, Kaposvár
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Mi számít annak hogy akadémiás legyen a reg? A Regisztrációnál írjam csak be az AKADEMIA promókódot és akkor jó lesz, vagy van más teendő is? köszi

    Közben kitaláltam, de nem enged befizetni, a bankkártyám még hagyján hogy nem fogadja el, de a Skrill-el mit szarakodik?!?! Wrong merchant email address...Vicc...

    Erre valakinek valamilyen ötlete???

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •