Oldal: 6 / 15 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (150) összesen
Like Tree320Likes

Téma: Pókerdumák

  1. #51
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hely
    Nyergesújfalu
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Nálunk privát cg partin(5-6 fős) Doki nevezetű úr mániákusan babonás...Ha nincs szerencséje átül a pozízióra hivatkozva, gyakran a 10-es székből az 1-esbe.
    Valamint tőle hangzott el ez is:
    -Doki mire adtad meg?
    -Flösgyanum volt!

  2. #52
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt tudtátok, hogy akinek a legtöbb zsetonja van egy versenyen az a "chip dealer"
    Te "tudatlan"! Az a chipreader!
    kertitorp likes this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  3. #53
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Baráti társaságban top2 párral allin megy egy srác másik megadja fordítanak a kisebbik két párral rendelkező elkezdi magához húzni. Mondom mit csinálsz? Erre ő: 3 párom van az jobb mint a 2 pár.... A legjobb az egészben hogy akinél a top2 pár volt az se szólt egy szót se mert azt hitte hogy a másik nyert...
    pennywise and MrCharger426 like this.

  4. #54
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te "tudatlan"! Az a chipreader!
    Akinek meg a legkevesebb: CHIP LOSER

    Nekem egy olyan sztorim volt az Alfában anno... :
    445 5 2 a board... minden utcán hívtam, a riveren betoltam az ALLINT 67-em volt és meglepetésemre kaptam egy CALLT!! Na mondom, akkor OUT és erre a mutatás 33 Így kell duplázni!!
    DawiC, jabyga, pszibu and 4 others like this.

  5. #55
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Baráti parti, egyik haver osztja egész este alatt a másik havert, hogy mennyire feszes(elmondása szerint, mint a szűzp*na). Pre 3 betelt kasszában kidobnak egy 222 flopot. A feszesnek nevezett cimborám a "******" haver emelésére középre tol mindent, az asztalnál mindenkinek egyértelmű, hogy magas pocket-je van, "******"haver: "tudom, hogy kézbepárod van, de az egóm nem engedi", és megadja A3-mal. Nit mutat KK.
    Turn K, river 2!
    Élőben ez volt a legnagyobb badbeat amit láttam. Így elmesélve nem nagy szám, de akkor "****** haver" stílusa miatt (is) visítottunk a röhögéstől!

    szerk.: kedves moderátor úr! Nem tudom az a bizonyos konyhai edény miért számít argónak, mindenesetre a csillagocskák helyére képzeljétek el azt a szót, amit homoszexuális férfiak passzív partnerére is szoktak használni!
    Utoljára módosítva: jabyga által: 2013. 03. 14. 23:36
    MrCharger426 likes this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #56
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Baráti parti, egyik haver osztja egész este alatt a másik havert, hogy mennyire feszes(elmondása szerint, mint a szűzp*na). Pre 3 betelt kasszában kidobnak egy 222 flopot. A feszesnek nevezett cimborám a "******" haver emelésére középre tol mindent, az asztalnál mindenkinek egyértelmű, hogy magas pocket-je van, "******"haver: "tudom, hogy kézbepárod van, de az egóm nem engedi", és megadja A2-vel. Nit mutat KK.
    Turn K, river 2!
    Élőben ez volt a legnagyobb badbeat amit láttam. Így elmesélve nem nagy szám, de akkor "****** haver" stílusa miatt (is) visítottunk a röhögéstől!

    szerk.: kedves moderátor úr! Nem tudom az a bizonyos konyhai edény miért számít argónak, mindenesetre a csillagocskák helyére képzeljétek el azt a szót, amit homoszexuális férfiak aktív partnerére is szoktak használni!
    Paklicserét kérnék..
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  7. #57
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Baráti parti, egyik haver osztja egész este alatt a másik havert, hogy mennyire feszes(elmondása szerint, mint a szűzp*na). Pre 3 betelt kasszában kidobnak egy 222 flopot. A feszesnek nevezett cimborám a "******" haver emelésére középre tol mindent, az asztalnál mindenkinek egyértelmű, hogy magas pocket-je van, "******"haver: "tudom, hogy kézbepárod van, de az egóm nem engedi", és megadja A2-vel. Nit mutat KK.
    Turn K, river 2!
    Élőben ez volt a legnagyobb badbeat amit láttam. Így elmesélve nem nagy szám, de akkor "****** haver" stílusa miatt (is) visítottunk a röhögéstől!

    szerk.: kedves moderátor úr! Nem tudom az a bizonyos konyhai edény miért számít argónak, mindenesetre a csillagocskák helyére képzeljétek el azt a szót, amit homoszexuális férfiak passzív partnerére is szoktak használni!
    haha, eleg gaz ha 5db 2-es van a pakliban

  8. #58
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Paklicserét kérnék..
    A3-mal! De az is lehet négy. Valmi kicsi volt az tuti. Az biztos, hogy kettesek voltak a boardon!

    De egyébként olyan is volt, hogy amikor pakoltuk össze a cuccokat, akkor vettük észre, hogy egy ász végig az asztal alatt volt!

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    haha, eleg gaz ha 5db 2-es van a pakliban
    Haha, elég gáz, hogy mindig flegmázol, de mégsem mondasz soha vicceset! A szarkazmus lényege, hogy lehessen rajta nevetni! Vagy legalább mosolyogni...
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  9. #59
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Idézet kisgatyas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyban tolom a grindolást, miközben bnőm már vagy 20 perce csendben nézi ahogy játszom.
    Egyszer megszólal: "Ki az a muck ? egész sokat játszol vele !" xd
    Lol. Ugyanez a szitu: Kissebik lányom nézett egy darabig, kérdezett néhányat, majd megszólat: "De sok embert hívnak úgy, hogy Fold"
    MrCharger426 likes this.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  10. #60
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Baráti parti, egyik haver osztja egész este alatt a másik havert, hogy mennyire feszes(elmondása szerint, mint a szűzp*na). Pre 3 betelt kasszában kidobnak egy 222 flopot. A feszesnek nevezett cimborám a "******" haver emelésére középre tol mindent, az asztalnál mindenkinek egyértelmű, hogy magas pocket-je van, "******"haver: "tudom, hogy kézbepárod van, de az egóm nem engedi", és megadja A2-vel. Nit mutat KK.
    Turn K, river 2!
    Élőben ez volt a legnagyobb badbeat amit láttam. Így elmesélve nem nagy szám, de akkor "****** haver" stílusa miatt (is) visítottunk a röhögéstől!

    szerk.: kedves moderátor úr! Nem tudom az a bizonyos konyhai edény miért számít argónak, mindenesetre a csillagocskák helyére képzeljétek el azt a szót, amit homoszexuális férfiak passzív partnerére is szoktak használni!
    Ezt most nem értem
    222 a flop és a river is 2, valakinél A2...másiknál KK és turn K!! Szóval ebben tényleg nem értek valamit??
    5db 2-es a lényeg?? Mert olyan partit láttam, hogy 2 embernek volt 10-es magas flösse

Oldal: 6 / 15 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •