Oldal: 11 / 26 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (254) összesen
Like Tree33Likes

Téma: Fifty50 a Starson - TornadoPro

  1. #101
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    Szia!

    Megindultál felfelé, hogy 3,5 és 1,5 ösöket tolsz vegyesen?

  2. #102
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Szia!

    Igen a 80$-os mélyrepülésem után újra nyeregetek. 368$ most a roll ezzel már be merek ülni. STT-t is tolom vegyesen fifty50el. Az elmúlt 3 napban szörnyű leosztásaim voltak, próbálom elfelejteni ezeket és menni tovább. Extra motivációt ad az hogy a goldstart meg kell csinálnom. Sokszor úgy éreztem, hogy más nem is hajt előre. A 250fpp satokat sem tudom már behozni itmbe, most csak a játékom az ami előre visz.

    Megvan az Áprilisi challangem is 6250FPP kell ahhoz, hogy ki tudjak válltani 75$t amihez kell a goldstar státusz is. Ez nem minden. Számításaim szerint kb amikor meglesz a 6250fpp pont akkor fog kipörögni az 50$os stellar bónuszom is. Szóval vannak szép kilátások Áprilisra.

    Még nem tudom, hogy Fifty50 vagy STT-t fogok e játszani áprilisban. fifty50-el jobban pörögnek a bónuszok, de nem tudok vele akkora ROI-t hozni mint STTvel. Sérülékenyebbnek érzem a fifty50-et, valószínű gyengébb vagyok benne tudásilag.


    Ez a hand volt a mélyrepülés csúcspontja. Ezután kezdtem el nyeregetni.


    No Limit Holdem Tournament
    PokerStars
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com
    $1.29+$0.21

    Stacks:
    UTG 4ernaj_noga (1,355) 7bb
    UTG+1 poley21 (1,568) 8bb
    MP Kvecko (2,275) 11bb
    CO overlayr (2,465) 12bb
    BTN TornadoPro (1,940) 10bb
    SB ningningbah (1,390) 7bb
    BB nicosergey (2,507) 13bb

    Blinds: 100/200

    Pre-Flop: (300, 7 players) TornadoPro is BTN
    2 folds, Kvecko goes all-in 2,275, 1 fold, TornadoPro goes all-in 1,940, 2 folds

    Flop: (4,180, 2 players, 2 all-in)

    Turn: (4,180, 2 players, 2 all-in)

    River: (4,180, 2 players, 2 all-in)

    Final Pot: 4,180
    Kvecko shows three of a kind, Kings

    TornadoPro shows two pair, Aces and Kings


    Kvecko wins 4,515 (net +2,240)

    TornadoPro lost 1,940
    Utoljára módosítva: TornadoPro által: 2013. 03. 16. 00:08

  3. #103
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hely
    Nyergesújfalu
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Persze jó dolog hogy teljesítesz egy magad elé tűzött kihívást, de ismerek egy pár olyan embert aki túl nagy jelentőséget tulajdonított ezeknek a VIP szinteknek. MInt már sokan mondták elöttem, ne hagyd hogy a játékod minőségére menjen. Miután megcsináltad a GoldStart, következő hónapba szerintem nyugodtan hanyagolhatod is ha úgy jön ki a lépés. Sok sikert!

  4. #104
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Szia SenkiAlfonz6:

    Igen igazad van a játék minősége fontosabb mint holmi VIP státuszok. Viszont ráléptem a fejlődés útjára bizony 4 segédprogramot beszereztem amiket mostantól napi 1 órát fogok bújni. SNG Wizard, PokerStove, Allin-Expert és a TableNinja is innentől rendszeres kellékek lesznek. Az SNG Wizard egy kicsit még magas nekem, jó lenne érteni hozzá Keresek róla valami útmutató leírást, vagy videót, bár eddig nem találtam. Ha tudnátok ebben segíteni megköszönném.

    Nálam az a baj amit a bemutatkozásomban is írtam, hogy nem szeretek 12 asztal alatt játszani, valamiért nekem az unalmas. Ez viszont automatikusan a ROI rovására megy ami érthető is. Karrieremre nézve eddig 23%os ROIm van, de ahogy megyek fel a limiteken úgy csökken.
    Ismerek személyesen egy supernova srácot és néha összeülönk és dumcsizunk a pokerről meg minden másról. Rengeteg bónuszt szed ki a Starstól, hetente több mint 8000fpp-t kalapál össze és még kap mellé egy csomó visszatérítést.

  5. #105
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    Hogy ment a session?

  6. #106
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Szia! Elég jól plusszoltam is kb 8$t. 380$ volt eddig a legmagasabb rollom amikor visszaestem 295$ra pár napja. De most megint közeledek 374$ van most Kimásztam ebből a 4 napos downswinből szerencsére, kemény menet volt.
    kopkopkop

    Nekd mi a neved Starson? Egy asztalon szoktunk ülni?

  7. #107
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    Akkor hajrá.
    nekem is most upswing van.
    nem sosem ültünk még egy asztalnál.
    Én knockout-ot játszom inkább

    Ps. nickemet fedje jótékony homály, ha nem baj

  8. #108
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Hely
    Anywhere
    Hozzászólások
    247

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia SenkiAlfonz6:

    Igen igazad van a játék minősége fontosabb mint holmi VIP státuszok. Viszont ráléptem a fejlődés útjára bizony 4 segédprogramot beszereztem amiket mostantól napi 1 órát fogok bújni. SNG Wizard, PokerStove, Allin-Expert és a TableNinja is innentől rendszeres kellékek lesznek. Az SNG Wizard egy kicsit még magas nekem, jó lenne érteni hozzá Keresek róla valami útmutató leírást, vagy videót, bár eddig nem találtam. Ha tudnátok ebben segíteni megköszönném.

    Nálam az a baj amit a bemutatkozásomban is írtam, hogy nem szeretek 12 asztal alatt játszani, valamiért nekem az unalmas. Ez viszont automatikusan a ROI rovására megy ami érthető is. Karrieremre nézve eddig 23%os ROIm van, de ahogy megyek fel a limiteken úgy csökken.
    Ismerek személyesen egy supernova srácot és néha összeülönk és dumcsizunk a pokerről meg minden másról. Rengeteg bónuszt szed ki a Starstól, hetente több mint 8000fpp-t kalapál össze és még kap mellé egy csomó visszatérítést.
    SNG Wizardról találsz videókat, hogy hogyan használd. Pl a konkurens oldalon is magyar nyelvűt.

  9. #109
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Köszi , sikerült megtalálnom 1 videót az nagyjából elmondott mindent.

    Viszont találtam egy érdekes handet.
    Azt mondja a wizard hogy a 23o kivételével minden push. Ez most, hogy is van?

    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül

  10. #110
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi , sikerült megtalálnom 1 videót az nagyjából elmondott mindent.

    Viszont találtam egy érdekes handet.
    Azt mondja a wizard hogy a 23o kivételével minden push. Ez most, hogy is van?

    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
    Any2-val hozol 40%-ot egy 50%-os calloló range ellen. Ezért push minden.

Oldal: 11 / 26 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •