Oldal: 4 / 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (90) összesen
Like Tree126Likes

Téma: Ki a legjobb magyar játékos?

  1. #31
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    jungleman

    Amúgy egyértelmű, hogy mindenki csak a saját területén ismeri a top játékosokat (meg egy-két híresebb MTT-st, mert velük vannak tele a hírek).

    Én (és sok jó husng playa) husngben ezeket a játékosokat mondanám/mondanánk: Gorcsev, sawweee, loveplus, lazyduck, mrj

    MTT-ből tippként a birseket írnám.

    Sng nagyon szerteágazó (regspeed, turbo, hyper, MTSNG, 6max, FR, DoN, stb), és annyira nem vagyok benne a körforgásban...valószínű fricirics a legjobbak között van, meg Nosfiról is azt halottam, hogy elég jó.

    Cgseket kb egyáltalán nem ismerem, szóval tippelni sem merek

    És aki a PLOt űzi magas szinten, azok közül egyedül dánt ismerem, szóval wpgg, nálam nyerted ezt a kategóriát

    Az abszolút legjobb játékosnál meg kéne állapítani, hogy mi alapján nevezzük ki a legjobbnak. Valószínű össze lehetne hozni egy olyan egyenletet, amiben ki lehetne számolni (valószínű érdemes lenne belevenni az órabért, az éves lejátszott órák számát, és adni egy skill-értéket a játéktípusnak).

    Nem tudom cg-sek mennyit keresnek, de versenyjátékokban valószínű a sharkscope alapján a HUsngsek nyernének. Cgben is valószínű a HUcg-sek közül kerülhetne ki (ha műveli ezt valaki itthon magas szinten).
    Ha a nyereség, és a befektetett idő alapján kb egyenrangú lenne egy HUsng és egy HUcg játékos, akkor pedig a HUcg nyerne, mert deepebben nehezebb döntéseket kell hoznunk.
    music74 likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #32
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Luigi. Nagyon sokféle játékot játszik, játszott, és mindben iszonyatosan jó.

  3. #33
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Ötlapos pókerben Zsugabubus az első világviszonylatban is. De lehet Paragulis vagy az öreg Firppo jobb.
    VJones and ZoliHUN like this.

  4. #34
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    PLO-ban láttam birséket magasabb téten tolni, ill. andrew bocchia HSen tolja magyarországról, (nem tudom hogy ő magyar e vagy sem) gondolom nem véletlenül van HSen.
    összességében Luigi +1. Szerintem CG-ben ő a legösszetettebb ha az összes területet nézzük, plusz MTT eredményei sem "elhanyagolhatóak".

  5. #35
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PLO-ban láttam birséket magasabb téten tolni, ill. andrew bocchia HSen tolja magyarországról, (nem tudom hogy ő magyar e vagy sem) gondolom nem véletlenül van HSen.
    összességében Luigi +1. Szerintem CG-ben ő a legösszetettebb ha az összes területet nézzük, plusz MTT eredményei sem "elhanyagolhatóak".
    Andrew amerikai állampolgár. Ennyi erővel tényleg inkább akkor már jungleman, ő is lakott(/lakik??) itt. Tényleg rengeteg kategóriára lehetne bontani a playereket, nem tudom kísérletezzek-e vele. Inkább dolgozom, hogy egyszer az én nevem is felmerüljön a topikban
    iKeksz likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ötlapos pókerben Zsugabubus az első világviszonylatban is. De lehet Paragulis vagy az öreg Firppo jobb.


    De a végén már studot játszottak..)
    S0nnyB1ack likes this.

  7. #37
    Tag Charlie avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Waki!

  8. #38
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet PokerEdge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én azért még Fóris Attilát megemlíteném.
    meg Pintér Márk-ot hahahaha

  9. #39
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Charlie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Waki!
    Azé' nem!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    QQ Dzsigi!

Oldal: 4 / 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •