Oldal: 14 / 26 ElsőElső ... 4121314151624 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (254) összesen
Like Tree33Likes

Téma: Fifty50 a Starson - TornadoPro

  1. #131
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    VP&IP: voluntarily put money in pot: Vagyis az ember hányszor vesz részt egy potban. Akinél ez 70% az jó induló kéznek tart egy 4-6s-t például, és akár vadul licitál is vele Ők azok akiknél nincs rossz kezdőkéz csak rossz flop

  2. #132
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Ja, azt hittem valami spéci dolog.
    Úgy már ismerem, hogy VPIP.
    bakyka and svajcifiu like this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  3. #133
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Itt van a kedvenc ellenfelem
    Őstehetség a srác Ne tévesszen meg senkit azaz 1 fold sittingout volt, valószinű kiugrott WC-re játék közben
    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül

    Még délután tolok egy sessiont, utána már csak este leszek, de akkor még játszok sokat. Addig is szép napot mindenkinek
    Utoljára módosítva: TornadoPro által: 2013. 03. 18. 09:52

  4. #134
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Nem tudom mikor léptél be nézni, de a 25centes session második felét nem én hanem az öcsém játszotta végig azért láthattál érdekes mutatásokat.
    A +30 asztallal nem volt eddig probléma, 20 nap alatt igy is a total profitom 270$ úgy hogy volt benne egy 80$os bukószéria és most egy 30$os. Nem tudom ,hogy mondjuk 4-6 asztalon tologatva tudnék e ennyit hozni, bár a roim magasabb lenne az biztos, ha a profit nem is. Ráadásul lassan meglesz a goldstar is ami ugye dupla fpp szorzó. A rakeket meg szépen visszaadja a Stars, legalábbis egy jó részét. Ma is ki fog pörögni egy stellar, a következő stellar meg +50$ lesz, amit maximum 5 nap alatt kipörgetek.
    Jaa és kevés asztalon unalmas ez a játék, most nézegessem ahogy a vp 70es limpelget utgböl 3-7s-el... Ezt az adatot megmutatja a hudom.
    Azt pedig tudom, hogy nem vagyok jó játékos még, de igyekszem fejlődni
    Nyilván nem 4-6 asztalom kell ezt tolni A rake meg kb supernovától felfelé tűrhető. Alatta elég karcsú. Nem akarlak elszomorítani de lesz még 100 BI-es down is, meg 1000-2000 game-es BE

  5. #135
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Igen kezdem megtapasztalni, hogy a fifty50 csak kívülről tűnik könnyűnek "ó csak 5ben kell végezni a 10ből" mondják a hozzá nem értők. Aztán amikor jobban belemerül az ember rájön, hogy legalább olyan nehéz benne profitálni mint stt-ben vagy 45fős sngvel. Ugyanis minél kevesebb zsetonnal jutsz be átlagban, annál több itmet kell hozni ami nem egyszerű. 1800 zsetonnál 66% itm a BE. Elég komoly matekja van a fifty50nek.
    100BI downom még szerencsére nem volt fiftyben, itt a maximum 40BIvolt pár napja. Ha pedig 1000-2000 game-es BE jön akkor azt ki kell pörgetni 5-10 nap alatt.
    A goldstarral sem rosz a helyzet fpp ügyileg. Minden hónapban egy 75$os bónuszt ki tudsz pörgetni ami 6250fpp. Ez a tervem nekem is, és április közepéig meg is szeretném csinálni. Nem kell mást tenni csak játszani, de mivel nincs melóm most ezért van időm tolni

  6. #136
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen kezdem megtapasztalni, hogy a fifty50 csak kívülről tűnik könnyűnek "ó csak 5ben kell végezni a 10ből" mondják a hozzá nem értők. Aztán amikor jobban belemerül az ember rájön, hogy legalább olyan nehéz benne profitálni mint stt-ben vagy 45fős sngvel. Ugyanis minél kevesebb zsetonnal jutsz be átlagban, annál több itmet kell hozni ami nem egyszerű. 1800 zsetonnál 66% itm a BE. Elég komoly matekja van a fifty50nek.
    100BI downom még szerencsére nem volt fiftyben, itt a maximum 40BIvolt pár napja. Ha pedig 1000-2000 game-es BE jön akkor azt ki kell pörgetni 5-10 nap alatt.
    A goldstarral sem rosz a helyzet fpp ügyileg. Minden hónapban egy 75$os bónuszt ki tudsz pörgetni ami 6250fpp. Ez a tervem nekem is, és április közepéig meg is szeretném csinálni. Nem kell mást tenni csak játszani, de mivel nincs melóm most ezért van időm tolni
    én nem fiftyzek , de nekem is volt már 13K körüli első helyerm 3,5$ vagy 7$ , már nem emlékszem.


    Nekem is van egy ilyen haverom, ugyyan ebben a cipoben jár, de ö néha MTT-ket is nyom mellé egyes napokon. ö is 1.5$ néha 3,5en tolja a hülye fifityjét 30 asztalon , semmi értelme mert teli van a játékotok hibával és plusszosabb lennél ha 12 asztalra lecsökentenéd az asztalszámot .

    mert így nem magadnak hanem a teremnek teszel jót ,azzal hogy sok asztalon játszol és így jobban gyülik a rake , oké hogy neked is jobban gyülik 30++ asztalon , de egyszerüen nem teheted meg , mert gyenge vagy, ha ezt folyatatod lehet hogy 2 hónap mulva is itt fogsz tartani, vagy mondok rosszabat ,haverom már vagy nem akarok hazudni de lassan egy jó fél éve 1,5$ van fiftyvel 30-40 asztalon, volt hogy felment 60 asztalra is de ez most mind1 ...
    de lehet hogy 2 hónap alatt feltudnál kapaszkodni 7\15 $ limitre vagy mégmagasabbra ahol ha az ember pörgetni kezdi a dolgot akor már normális raket lehet hozni pl SN, ami már megéri elgondolkozni rajta hogy rékbek pro legyél, ami nem elvetenő, de 1,5$ Kurvára fölösleges a rakel foglalkozni, mert a terem jobban jár mint te !

  7. #137
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen kezdem megtapasztalni, hogy a fifty50 csak kívülről tűnik könnyűnek "ó csak 5ben kell végezni a 10ből" mondják a hozzá nem értők. Aztán amikor jobban belemerül az ember rájön, hogy legalább olyan nehéz benne profitálni mint stt-ben vagy 45fős sngvel. Ugyanis minél kevesebb zsetonnal jutsz be átlagban, annál több itmet kell hozni ami nem egyszerű. 1800 zsetonnál 66% itm a BE. Elég komoly matekja van a fifty50nek.
    100BI downom még szerencsére nem volt fiftyben, itt a maximum 40BIvolt pár napja. Ha pedig 1000-2000 game-es BE jön akkor azt ki kell pörgetni 5-10 nap alatt.
    A goldstarral sem rosz a helyzet fpp ügyileg. Minden hónapban egy 75$os bónuszt ki tudsz pörgetni ami 6250fpp. Ez a tervem nekem is, és április közepéig meg is szeretném csinálni. Nem kell mást tenni csak játszani, de mivel nincs melóm most ezért van időm tolni
    Szevasz TornadoPro

    Az asztalnál csak azért nem köszöntem mert nem akartalak zavarni,remélem estére jó sok $ nyersz . Vannak asztalok amelyek egész könyen játszhattók de olyan is ahol az elmebetegek találkozója van. Tegnap felnéztem 1 asztalal a 7 $ , 4 leosztás után 4000- felűli zseton nem szórtam el csak óvatossan játszottam kiestek a gyengébb játékosok és ott maradtam a cáp petikkel a lap nem jött trűközni nem mertem a vakok meg szép lassan felzabáltak 2000 valamenyi zsetonal ALL IN de a QQ kevesek voltak a román srác KJ szivárványa jobb lett. Végűl nem estem ki DE nem sokkon mulott persze észre vették milyen limitről jöttem és szétt akartak szedni ez volt a szerencsém hogy mindegyik engem akart felzabálni és egymást űtötték ki . Ezt csak azért irtam hogy ha bizzol magadba akkor toljad 1000 el ,én csak azt kivánom hogy minnél nagyobb legyen a profitod. Ja és a 7 $ a héten nem nézek fell mert még csokis lesz a gatya. Ja és még valami nem jó az ha mindenki tudja hogy 40 asztalon játszol rejtőzködj el , szar lappal is rád fognak emelni. Én is megtehettem volna DE nem akartalak bántani pedig a pókerben nincs ilyen és rá is fáztam mert később kiestem. És tényleg sok az a 40 asztal DE ezt csk te tudod hogy menyire éri meg. Sok Sikert.
    Utoljára módosítva: feketeparduc által: 2013. 03. 18. 11:46

  8. #138
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Attól mert sok asztalon tolom, nem csak AA és KKval játszogatok. Ha megvan a lapom az akcióhoz, megnézem az ellenfél statjait és cselekedek. Nem fogok azért eldobni egy Ajo-t vaklopásra buborékban mert 30 asztal megy Nekem eddig bőven profitált a jelenlegi stratégiám, ha valaki azt mondja nekem, hogy 270$ profit lesz 1,5 és 3,5$on vegyesen 20 napja tuti kinevetem, mert a rollom 110$ volt akkor még, most meg 380$. De már annyian mondjátok, hogy lehet 3 nap erejéig kipróbálom és lecsökkentem 12 asztalra. 60 asztalnak nem látom értelmét maximum +90fős mtsngben. 30 asztal pedig átlátható még fiftyn is.
    Nekem most a goldstar a legfontosabb, közel vagyok hozzá ezt már meg kell csinálnom, majd utána ráérek gondolkozni a továbbiakon.

  9. #139
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    hajrá, meg tudod csinálni

  10. #140
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Attól mert sok asztalon tolom, nem csak AA és KKval játszogatok. Ha megvan a lapom az akcióhoz, megnézem az ellenfél statjait és cselekedek. Nem fogok azért eldobni egy Ajo-t vaklopásra buborékban mert 30 asztal megy Nekem eddig bőven profitált a jelenlegi stratégiám, ha valaki azt mondja nekem, hogy 270$ profit lesz 1,5 és 3,5$on vegyesen 20 napja tuti kinevetem, mert a rollom 110$ volt akkor még, most meg 380$. De már annyian mondjátok, hogy lehet 3 nap erejéig kipróbálom és lecsökkentem 12 asztalra. 60 asztalnak nem látom értelmét maximum +90fős mtsngben. 30 asztal pedig átlátható még fiftyn is.
    Nekem most a goldstar a legfontosabb, közel vagyok hozzá ezt már meg kell csinálnom, majd utána ráérek gondolkozni a továbbiakon.
    Hajrá!

    Én is csak biztatni tudlak!
    Még annyi, hogy én pont az ellenkező oldalról kezdtem az "építkezést". 2 asztal, 4 asztal, 6 asztat, és most 9 asztalnál járok. Pont annyit nyitok amit komfortosan letudok követni. Próbáltam közben a stratégiát belőni, a hibáimat kiszűrni, és a BRM úgy diktálta akkor szintet léptem. Az FPP/VPP meg majd adja magát. Akkor váltok státuszt, amikor a komfort zónámon belülre esik. Inkább nagyobb hangsúlyt fektetek a ROIra.
    Kíváncsi vagyok, neked hogy sikerül majd felépíteni a játékot majd a későbbi $15-60- as szintre, mert azért a leakfinder ennyi asztalon nem könnyű.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •