Oldal: 15 / 26 ElsőElső ... 5131415161725 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (254) összesen
Like Tree33Likes

Téma: Fifty50 a Starson - TornadoPro

  1. #141
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Idézet $NoName$ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kíváncsi vagyok, neked hogy sikerül majd felépíteni a játékot majd a későbbi $15-60- as szintre, mert azért a leakfinder ennyi asztalon nem könnyű.
    Lehet gonoszul hangzik ,de szerintem sehogy..30+ asztalon biztos nem .+ ahogy olvasom nem nagyon van felkészülve egy "igazi szopórollerre" .De ez az én megítélésem és lehet tévedek.
    Jeeeee88 likes this.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  2. #142
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Sziklaszilárd és jó stratégia kell ahhoz, hogy ennyi asztalon játsszon az ember.
    Viszont nincs honnan megtanulni a jó játékot.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  3. #143
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet gonoszul hangzik ,de szerintem sehogy..30+ asztalon biztos nem .+ ahogy olvasom nem nagyon van felkészülve egy "igazi szopórollerre" .De ez az én megítélésem és lehet tévedek.
    Akkor donpro hogyan játszik ennyi asztalon 60+ limiten? Született zseni vagy mi?

  4. #144
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Köszi a bíztatást srácok!

    NoName: amúgy az a normális ahogy te játszol, amikor én kezdtem pokerezni még 3 asztal is sok volt. Aztán mindig hozzáadtam 1-2 asztalt és mindig sikerült profitálni rajtuk. Végül 30 is ment simán, sőt 45 volt a legtöbb amikor profittal szálltam ki a session végén. Ez 45fős volt nem fifty. Fifty-t csak max 34 asztalon tolom de inkább 30. Most (még) 22%os roim van ami folyamatosan csökken sajnos.

    A délutáni etap BE-re sikeredett de kipörgött egy 10$os stellar. Most 2 sessiont toltam 9 asztalon. És az első +8$ profitot hozott, a második -8$ amikor beírta a srác hogy nem fogja eldobni az AK-t a 2-6-9szivárvány boardon, azt hittem csak viccel. végül allint mentünk nálam QQ. És tényleg AK volt nála turn K és igaza lett. Mindezt 35BB deepen.

    Na este folyt köv már alig várom, hogy toljam neki. este nagy grind lesz

    Gl mindenkinek addig is!!

    svajcifiu: lehet hogy csak álmodtam, de nagyon ismerős vagy a Starsról. Nem ültünk 1 asztalon véletlenül valamikor?
    svajcifiu likes this.

  5. #145
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    nem hiszem, hacsak nem CG-ztél 50-100 NL magasságában.


    ui: Jobban örülnék ha valami jó csaj álmodna velem

  6. #146
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    én felmentem 7 dolláros szintre, azt kell h mondjam nem valami nagy durranás, ott is asztalfüggő h milyen hamar van vége a játéknak van h már 10 perc alatt 6-ra fogyatkozunk, de összességében nem nevezném sokkal nehezebbnek mint a 3,5-et. szóval én a helyedben. kevesebb asztalon tolnám ugranék 3,5 majd 7-re és onnantól már sokkal több lét akasztasz le

  7. #147
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Oké kipróbálom a kevés asztalon való játékot és 100%ban odafigyelve.
    1-2 kérdésem lenne:
    Mondjuk benyitok 9 asztalt azt engedjem lepörgetni vagy ha kiesek netán nyerek akkor nyissak be egy új asztalt?
    A másik, hogy turbo vagy simát érdemesebb tolni? 7$on még működik a sima?

    Na hajrá kezdem a játékot

    gl

  8. #148
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Én régen úgy csináltam, hogy folyamatosan fusson a meghatározott asztalszám.
    Amint kipotty egyről, mehet a következő.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  9. #149
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Hely
    Anywhere
    Hozzászólások
    247

    Alapbeállítás

    Idézet TornadoPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a bíztatást srácok!


    svajcifiu: lehet hogy csak álmodtam, de nagyon ismerős vagy a Starsról. Nem ültünk 1 asztalon véletlenül valamikor?
    Milyen asztalon ültetek ti ketten?

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem hiszem, hacsak nem CG-ztél 50-100 NL magasságában.


    ui: Jobban örülnék ha valami jó csaj álmodna velem
    Van akiről jó csaj álmodik, van aki meg csak reménykedik ebben
    svajcifiu likes this.

  10. #150
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 02. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Mára letészem a lantot, nagyon fáradt vagyok. Február 26 óta napi minimum 5 órát pókerezek minden nap.
    Kipróbáltam a kevés asztalon történő játékot és profitáltam is vele

    Statisztikailag: Két darab 9es blokkot játszottam le. Az elsőt normal fifty50, ami nagyon jól sikerült mert 9 versenyből 8ITM és két duplastack is született.
    A második fifty50turbo: 9 versenyből 7ITM és itt is két duplastack.
    18ból15ITM ami nem rosz. 1,5$os limiten ez +10$-t jelentett.

    A rekordom 30as blokkból 1,5$on 13$ profit. Vegyesen 1,5 és 3,5$on pedig 30as blokkból 28$ profit.
    tehát ha csak a ROI-t nézzük akkor messze ez volt a legjobb 18 versenyem. amit valaha toltam fifty50en.
    csak ne lenne ilyen uncsi 9 asztalon játszani.
    figyeltem az ellenfeleket, szinte kiszineztem mindenkit De amikor ez megvolt már nem bírtam tovább és felbontottam egy csomag szotyit.

    Trackerrel megjelöltem 3 handet amit még most lecsekkolok a wizardal utána elteszem magam holnapra.

    Maxxxika:
    Én is holnap megprobálok úgy játszani hogy tartom az asztalokat. Én a blokkokhoz vagyok szokva és ahhoz hogy amikor ITM fázis van és mondjuk 200/100as vakok, akkor már nem fut 30 vakos asztal. De persze ha nem egymás mögött vannak az asztalok akkor tök mind1. Amikor berakok egymás mögé 30 asztalt akkor nem szeretem ha a vakok nagyon eltérnek.

    Jó éjt kollégák és gl

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •