Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By SenkiAlfonz6
  • 1 Post By Charliegore8

Téma: Mac, Tracker, Pc

  1. #1
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hely
    Nyergesújfalu
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás Mac, Tracker, Pc

    Hello,

    Mac-et használok, és a két trackerrel amiket kipróbáltam nem igazán az elvárásaimnak megfelelően működött, ezért meg se vettem őket. Kérdésem az lenne hogy ha beszereznék egy PC-t a MAC-em mellé át lehetne valahogy bűvészkedni az adatokat nagyobb macera nélkül? Azért is hajlok erre a megoldásra mert pl. sngwiz és jó pár segédszoftver nem érhető el MAC-re.

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 03. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Én hasonló cipőben járok, a megoldások engem is érdekelnének.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Pt4 nem jó? Az elvileg müxik már rajta. Amúgy nem lenne egyszerűbb feltelepíteni egy windowst is a gépre? Akkor nem kéne két külön gép.

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hely
    Nyergesújfalu
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Pt4 et próbálgattam de azzal még beimportálni se tudtam az anyagot. Persze lehet velem van a baj de PT3-nál legalább azzal nem volt gond. A Windows telepítés logikusnak tünik, de képtelen lennék újra azt használni. Max tényleg annyit hogy átrakom win-es gépre, betölti a tracker sngwizzel kicsit bűvészkedek és kész. Aki windows-ról váltott OS X-re az nem nagyon akar feltelepíteni általában újra wint.
    MrPublicWolf likes this.

  5. #5
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet SenkiAlfonz6 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pt4 et próbálgattam de azzal még beimportálni se tudtam az anyagot. Persze lehet velem van a baj de PT3-nál legalább azzal nem volt gond. A Windows telepítés logikusnak tünik, de képtelen lennék újra azt használni. Max tényleg annyit hogy átrakom win-es gépre, betölti a tracker sngwizzel kicsit bűvészkedek és kész. Aki windows-ról váltott OS X-re az nem nagyon akar feltelepíteni általában újra wint.
    Azért ennyire ne általánosíts mint az utolsó mondatod

    PT3, PT4, Pokercopilot mind tökéletesen fut macen, tracker probléma nincs.

    Nem muszáj másik gépet venni, feltelepíthetsz egy wint amit használsz wmware-el vagy paralellsel, tehát újra sem kell indítanod a gépet, hogy win alatt wines programot megnyiss. SNG wizard így kipipálva, viszont a holdemresources natívan fut alatta, szóval ha inkább azt használnád, akkor még arra sem kell win.

    Equity számoló program az sajna nincs, de van egy beépítve a trackerbe, annak is mennie kell.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Én egyetértek az utolsó mondattal
    SenkiAlfonz6 likes this.

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hely
    Nyergesújfalu
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Köszi szépen, akkor szerintem beruházok PT3-ra azzal komolyabb gond nem volt, a kisebb termeknél szórakozott, több mint valószinű hogy a hiba nem a készülékbe volt. Arról nem tudok hogy a wmware, és társai mennyire terhelik le a gépet, mert ott végülis 2 oprendszer fut egy időben. Szerintem valamelyik nap megpróbálom a WineBottler nevű programot amivel windows nélkül lehet win-es programokat futtatni. Ha esetleg érdekel valakit beszámolhatok róla.

    Ui.: Ezt az általábant úgy gondoltam, hogy az emberek nagy többsége(3/4) szerintem nem szivesen használ windowst OS X után, persze nyilván vannak kivételek. peace

  8. #8
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet SenkiAlfonz6 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi szépen, akkor szerintem beruházok PT3-ra azzal komolyabb gond nem volt, a kisebb termeknél szórakozott, több mint valószinű hogy a hiba nem a készülékbe volt. Arról nem tudok hogy a wmware, és társai mennyire terhelik le a gépet, mert ott végülis 2 oprendszer fut egy időben. Szerintem valamelyik nap megpróbálom a WineBottler nevű programot amivel windows nélkül lehet win-es programokat futtatni. Ha esetleg érdekel valakit beszámolhatok róla.

    Ui.: Ezt az általábant úgy gondoltam, hogy az emberek nagy többsége(3/4) szerintem nem szivesen használ windowst OS X után, persze nyilván vannak kivételek. peace
    PT3-at már nem tudsz venni szerintem. Asszem pont két napja fejezték be a forgalmazását. De ha a másik fórumon rákeresel jenobence blogjára, ott szépen leírta min ment keresztül, milyen programok hogy jöttek és mi várható.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hely
    Nyergesújfalu
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PT3-at már nem tudsz venni szerintem. Asszem pont két napja fejezték be a forgalmazását. De ha a másik fórumon rákeresel jenobence blogjára, ott szépen leírta min ment keresztül, milyen programok hogy jöttek és mi várható.

    Köszi a tippet meglesem.
    Amúgy még meg lehet vásárolni: https://www.pokertracker.com/products/PT3/purchase.php

  10. #10
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 09. 28.
    Hely
    Komarno
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás Mac pokerre

    Szevasz, engem erdekelne, hogy mire jutottal a tracker programmal. Mar elegem van a pc-bol, tervezek venni egy alap mac minit. Irtam par forumra, de nem segitett tanacsal senki. Edremes e belefektetni ha az ember tobb asztalon szeretne segedprogikkal jatszani, netan 2 monitoron. mi a velemenyed, tapasztalatod?
    Elore is koszi

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •