Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 03. 20

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2013. 03. 20

    Lapok:
    Játék: NLHE Cash Game Poker
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: Dealer
    Kis vak: $0.5
    Nagy vak: $1

    Online pókerezel egy hatfős asztalon, amikor az előtted ülő játékosok dobása után $3-ig emelsz. A hívásodra a kisvak dob, a nagyvakban ülő gyenge játékosnak tűnő pókeres azonban megad. A flopra Q96 lapok érkeznek. A nagyvak check/raise-zel: passzol, majd miután te $6-is emelsz, ő $21-ig visszaemel rád. Mit teszel ebben a helyzetben?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Lelkes újonc Gone.Fishing avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    ELSŐ!

    röviden: bullshit

    Ilyenkor mindig két random treff van a kezükben.
    Egyszínű boardon egyik sem jampeckedik top párral vagy valamilyen középgyenge húzóval.

    Amikor egy feladványban az szerepel, hogy az ellenfél gyenge játékosnak tűnik, akkor a feladvány készítője igazán megajándékozhatna minket pár részlettel, hogy mégis milyen előzmények alapján jutott erre a megállapításra
    ÁradóFolyó likes this.

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Hely
    Szentlőrinc
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    A feladványban szereplő infó alapján a call is jó opció. Azért nem ártana tudni, hogy milyen játékosról van szó, azon kívül, hogy gyengének tűnik.

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    gyenge játékosokra az a jellemző, hogy egyszinű boardon top párral, totál blöffel meg Amagas fd-vel visszaemelnek?
    mivel egyik fish nem = másik fish, itt azért nem ártana valami statisztika róla meg infó arról, hogy milyen szitukban volt agró és mivel.

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Érdekességképp: Végeztem egy szűrést egy 420k handes adatbázison (ongame NL20-NL100)

    Filter:
    - Monoton flop.
    - Setünk van.
    - Cbetelünk.
    - Ráemelnek (IP és OOP egyaránt).

    Találat: 7 db hand. Eredmény: 7 nyertes, 0 vesztes parti. Általában top pár, 2nd pár, overpár-szerű handek ellen kerültem allin. Kétszer volt kisebb set az ellenfélnél.

    Ezek a saját handjeim voltak, én szívesen látnék hasonló szűrésről statisztikát más játékosoktól is. Szóval ha van kedvetek szűrni (párszáz k hand azért kell hozzá min.), ne sajnáljátok bedobni ide az eredményt

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 20.
    Hely
    Mezőtúr
    Hozzászólások
    177

    Alapbeállítás

    Én callt nyomtam, lehet plusz EV-sebb a rr, de ilyenkor ellenem jellemzően flöst borítanak

  7. #7
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet KorMil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én callt nyomtam, lehet plusz EV-sebb a rr, de ilyenkor ellenem jellemzően flöst borítanak
    a flöss törnön is flöss lesz. vagy ha nem pározódik a board, akkor törnön dobsz?
    MrCharger426 likes this.

  8. #8
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Természetesen 1 agresszív gambler játékot képviselő regnél könnyen elképzelhető ez a statisztika, más játékot képviselőknél nem biztos.

  9. #9
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekességképp: Végeztem egy szűrést egy 420k handes adatbázison (ongame NL20-NL100)

    Filter:
    - Monoton flop.
    - Setünk van.
    - Cbetelünk.
    - Ráemelnek (IP és OOP egyaránt).

    Találat: 7 db hand. Eredmény: 7 nyertes, 0 vesztes parti. Általában top pár, 2nd pár, overpár-szerű handek ellen kerültem allin. Kétszer volt kisebb set az ellenfélnél.

    Ezek a saját handjeim voltak, én szívesen látnék hasonló szűrésről statisztikát más játékosoktól is. Szóval ha van kedvetek szűrni (párszáz k hand azért kell hozzá min.), ne sajnáljátok bedobni ide az eredményt
    omaha jó?
    bár ha belegondolok ott sosem fogok set-el 2way flopon b/r-t játszani, mivel ha rámemel akkor vagy Aos flösse van vagy blokkere, és itt ugye a pushnak nincs sok értelme.. szóval nem lesz ilyen line-om
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2013. 03. 20. 18:11

  10. #10
    Fanatikus tag PokerEdge avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    276

    Alapbeállítás

    Ha itt a floppon ai-ba kerülünk, akkor jól számolom, hogy kb. 40% a nyerési esélyünk?
    "Neo, előbb utóbb rájössz Te is amire én.. más dolog ismerni az utat, és járni rajta.."
    Morpheus, Matrix

    Matrix egyetemes mondanivalója:
    https://www.youtube.com/watch?v=XBxAIMF0_5I

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •