Oldal: 168 / 176 ElsőElső ... 68118158166167168169170 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.671 - 1.680 (1755) összesen
Like Tree16Likes

Téma: SNG közösség topicja

  1. #1671
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A call nálam soha nem jönne szóba, ezzel a line-al elég nagy erőt mutat ennyi ember ellen.

    Persze a részesedésünk tetejét kockáztatjuk, de másra is fel tudjuk használni az extra zsetonokat.

    Nem írtál semmit az emberről, akkor gondolom ismeretlen, így a döntést még egyszerűbbé teszi, ne wépézzünk, fold. Komoly read-el visszacsűrném rá, de ahhoz tényleg komoly, sziklaszilárd note kell.
    Teljesen ismeretlen, ráadásul utánam még volt, az eredeti emelő, aki settel, overral is ad szabad-lapot, bár a flöss veszély miatt, neki hívnia kellett, volna.
    Igen vastagnak kell legyek, hogy itt bevállaljak egy callt, és ráadásul csak akkor ha nem ülnek mögöttem. Plusz az RNG-nek is kell adnia aznap. Most egyik feltétel sem volt meg, így szomorúan megváltam tőle. Szép-szép, de nem éri meg.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  2. #1672
    Fanatikus tag Kukker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 09.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen ismeretlen, ráadásul utánam még volt, az eredeti emelő, aki settel, overral is ad szabad-lapot, bár a flöss veszély miatt, neki hívnia kellett, volna.
    Igen vastagnak kell legyek, hogy itt bevállaljak egy callt, és ráadásul csak akkor ha nem ülnek mögöttem. Plusz az RNG-nek is kell adnia aznap. Most egyik feltétel sem volt meg, így szomorúan megváltam tőle. Szép-szép, de nem éri meg.
    Van 2 tuti out!
    Viccet félretéve, én már rég leszoktam a preflop callozásról, max buttonból. Inkább emeltem volna a helyedben, és gond nélkül hajítom messzire a 3betre. Szerintem nézz utána, neked mennyire +EV-sek ezek a setminingok középről. Amennyiben nyereséges, akkor bocs az okvetetlenkedésért.

  3. #1673
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    skype: cckscking. lehet lennénk ketten. Úgymár ők fizetnek nekünk, nem?

    Idézet Lisa82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @Ingyen
    4-en.
    skype: cckscking

  4. #1674
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Hely
    Anywhere
    Hozzászólások
    247

    Alapbeállítás

    Szerintetek a következő SNG típus között melyikkel lehet a legkisebb szórással előrejutni a megfelelő bankroll management betartása mellett.
    normál 9fős /KO/ SNG (normál/turbó)
    fifty50 SNG (normál/turbó)
    18-27-45-90-180 fős SNG (normál/turbó)

    Várom az ÉRTELMES! hozzászólásokat, véleményeket.

  5. #1675
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    A normal 9 fősön. Kisebb a variancia igaz kisebb a roi is. Egy 75 buy-in elég lehet és low limiten egy 10% ROI mellett lehet BR-t építeni! Több aztalon is lehet tolni ,de akkor a ROI csökken.

  6. #1676
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Dopa77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A normal 9 fősön. Kisebb a variancia igaz kisebb a roi is. Egy 75 buy-in elég lehet és low limiten egy 10% ROI mellett lehet BR-t építeni! Több aztalon is lehet tolni ,de akkor a ROI csökken.
    Szerk: most homályosítottak fel, hogy ko-n megállt az idő, lehet tolni ezerrel, ott még hozható a 10%.

    Egyébkén hu sng-ben a legkisebb a szórás.
    18 és 27-esben a legjobb a mezőny (több fish jut egy regre).
    fifty50 abc része a legkönyebb.
    Utoljára módosítva: trixilw által: 2013. 03. 27. 12:53
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  7. #1677
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 27.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    nos, ha vélemény az, hogy 30 meg 50 BInal is lehet nyomni, akkor segitsetek ki, hogy mi a jóélet lehet a gond a stratégiámmal:
    - könyvek olvasva megértve használva
    - wizard bevágva begyakorolva
    - dinamikus range allitás kenemvágom
    - összes! játékos szinnel jelölve, tableselect max, nem ülök be ha 3 reg van

    Az elmúlt 500 játékban EV szerint 16% hoztam, ami súlyosan magas (PS, turbó 9fős SNG), a legjobbak 10% körül hoznak, és mégis sikerül -12%al bukni, EV különbség egy lájtos 150BI, 500 játék alatt...

    A legutóbbi 80 játék tett tiltre, sikerült az összes 60/0ás fishnek jobb handet mutatni és/vagy lejavulnia, a mellékelt ábra szerint -70%roit hoztam, a "csak" -12% helyett.

    Nos, min kellene változtatnom?

    érdekes...
    azóta megnéztem a limit legnagyobb nyerőit, wwo16, zzz100, carobnjak1, ők egy szemérmetlen 8-12%ot hoznak 10-30k game alatt, szóval hogy náluk mi a best illetve worst streak, 100 game és 500 game:
    100 best / worst : +80%roi, -50%
    500 best / worst : +50, -16%
    azaz ők az összesen 100K!!! sng alatt nem futottak olyan rossz 100as illetve 500as szériába mint én, hiába elvileg magasabb az EV roim...

    Az 500 game worst -16% ugye azt jelenti, hogy még a legnagyobb nyerők is futnak 80BI bukó szériába 500 game alatt...

    ezen felbuzdulva megnéztem az ellenük játszott handeket, ebben viszont tényleg kérném a PA segitő közösségét:
    - hogy lehet hogy a "nagynyerők" ellen játszott handekben bbre jelentős plusszt ir a HM (a top 5 ellen!), de $EV differencere meg bukóban vagyok?
    Pl: zzz-vel játszva 2500 handem van, összesen 325 bbt nyertem, de a $EV difference kerek -100$ mutat... (csak nem szénné mákolt?)
    előre is köszi...
    Csatolt képek Csatolt képek

  8. #1678
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Ide is beírom hátha valaki érdekel: Áprilistól elindítunk egy low limit sng csoportot, akiket backelnénk is,
    Akit érdekelnek a részletek írjon emailt a bia89backing (kukac) gmail(pont) com -ra.

  9. #1679
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet márcsakhobbi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    érdekes...
    azóta megnéztem a limit legnagyobb nyerőit, wwo16, zzz100, carobnjak1, ők egy szemérmetlen 8-12%ot hoznak 10-30k game alatt, szóval hogy náluk mi a best illetve worst streak, 100 game és 500 game:
    100 best / worst : +80%roi, -50%
    500 best / worst : +50, -16%
    azaz ők az összesen 100K!!! sng alatt nem futottak olyan rossz 100as illetve 500as szériába mint én, hiába elvileg magasabb az EV roim...

    Az 500 game worst -16% ugye azt jelenti, hogy még a legnagyobb nyerők is futnak 80BI bukó szériába 500 game alatt...

    ezen felbuzdulva megnéztem az ellenük játszott handeket, ebben viszont tényleg kérném a PA segitő közösségét:
    - hogy lehet hogy a "nagynyerők" ellen játszott handekben bbre jelentős plusszt ir a HM (a top 5 ellen!), de $EV differencere meg bukóban vagyok?
    Pl: zzz-vel játszva 2500 handem van, összesen 325 bbt nyertem, de a $EV difference kerek -100$ mutat... (csak nem szénné mákolt?)
    előre is köszi...
    "Pl: zzz-vel játszva 2500 handem van, összesen 325 bbt nyertem, de a $EV difference kerek -100$ mutat... (csak nem szénné mákolt?)
    előre is köszi... "
    leegyszerűsítem amennyire tudom
    A flippeket többször nyered ellene, mikor a vesztes kiesik. Magyarul pl kezdő sztekknél flippeltek és nyered. TE nem nyered a BI dupláját még a játék elején, ő viszont kiesik. huhhh remélem nem annyira bonyolultan fogalmazok

  10. #1680
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerk: most homályosítottak fel, hogy ko-n megállt az idő, lehet tolni ezerrel, ott még hozható a 10%.

    Egyébkén hu sng-ben a legkisebb a szórás.
    18 és 27-esben a legjobb a mezőny (több fish jut egy regre).
    fifty50 abc része a legkönyebb.
    "fifty50 abc része a legkönyebb. "
    Közel sem igaz.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •